Skocz do zawartości

Grudniówki | Forum o ciąży


bti7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki!
Niestety nie miałam jak Wam napisać ponieważ cały dzień byłam w Łodzi.
Kiedy Dorunia napisała mi smsa byłam w szoku.Troszkę ze sobą pisałyśmy.Wiem,że żadne słowo nie ukoi Jej bólu,ale chociaż tak chciałam Jej pokazać,że wszystkie jesteśmy z Nią!Ona jest naprawdę bardzo dzielna,ale na pewno bardzo nas potrzebuje i tak jak my zawsze mogłyśmy na Nią liczyć Ona musi wiedzieć,że ma nas!
Pewnie jak każda z Was jestem w ogromnym szoku,nie wiem co piszę i pewnie się powtarzam.Nadal pisząc to łzy ciekną mi jak grochy!
😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Wiolka i reszta mamusiek!
Ja dzis odebrałam wyniki pierwszych badań... ogólnie wszystko okej tylko jakieś liczne bakterie w moczu sie pojawiły... 😞 Nie wiem co mam mysleć... Czytalam, że wystarczy jak lekarz przepisze Urosept to bedzie okej i jakas herbatka żurowinki też pomaga... nie wiem czy pić ją na własną rękę, czy lepiej skonsultować się z lekarzem wcześniej... moje wcześniej to wizyta na 16.06 dopiero... 😞
Ps. wczoraj czułam się najgorzej jak dotąd... Spałam na stojąco, miałam ciężki brzuszek... chyba sie czymś strułam.... pieczywem pełnoziarnistym? ehhhhhhh Mam nadzieję, że u Was lepiej z samopoczuciem niz u mnie.. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki!
Wiolka,Dorunia,najprawdopodobniej dzisiaj wyjdzie.Czuję się lepiej.To niezwykła dziewczyna.Podziwiam Ją za Jej wytrwałość i że się nie poddała.Ma cudownego męża,trójkę dzieci i ma nas.A Jej Aniołek zawsze będzie przy Niej i patrzy na Nią z góry!
akompf jeśli i dziś będziesz czuła się źle,to zgłoś się do lekarza.Może się czymś zatrułaś,jednak znów panuje grypa żołądkowa.Mam nadzieję,że u Ciebie to chwilowe i już Ci przeszło.
Pozdrawiam






Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Akompf pij tą herbatkę z żurawiny, jest całkiem nieszkodliwa dla Twojego maleństwa a naprawdę pomaga + możesz zacząć wcinać suchą żurawinę (smakuje jak rodzynki). Na forum był cały wątek dotyczący bakterii w moczu, wpisz w wyszukiwarce. Ja wczoraj też nie miałam najlepszego dnia, dużo jeździłam i załatwiałam różne sprawy a teraz w samochodzie jest mi strasznie niedobrze, nie mogę prowadzić bo się boję, że spowoduję wypadek, a tu beż samochodu ani rusz, nawet do sklepu mam kawałek 😮 . W życiu tak nie miałam, choroba lokomocyjna czy co?
Pozdrawiam mamuśki i zdrówka życzę!



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla Doruni mnóstwo ciepłych słów i myśli ode mnie...

Dzięki za odpowiedź, Wiolka i Słoneczko. Kupię sobie tą herbatkę... Dziś czuję się lepiej niż wczoraj mimo, że u nas też pogoda nie zachwyca! deszczowo i sennie w Poznaniu... nic dziwnego, że chce się spać! Słoneczko - może poprostu sobie dziś zrób dzień leniucha i leż cały dzień... w sumie to ja nie bardzo znam ten objaw z autopsji ale może Tobie pomoże :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😞 😞 WITAJCIE DZIEWCZYNY WŁASNIE WESZŁAM DO DOMU ALE JAK OBIECAŁAM PISZE DO WAS.....JESTEM NA LEKACH USPAKAJAJACYCH WIEC SORKI ZA BŁEDY....NIE CZUJE IE WOGÓLE 😞PŁACZE I WIEM ZE TO POTRWA ZANIM DOJDE DO SIEBIE......MIAŁAMTAKA MOZLIWOSC POCHOWANIA SWOJEGO MALENSTWA UZNAŁAM ZE TO CHŁOPCZYK W CZASIE ZABIEGU ODPROWADZIŁAM GO DO NIEBIOS BRAM...I WIEM ZE MU TAM DOBRZE JEST Z INNYMI ANIOŁKAMI.....W SZPITALU KOSZMAR KOBIETY PO STRACIE DZIECKA LEZA RAZEM Z TYMI CO URODZIŁY I SA NA PODTRZYMANIU ZA KAZDYM KLWIENIEM OSESKA ŁZY PADAŁY JAK GRPCHY 😞 😞 DZIEUKUJE WAM ZA WSZYSTKO TRZYMAJCIE SIE TAK JAK JUZ PISAŁAM JESTESCIE WIELKIE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki,Dorunia witaj spowrotem,trzymaj się cieplutko kochana,dzielna jesteś i podziwiam Cię.Maleństwu napewno dobrze jest tam u góry i teraz będzie się opiekować Tobą i Twoją rodzinką 🙂 Ja też od wczoraj fatalnie się czuję mam w sobie jakiś taki niepokój i za nic w świecie nie mogę się go pozbyć 🤨 pogoda dodatkowo nie sprzyja dobremu samopoczuciu 😞 eh... trzymajcie się kochane i brzuszki do góry.


[img size=420]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/6f3a23b6fe_4_-f9a089e63ee1cdd68b531e9c4f158ca2.png" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
☺️ Dorunia,trzymaj się.Teraz musisz dużo odpoczywać i myśleć przede wszystkim o sobie.Twój Aniołek już zawsze będzie z Tobą i będzie chronił Cię od wszelkiego zła.Jesteś wspaniałą osobą,bardzo dzielną podziwiam Cię!
Mittka,masz rację pogoda nie sprzyja poprawie humoru ani dobremu samopoczuciu ☺️
ech, ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie:-)

Darunia 3maj się i dużo odpoczywaj,jak masz okazje to dużo śpij.Buziaki dla Ciebie.

Widzę,że wczoraj to każda z nas coś miała.Ja z godzinę to ryczałam bez powodu takie jakieś huśtawki nastroju mam.Mój mąż stwierdził, że on już nie wie co się ze mną dzieje,ale tak mam że najpierw się śmieje,wygłupiam z mężem a nagle płacz i w ogóle bez przyczyny.

Pogoda masakryczna zimno jest jak nie wiem co, wieje strasznie i deszcz pada:-(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam grudnioweczki 🙂 Dorunia teraz Ty jestes najwazniejsza. Musisz dojsc do siebie. Dasz rade. Ja dzisiaj bylam na badaniach, ft3 i ft4 ,poniewaz mam niedoczynnosc tarczycy. Mam nadzieje ze bedzie ok. Babka wbila mi ta igle tak ze prawie zemdlalam na fotelu. Ostatnio bylam przerazona i sie balam a nie bolalo a teraz podeszlam na luzie i mi sie zakrecilo az w glowie z bolu. Pozatym mam straaaaszną ochote na bardzo goraca kapiel ;/ ale daje rade 🙂 a widze ze duzo z was pisalo o tym ze maja ochote na kapuste 🙂 ja wlasnie zjadlam bigosik z mlodej kapusty i ostatnio ugotowalam sobie kapuste i usmazylam bulke tarta i polalam tym ta kapuste mmmmniam 🙂 pozdrowionka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej , dziewczynki 🙂
przyznam się Wam, ze ten tydzień był dla mnie naprawdę cieżki,
połowę czasu przeleżałam w łóżku z potwornym bólem głowy, ale już lepiej, dziś nawet byłam w pracy, ale tylko z L4, dostałam do 15 czerwca, a potem ma być dalej 🙂 nawet cieszy mnie perspektywa lenistwa, trzeba się w końcu trochę popieścić ze sobą, w końcu jesteśmy teraz najważniejsze, my i brzuszki
poprawiłam sobie nastrój zakupami, mam ciążowe spodnie i bluzeczkę, taką typową z miejscem na brzuch, ale śliczna, choć miałam nadzieję ze w h&m bedzie większy wybór..
pozdrwiam , buziaki, miłego weekendu dla wszystkich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki.
Zgryz super fotka 🙂 tak kochane musimy się rozpieszczać kto jak kto ale brzuszki teraz najważniejsze 🙂 Ja dziś też jakoś lepiej się czuję i chętnie bym gdzieś wybyła z domu,ale niestety pogoda jest paskudna i nie chce się noska nawet wystawiać 🤨 więc trzeba sobie będzie jakoś inaczej zorganizować czas 🙂 Miłego weekendu Wam życzę


[img size=420]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/6f3a23b6fe_5_-6ea41953f96ada8b24c5721634833aaf.png" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 🙂 witajcie kochane...zycze wam miłego weekendu zuzo odpoczywajcie albo odwrotnie duzo ruchu 🙂 ja jestem cały czas na tabletkach wiem ze musze sie trzymac bo mam wspaniałe dzieci dla których jestem gotowa na wszystko...nie mnie pierwsza to spotkało i niestety nie ostatnia 😞bede sledzic wasze radosci i smutki oby było wiecej radosci...jak bedziecie chcia.ły jakies rady słóże pomoca...zawsze mozecie na mnie liczyc 🙂 a tak apropo...straciłam malenstwo a moja kicia urodziła trzy malenkie kociaczki 🙂tak se mysle ze bede jej pomagac bo jednego odrzuca cały czas...wiec bede zastepcza mama 🙂kocham was buziaczki....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki!
Ja też dzisiaj czuję się dobrze.Zaraz szykuję się na wesele.Lekarz powiedział,że spokojnie mogę iść,przecież ciąża to nie choroba,a moje Maleństwo ma się już bardzo dobrze.Mam nadzieję,że się trochę rozerwę i zapomnę choć na chwilkę o wszystkich smutkach.. ☺️
zgryz,witamy ponownie po długiej nieobecności.Faktycznie,fajne zdjęcie 🙂
Dorunia moja kochana,jesteś niesamowita!Dziękujemy za to co napisałaś.Ty też się odzywaj zawsze jakbyś miała ochotę porozmawiać.Przecież właśnie od tego siebie mamy 😉
Mittka,to chodź ze mną na wesele 😁 Wyobraź sobie,że to bulgotanie mam nawet w nocy.Nic nie boli,takie śmieszne uczucie,tylko że nie wiem co ono oznacza 🥴
Kochane,życzę Wam udanego weekendu.Trzymajcie się ciepło z brzusiami,Dziećmi i kotkami 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorunia trzymaj się dzielnie,masz trójke wspaniałych dzieciaków i napewno jeszcze kiedyś my będziemy Tobie kibicować i brzuszkowi 🙂 Twoja kotka urodziła a ja muszę się pozbyć mojego kociaka 😞 zaszczepiłam go i musze dać ogłoszenie chyba mi serce pęknie ,ale nie mogę ryzykować eh...Dorunia pamietaj że ty na nas też zawsze możesz liczyć i jesteśmy z Tobą kochana.Ściskam Cię mocno 😘


[img size=420]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/6f3a23b6fe_4_-096811c3d2c5531fcf249577f5e374b4.png" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O słoneczko chętnie bym poszła z Tobą jej jak dawno nie byłam na weselu 😞 ale ci faaaajnie.Baw się dobrze kochana i mówiłam Ci że to bulgotanie to pewnie początek i za niedługo poczujesz dzidzie,ja też już nie mogę się doczekać kiedy poczuję pierwsze ruchy,będę wtedy spokojniejsza kurcze tak mi się ten czas jakoś dłuży 🤨 ale co tam poczekam jeszcze 🙂


[img size=420]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/6f3a23b6fe_6_-d848a9de556e10c3f0994525879b4e0b.png" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć:-)

Ja dzisiaj taką jakąś niespokojną noc miałam,niby nic mnie nie bolało ale czułam jak mi się normalnie wszystko w brzuchu przewraca:-) Takie mieszane odczucia.

U mnie też pogoda kiepska ale zaraz śmigam z mężem na zakupy,jakieś owocki,warzywka i te sprawy:-)

3majcie się cieplutko kochane brzuszki :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!
Nie było mnie troszkę, ostatnio się jakoś strasznie źle czuję, głowa mnie boli, jestem nerwowa i ogólnie nic mi sie nie chce. W dodatku złapałam doła 😞 Coś się dzieje i nie wiem co....brzuch przestał mi rosnąć, przedtem rósł z dnia na dzień a teraz jakby powrócił do stanu sprzed ciąży, bardzo się martwie, piersi też juz nie bolą, za to swędzą strasznie i porobiły mi się pajączki na całym ciele, wyglądam okropnie. Jednak najbardziej martwi mnie ten brzuch....Wie któraś może o co chodzi 😮 ???
Dorunia kochana podziwiam Cię i każdego dnia jestem z Tobą myślami.
Słoneczko fajnie masz, możesz się rozerwać 🙂 i masz juz bulgotanie w brzuszku???!!!? Niesamowite! U mnie się nic takiego nie dzieje a przecież jeżeli chodzi o ciąże to mam najstarszą 🤨 Wogóle przestałam czuć, że jestem w ciąży i ryczeć mi się ciągle chce 😞 😞 😞 Kurcze wszystko jest do d...



[url=http://pregnancy.baby-gaga.com/][/url
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
doruniu tak bardzo mi przykro 😞 wiem co teraz czujesz ale z czasem to sie zmieni masz wspaniale dzieci i zostałaś mama aniołka 😘 jak mi sie uda to w poniedziałek prześle ci faja żecz która mi bardzo pomogła w tej sytuacji..... to niezły kopniak dla kobety a ja go dostałam na samym początku i naprawde byłam przekonana ze nie bede miala dziecka a teraz wszystko na dobraj drodze pamietaj ze jesteśmy z tobą a czas naprawde leczy rany tylko ze teraz za wcześnia na wszystko kiedyś sama zrozumiesz 😘
wiolka ja tez teraz mam wrazenie ze nie jestem w ciąży chociaż brzuch rośnie ale piersi juz nie a mogły by jeszcze troszeczkę... poprostu masz gorszy okres 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...