Skocz do zawartości

Grudniówki | Forum o ciąży


bti7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wiolka,ale ja się w życiu o nic na Ciebie nie złoszczę.Przysięgam.Ja po prostu też już w to nie bardzo wierzę,że to Dzidziuś się ruszał,bo w 13tc to wątpliwe 🙂
Za moich czasów takich zabawek nie było ☺️
Przykro mi Dorunia,ale nie pomogę Ci bo w tej dziedzinie kompletnie się nie znam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorunia, niestety nie znam się na tym, ale moge dac Ci radę - nie interpretuj tego na własną rękę - zeschizujesz się, niepotrzebnie zdenerwujesz a tego napewno chciałabyś uniknąć. Lepiej niech lekarz zinterpretuje te wyniki. Napewno wszystko bedzie OK! to tylko tak skomplikowanie wygląda! Trzymam kciuki za Ciebie! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Mamusie i Brzuszki

Wróciłam z pracy, jem kolacyjkę i czytam sobie wasze wpisy-sporo nowych wątków się dziś pojawiło.

Dorunia-te wyniki mi też nic nie mówią-zapytaj lekarza.

Troszke mnie zmartwiło to, że głaskanie brzuszka może byc niebezpieczne 😞 ja sie w sumie nie głaszcze tylko po prostu trzymam ręke na brzuszku :P

Moja chrześnica ma za 3 tyg drugie urodziny, też sie już zastanawiałam nad prezentem i chyba kupie jakiegoś konika na biegunach 🤪 dziękuje Wam za ciekawe pomysły 🙂 🙂 🙂

Zmykam pod prysznic i do łóżka bo zaraz zasne przed monitorem :laugh:

Pozdrawiam cieplutko i życze miłego wieczorku!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ponownie 🙂

A wiec kobietki, mysle ze to nie byly jelita, bo wogole nma poczatku sie przestraszylam ... leze , glaszcze brzuszek nagle tak sie podniosl i troszke zabolalo za chwile opadl i to sie kilka razy powtorzylo 🙂 🙂 🙂
Ale juz sama nie wiem... w pon spytam sie mojego lekarza i moze cos na usg wyjdzie czy jest mocno ruchliwe to moje malenstwo czy jak 🙂

Jesli chodzi o te badania to kompletnie nie wiem o co chodzi ... niestety Ci wszyscy lekarze zdaja sobie sprawe ze taki normalny czlowiek nie rozumie co tak jest napisane i zamiast napisac po polsku czarno na bialym to utrudniaja wszystko. W pon beda moje wyniki odnosnie tarczycy , ciekawe jak bedzie przebiegac moje leczenie.

A teraz ide troszeczke poczytac obejrzec tv i lulu ide 🙂 🙂 🙂

Milego wieczoru wszystkim mamusiom 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sloneczko85[/b wzajemnie 🙂 chociaz mnie dzisiaj czeka dluuuga nocka musze popowtarzac kilka rzeczy zeby utrzec nosa takiej jednej 😉 bo mysli ,ze jest dobra ale sie pomyli, bo ja szykuje jej niespodzianke 🙂 poki co, siedze sobie na brzuszek.net moze jest ktos jeszcze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie lubie jesli dziewczyny ktore zwracaja sie do siebie "wiesniaro" albo "suczko" itp mysla ,ze sa inteligentne i nie lubie jesli ktos mysli ,ze jesli jest z wiekszej miejscowosci lub miasta o osobach z malych miescin mowi "wiesniary" a tak powiedziala o jednej dziewczynie z mojej miejscowosci a tak naprawde to ona sama zachowuje sie jak jedna wielka wiesniara, nie potrawi zwracac sie z szacunkiem do innych i robi z siebie idiotke. Pokaze jej ,ze ma zbyt wysokie miemanie o sobie. Oby mi sie udalo 🙂 Trzymac kciuki!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to jest niedojrzala nastolatka 😉 co prawda rok starsza odemnie , ale i tak uwazam,ze moge sie do niej porownywac jako osoba dojrzala. Szczerze mowiac zauwazylam,ze odkad zaszlam w ciaze to calkiem zmienilo sie moje myslenie, ale jej nigdy nie lubilam. Wogole wiekszosci dziewczyn zmojej klasy, szkoly. Zbyt wscibskie itd 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry wszystkim!! 🙂

Sloneczko, mysle ze kazdej przyszlej mamusi troszke sie myslenie zmienia. Moj brat caly czas powtarza mi ,ze bedzie ciezko, ale dodaje tez ze ja dam sobie rade... Musze przeciez dac rade 🙂 🙂 🙂
Ciesze sie,ze mam wsparcie partnera, rodziny, tesciow i ogolnie otoczenia.

Milego dnia zycze wszystkim 🙂 Jak narazie umnie sloneczko swieci 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry:-)

Ja właśnie z badań wróciłam i tak zimno u mnie,że szok a ponoć jeszcze taki zimny weekend u nas ma być,jeszcze się okaże że śnieg spadnie:p masakra jakaś, hehe

Fredeczka koniecznie napisz jak sprawa z tą dziewczynką się potoczyła?3mam kciuki

Życzę wszystkim udanego Dzionka:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki!
Właśnie wróciłam od kardiologa i mam podejrzenie częstoskurczu komorowego,a ja nie wiem co to jest ☺️
Strasznie potraktowali mnie tam.Nikt nie chce udzielić mi informacji.A w recepcji jak powiedziałam,że nie mogę czekać 3 tygodni na termin bo jestem w ciąży,to patrzyła na mnie jak na kosmitkę i dała termin na 16.06 i chamsko powiedziała,że mam modlić się bym nie miała tego częstoskurczu skoro jestem w ciąży!
Może Wy wiecie co to jest?Błagam pomóżcie,bo ja od zmysłów odchodzę!!!!!!! ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień Dobry brzuszki 🙂
U nas dzisiaj słoneczko na całego,mam nadzieję że tak zostanie przez cały dzień.Chociaż dość mocno wieje to może coś nagonić 😞 Fredeczkaa widze że masz przejścia z jakąś laską,masz rację nie daj się 🙂 A ja idę do sklepu bo zachciało mi się dzisiaj makaronu z białym serkiem mniam i muszę sobie zrobić 🤪


[img size=420]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/6f3a23b6fe_7_-f263e8259a896ff8b3a9570d775f6f1c.png" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Słoneczko niestety nie znam się na sprawach kardiologicznych,najlepiej nie denerwuj się tylko poczekaj na konsultacje z lekarzem albo idź do swojego gina może on Ci coś doradzi.Głowa do góry i napewno nie będzie tak źle 😘


[img size=420]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/6f3a23b6fe_7_-827fd74e5d4ac77b32aa894e81749484.png" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry dziewczynki 😁 !
U mnie dzisiaj pięknie, słoneczko świeci, ja w świetnym humorze i wszystko gra 🙃 🙃 🙃 Zaraz jade na obiadek do teściow na pieczoną rybkę (Omega 3 jak nic 🤪 )prosto z komina, takiej rybki nie doświadczysz w Polsce :P Wogóle jeżeli chodzi o tutejszą dietę to ja bym was najlepiej wszystkie tu przywiozła i trzymała do rozwiązania 😆
Słoneczko nie mam pojęcia co to może być, przejżyj internet, na pewno coś znajdziesz 🙂
Pozdrawiam i życzę miłego dnia kochane!



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Dziewczynki!
U nas w Poznaniu pogoda psia! smutno, szaro i wieje...
Słoneczko - współczuję, że ciągle czymś musisz sie zamartwiac... napewo wszystko bedzie ok. Jesli chodzi o teorie to znalazłam coś takiego: http://www.kardioserwis.pl/page.php/1/1/show/330

Ja za to nie odczuwam nic... nawet za bardzo nie czuje tej ciąży... oprócz psychicznego zeschizowania to właściwie zero oznak! Juz sie nie moge doczekać wizyty u lekarza, żeby sie upewnić, że wszystko w porządku.

Fredeczka - utrzyj smarkuli nosa i ode mnie!

Kończacy się tydzień jest dla mnie bardzo męczący... a jeszcze jutro do pracy musze przyjść... i tylko niedziela wolna! Dobrze, że w czwartek święto jest!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część dziewczyny, chętnie przyłączę się do Waszego grona, ja termin porodu swojego pierwszego dzidziusia mam na 26 grudnia.
Chętnie będę dzieliła się z Wami swoimi radościami ( no mam nadzieje, że tylko radościami).
Pozdrawiam Was wszystkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć i czołem 🙂
Słoneczko też mi przykro , że znowu masz zmartwienie, ale najlepiej konsultować z lekarzem takie rzeczy.
Emmax, to masz termin wyjątkowo świąteczny i ty też Akompf 🙂 . Fredeczka oczywiście też popieram , utrzyj nosa( a przy okazji to dziwi mnie ,ze młode dziewczyny zwracają się do siebie w taki sposób, taki brak szacunku dla siebie i innych przeraża mnie)
Dziewczyny czy bierzecie jakieś witaminy?? bo moj lekarz i ten prywatny i z przychodni uważają ze skoro są wszystkie warzywa i owoce to nie ma potrzeby brać dodatkowo sztucznych witamin,. Ale ja mam jakieś zawroty głowy, krew polała mi się z niosa dziś rano i taka kiepska jestem, zrobiłam więc badanie krwi dziś rano, jeszce wynikow ie mam. Myslę zeby brać witaminy na własnąrękę, a co wy bierzecie konkretnie? materna? falvit?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę folik i fmeminatal N, lekarz powiedział żeby brać jakiekolwiek witaminy dla kobiet w ciąży bo one mają w zasadzie taki sam skład, za 60 szt zapłaciłam ok 36 zł, biorę 1 dziennie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...