Skocz do zawartości

Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 672
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Na mojej liście też była Nadia, ale dziewczyny pracowałam w przedszkolu 4 lata i nikogo nie obrażając mam dosyć JULEK, NATALEK, WiKTORII I OLIWEK czasem w jednej grupie zdarzało się że było nawet 5!!!!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alexia gratuluję kobietki 🙂 to super że u was waszystko dobrze
Ech ja też chciałabym mieć to połówkowe za sobą, no ale już niedaleko....
Dziewczyny jak tam wasze brzuszki, bo mój z każdym dniem chyba coraz większy, niby apetyt słaby, ale rozmiar coraz większy 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja też mam spory brzuszek, wygląda na 6 miesiąc - wagowo 5-6 kg do przodu. Co do imienia - mój mąż chce Maję ale raz, że mam już jedną w rodzinie, a dwa - teraz co druga dziewczynka to Maja. Pod rozwagę brana była też Karina ale jakoś nie mam przekonania. Coś czuję, że będę musiała użyć tajnej boni kobiet - będę tak długo miała focha i łzy w oczach aż będzie Lenka 😉 Taka mała manipulacja 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty a może on ma jakiś sentyment do edyty???????hehe żart oczywiście
ej moje dziecko chyba zwariowało ledwie wczoraj zaczęłam coś czuć a dziś mnie tam cały czas puka od środka, nie wiem to jakas gimnastyka artystyczna czy co??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
alexia_79 napisał(a):
aniawciazy napisał(a):
Ja też miałam robione badanie genetyczne nieinwazyjne w 12 tyg i teraz. Oczywiście przed każdym badaniem wielki strach a po wielka ulga i radość że jest ok. Tylko ja się zaczynam dalej nakręcać żeby było wszystko w porządku. W mojej rodzinie jest jeszcze problem bielactwa. Ja nie mam ale podobno to jest do drugiego pokolenia. Mąż mi mówi żebym nie myślała o tym co ma by to będzie ale się się denerwuje 🤨


A co na to lekarz powiedział?


W piątek idę do lekarza to zapytam bo teraz się zaczęłam zastanawiać nad tym po rozmowie mamą. Ale z tego co czytałam to niestety nie ma lekarstwa więc muszę się postarać o tym nie myśleć i może akurat się uda i dzidziuś nie będzie nic mieć...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorka1986 napisał(a):
Ja mam podobnie ale w druga strone moj facet uparl sie na Edytke a ja nie chce tego imienia bo zawsze go nie lubilam a on sie caly czas upiera trzeba mu to wybic z glowy 😁

Pewnie, że tak. W końcu to my się "męczymy" 9 miesięcy i martwimy, więc powinnyśmy mieć pierwszeństwo w wyborze imienia 🙂 Faceci mają w życiu same przyjemności i jeszcze imię chcą wybierać, w głowach im się przewraca 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
Ty a może on ma jakiś sentyment do edyty???????hehe żart oczywiście
ej moje dziecko chyba zwariowało ledwie wczoraj zaczęłam coś czuć a dziś mnie tam cały czas puka od środka, nie wiem to jakas gimnastyka artystyczna czy co??



Hehe moze i ma sentyment jeszcze jego mamie tez sie podoba Edyta maskara ale tak jak napisala alexia to my sie meczymy i nosimy przez 10mcy wiec mamy wieksze prawo wyboru hehe :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej no ale jakby przystali na to co my wybieramy to też byłoby podejrzane bo to tak jakby im nie zależało lepsze są jednak jakieś wspólne wybory czasem kompromisy i na pewno coś fajnego sie znajdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
beatak83 napisał(a):
Myślę że jak będzie wiadomo jaka jest płeć dzidzi to ułatwi sprawę 🙂 Ciekawe od czego zależy czy to chłopiec czy dziewuszka, może słyszałyście coś na ten temat?

Jakby było wiadomo od czego to zależy to ludzie planowaliby płeć, wiadomo tylko jak do tego dochodzi :
W największym skrócie zależności te można przedstawić w następujący sposób:

płeć dziecka zależy od tak zwanych chromosomów płciowych ;

komórka jajowa kobiety ma zawsze chromosom X , natomiast plemnik X lub Y ;

gdy szybciej do komórki jajowej dotrze plemnik z chromosomem X , powstaje wówczas para chromosomów XX i płeć żeńska;

jeśli w wyścigu plemników szybszy okaże się ten z chromosomem Y , powstaje para XY i z tego układu narodzi się dziecko płci męskiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo tych wszystkich zabobonów i wymysłów nie mamy wpływu na płeć to sprawa chromosomów a zależy od tego co tam w plemniku się znajduje bo my zawsze odpowiadamy za dziewczynkę to od faceta zależy czy poddaruje w plemniku chromosom X czy Y
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matyldusia napisał(a):
właśnie miałam na mysli to co alexia jakby nie było zawsze facetowi mozna wmówić że to jego wina hehe

Mój facet dzisiaj dostanie w nagrodę pyszny obiadek i ciasto na deser za tą córeczkę 😁 ale tylko dzisiaj, co by mu się nie poprzewracało w głowie do końca 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja lepiej nie powiem co dostanie w nagrodę jak się we wtorek okaże że mu się syna udało spłodzić- niestety "niespodziankę" dostanie dopiero w następny weekend bo akurat w przyszłym tyg jest na wyjeździe a jak mu się córa udała to nagroda też będzie ale mniejsza..................
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...