Skocz do zawartości

Redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
jutro rano muszę wcześnie wstać, bo idę na badania krwi i krzywej cukrowej, ale boję się nocy, bo lekarz nie kazał mi leżeć na plecach i przewracałam się z boku na bok, ale strasznie drętwiały mi biodra i nogi i mam nadzieję, że się przyzwyczaję, albo to przejdzie, bo jak nie to chociaż spróbuję poćwiczyć, bo nie można wyrobić 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 206
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
edi81 napisał(a):
jutro rano muszę wcześnie wstać, bo idę na badania krwi i krzywej cukrowej, ale boję się nocy, bo lekarz nie kazał mi leżeć na plecach i przewracałam się z boku na bok, ale strasznie drętwiały mi biodra i nogi i mam nadzieję, że się przyzwyczaję, albo to przejdzie, bo jak nie to chociaż spróbuję poćwiczyć, bo nie można wyrobić 🤔

Hejka Edi a dlaczego nie mozesz spac na plecach? czy ma to coś wspólnego z tym co dziewczyny kiedys pisały ze dziekco mzoe sie wtedy udusic nawet? Pytam bo ja zawsze spałam na brzuchu, ale od poczatku praiwe nie umiałąm juz pootem na nim spac bo cos mnie uciskało i teraz jedyna pozycja to własnie na plecach 😞 czasem na boku zasypiam ale jak sie budze to i tak leze na plecach 🙂
Ja tez woadłam w szął kupowania choc jak widze do was to mi duzo brakuje hiihh Ale wczoraj przyjaciółka powiedziała mi ze mam sie nie martwic bo ona ma mnóstwo slicznych sukieneczek, bucików i body a czekają na syna 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
edi81 napisał(a):
jutro rano muszę wcześnie wstać, bo idę na badania krwi i krzywej cukrowej, ale boję się nocy, bo lekarz nie kazał mi leżeć na plecach i przewracałam się z boku na bok, ale strasznie drętwiały mi biodra i nogi i mam nadzieję, że się przyzwyczaję, albo to przejdzie, bo jak nie to chociaż spróbuję poćwiczyć, bo nie można wyrobić 🤔

z tym spaniem na boku mam podobnie strasznie drętwieją mi nogi tzn.tak od pośladków do kolana czasami ból nie do wytrzymania niestety nie chcę martwić mi do tej pory jakoś nie przechodzi są dni co daje spać nie odzywa się ból a są i takie co całą noc się męczę jak boli to po prostu zmieniam bok i śpię tak długo aż ból nie obudzi 🙂 powodzenia i kochane damy radę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniafam napisał(a):
edi81 napisał(a):
jutro rano muszę wcześnie wstać, bo idę na badania krwi i krzywej cukrowej, ale boję się nocy, bo lekarz nie kazał mi leżeć na plecach i przewracałam się z boku na bok, ale strasznie drętwiały mi biodra i nogi i mam nadzieję, że się przyzwyczaję, albo to przejdzie, bo jak nie to chociaż spróbuję poćwiczyć, bo nie można wyrobić 🤔

Hejka Edi a dlaczego nie mozesz spac na plecach? czy ma to coś wspólnego z tym co dziewczyny kiedys pisały ze dziekco mzoe sie wtedy udusic nawet? Pytam bo ja zawsze spałam na brzuchu, ale od poczatku praiwe nie umiałąm juz pootem na nim spac bo cos mnie uciskało i teraz jedyna pozycja to własnie na plecach 😞 czasem na boku zasypiam ale jak sie budze to i tak leze na plecach 🙂
Ja tez woadłam w szął kupowania choc jak widze do was to mi duzo brakuje hiihh Ale wczoraj przyjaciółka powiedziała mi ze mam sie nie martwic bo ona ma mnóstwo slicznych sukieneczek, bucików i body a czekają na syna 🤪

tak kochana chodzi o uciskanie na narządu przez co dziecko nie dostaje odpowiedniej ilości tlenu,krwi ale spokojnie nie popadajmy w paranoję mi co lekarz mówił to też pomaga spanie z nogami wyżej wtedy też jest lepiej niż na płasko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ojj dziewczynki ja brzucha nie mam w ogóle.. Wcześniej miałam taki średni a teraz się zgubił też się troszkę martwię ale ważne że moje maleństwo będzie zdrowe 🙂 . Kręgosłup też mi w krzyżu pęka :| W ogóle to w 16 tc powiedziano mi że na 80% chłopak, tej wersji się trzymałam ale zaczynam coraz bardziej wątpić kiedyś [przed ciaza] kwaśne, slone i ostre to cos co moglam jesc 24h a teraz SLODKIE! :P Rzeczy kupuje jak najbardziej neutralne bo nie jestem do konca pewna a 20 % to przeciez duuużoo 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MoonCiaa napisał(a):
Ojj dziewczynki ja brzucha nie mam w ogóle.. Wcześniej miałam taki średni a teraz się zgubił też się troszkę martwię ale ważne że moje maleństwo będzie zdrowe 🙂 . Kręgosłup też mi w krzyżu pęka :| W ogóle to w 16 tc powiedziano mi że na 80% chłopak, tej wersji się trzymałam ale zaczynam coraz bardziej wątpić kiedyś [przed ciaza] kwaśne, slone i ostre to cos co moglam jesc 24h a teraz SLODKIE! :P Rzeczy kupuje jak najbardziej neutralne bo nie jestem do konca pewna a 20 % to przeciez duuużoo 🙂)

własnie w ubegłym tygodniu urodizla syna dzewczyna która przez 6 meisiecy miała wmawiana córeczkę a dopeiro w 7 powiedziano jej ze to chłopak ihihih al enie wiem do jakich lekarzy chodziła i jakis sprzet mieli a znajac ją mysle ze do dosyc dobrych!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to bym się załamała jakby urodził mi się synek 😞 nie dlatego, że chłopak ale dlatego że mogłabym otworzyć sklep z ubrankami dla dziewczynki, różowymi, w kwiatuszki, mam tone sukieneczek - wszystko dla córci - dla chłopca to może ze dwie rzeczy by się nadały....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniafam
ja nie mam tak silnej woli żeby przejść obojętnie koło wystawy w sklepie gdzie są piekne małe sukieneczki. NO i za każdym razem musiałam coś kupić - ale mam nadzieję że nie będę tego żałować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super ubranka dla maluchów są w mothercare - ale są tak niesamowicie drogie że szok. Ale są cudowne 🙂 Kupiłam tam jedno ubranko - no ale jest cudne 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny a wy kupujecie ubranka w sklepach czy zamawiacie przez net? Macie jakieś fajne stronki gdzie kupujecie ubranka, oprócz allegro - bo tam i ja jestem częstym gościem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
do aniafam
czytałam już wcześniej, że nie powinno sie spac na plecach, ale opinie były różne i zapytałam lekarza zwłaszcza po tym jak leżałam na plecach przy usg i lekarz powiedział, że dziecko bardzo nie lubi tej pozycji, bo sie odwracalo i naprężało widocznie coś mu nie pasowało i wtedy zapytałam i powiedzial, że można dziecko udusić leżąc na plecach bo narządy duszą aortę więc to nie sen teraz tylko czuwanie i połamane kości, bo zaczynam sie modlić, żeby nie przespać nocy z powodu płaczu dziecka niż tego bólu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny ostatnio normalnie czuje sie jak gwiazda filmowa co najmniej 😁 gdyż moją ciąże już wyrażnie widać i gdziekolwiek nie pójde to ludzie się na mnie gapią .Mieszkam w malym miasteczku i słysze że jeden z drugim się dopytuja a ta znaczy
Ja w ciąży???? normalnie ludziska maja o czym gadać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc Wam dziewczyny ;-) czesto zagladalam na to forum, zwlaszcza jak chcialam sie dowiedziec czegos waznego albo zobaczyc czy ktoras z Was ma podobne "odczucia" bedac w ciazy jak ja. az dzisiaj postanowilam zalozyc sobie tutaj konto (pewnie dlatego ze jestem obecnie na l4 z powodu lekkiego przeziebienia),
kurcze, widze ze wszystkie juz wlasciwie macie pelno ciuszkow i rzeczy dla swoich pociech... a mnie w pracy ciagle mowia o jakis zabobonach bym jeszcze nie kupowala nic... i w sumie jeszcze nic konkretnego nie mam 😞
chyba musze to zmienic 😁
a jak tam u Was z odczuwaniem ruchow malenstw ? bo ja ostatnio strasznie sie dolowalam jak na kazdym forum czytalam ze kobiety to juz w 16tc czuja a ja wlasciwie chyba od jakis 2 tygodni czuje te ruchy (chyba to one 😁) a wlasciwie bardziej drganie i bulgotanie w brzuszku i najczesciej czuje to pod wieczow...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...