Skocz do zawartości

Grudniówki | Forum o ciąży


bti7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
fredeczkaa napisał:
Mi tak od kilku dni... chyba nawet od tygodni... i wogole... caly dzien placze, spie, jem , placze, spie , jem ... ;/




to fredeczka nie jesteś sama 😞 mi też już dłuższy czas utrzymuje się taki stan...ale musimy byc dobrej myśli że TO przejdzie...i musimy być twarde....i wytrzymać dla naszych słodkich maleństw 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hustawki to ja tez mam hehe wczoraj beczalam przez 3godziny najlepsze jest ze mi sie to podobalo;D oczyscilam sie troche i lepiej teraz suszy mnie jak nie wiem co, chocbym popila;] oczywiscie nic nie pilam 😜

ja z reguły zasze mialam maly biust i teraz mam fajowy hehe chyba z 2rozmiary wieksze szkoda ze one nie zostana na zawzzee 😁

W ogole dziewczeta chcialam was uczulic , dziewczyny ktore maja z reguly maly biust maja wieksza tendencje do rozstepow chociaz nie koniecznie. Najlepiej od samego poczatku uzywac kremow na rozstepy, spanikowalam gdy zobaczylam ostatnio moja kolezanke ktora wlasnie kilka dni temu urodzila(widzialam ja jak byla jeszcze z brzusiem) TRAGEDIA co jej sie z piersiam i stalo... dekolt miala i rozstepy na calych piersiach normalnie jeden kolo drugiego olbrzymie na cale piersi straszne 😞 😞 😞 polecialam od razu i kupilam masc i smarujeee od razu zawsze po kapieli bo najbardziej sucha skora..

pozdrawiam was 😉:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiem kochana co za dużo to niezdrowo 😞 mnie wystarczy mój i rzeczywiście mniej problemu zwłaszcza z biustonoszami.Jeśli chodzi o nastrój to katastrofa nawet mojemu mężowi przez telefon się dostało i tylko biedny pyta za co się tak na niego wkurzam skoro go nie ma 😞 eh...ale myśle że jak tylko pogoda się poprawi to i mój nastrój też.Poprostu potrzebuje słoneczka!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🥴 ale nam ,przyszlym mamusiom raczej nie mozna stosowac takich kremow... ;/ przynajmniej bez porozumienia z lekarzem. z tego co wiem w gre wchodzi tylko oliwka , a pozatym skoro kremujesz piersi to twoje malenstwo ta cala chemie bedzie pic z mlekiem. Proponuje spytac sie lekarza co on na to mysli. mi moj lekarz kategorycznie zabronil wszystkiego oprocz oliwki. Ide do niego w poniedzialek to moze sie spytam ale wydaje mi sie ,ze i twoj lekarz bedzie niezadowolony z Twojej decyzji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to ja wam kochane bardzo współczuje 😞 ja sobie nie wyobrażam być teraz bez faceta, bez mojej połówki 🤢 chyba bym zwariowała, mam go przy sobie i takie humory...to co by było gdybym go nie miała...teraz tak na niego spojrzałam i doceniłam, aż mi łezka stanęła bo bardzo wam współczuje(mam teraz bardzo płacziwe dni) 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Teraz to mi się udzielił wasz wstrętny nastrój kurde 😠
Jestem tak zdenerwowana, że chodzę i trzęsę się jak galareta. Mój mąż nie dał dzisiaj znaku życia, codziennie punkt 18 i dzwonił a dzisiaj nic! W dodatku komórka mu się rozwaliła i nie mogę nawet na niego nakrzyczeć przez smsa, jestem całkiem bezradna i aż mi się ryczeć chce! Ja już tak mam, jestem straszną panikarą i naprawdę nienawidzę takich sytuacji 😠 😠 🤨 Siedzę i czekam jak taka sierota, ale mu się dostanie jak zadzwoni, niestety najszybciej to może mu się udać koło północy (6 godzin różnicy)ale co tam wytrzymam.
Fredeczka nie puszczaj!!!!!!! Przekichane masz y tymi piersiami, szczerze mówiąc to nie chciałabym mieć aż takich. Mi póki co urosły o 2 rozmiary, ale mam nadzieję że wrócą do normy.
Mittka witaj w klubie, ja jestem sama co wieczór, nie licząc pieska 😞
Pozdrawiam i życze miłego wieczoru.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiolka nie denerwuj się...jeszcze zdążysz na niego nakrzyczeć 😉 a stres jak wiemy szkodzi naszemu maleństwu..ale wiem też ze łatwo się mówi "nie denerwuj się" 😞 ale Twoja druga połóweczka na pewno specjalnie nie patrzy Cie stresować 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!
U mnie moglby byc pelen dom a jego by nie bylo to i tak czulabym sie samotnie...

A ja dzien zaczynam od babki ... ;/ tak chyba nie mozna ale caly czas bym jadla slodycze i owoce ... dobrze ,ze mam arbuza to pozniej sobie wszamam.

Jatez nie spie od 6 ale lezalam w lozeczku i sobie myslalam o mnie , o moim malenstwie, o jego tatusiu ...
Ahh...

Wiolka masz meza na morzu? Wspolczuje... juz wolalabym mojego puscic do tej holandii... wiem,ze brat mialby na niego oko , codziennnie by dzwonil i pozatym jest skype i gadu-gadu moze bym jakos przetrwala te 2 miesiace. A moja kolezanka powiedziala mi tak, zebym spojrzala na jej zwiazek. Sa malzenstwem od kilku miesiecy ale od listopada ona go widzi co 3-4 tyg bo jest w wojsku.
Zastanawiam sie caly czas... to co tam zarobi przez 2 miesiace tutaj przez pol roku... ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fredeczkaa a nie ma możliwości żebyś jechała z nim na te 2 miesiące...bo teraz pieniążki na pewno bardziej potrzebne-wiadomo, ale będzie Ci tu smutno samej, ja też tak czekałam bo mój wtedy przyszły mąż był za granicą i teraz jestem tu z nim, bez porównania 🙂 jak jest możliwośc żebyś z nim jechała to nawet się nie zastanawiaj 🙂 a jak nie....to może jakoś się przemęczysz 😉 wiem że łatwo się mówi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no chyba masz racje...że to nie ma sensu... 🤢 cóż chciałam pomóc 😞 sama przechodziłam rozłąki i wiem jak to jest 😞 ale ja wtedy nie byłam w ciąży, gdybym była to chyba bym umarła 🤢 jakoś dasz rade...maleństwo Ci pomoże bo nie będziesz czekać sama 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fredeczkaa napisał:
Akurat ja mam tutaj podzielosc zdan z jednej strony kasa sie przyda i to bardzo a z drugiej nie chce rozlaki





Rozumiem
cię jak najbardziej 😉...ale może warto się przemęczyć...a jednak troche tych pieniążków przybędzie a wiadomo że będą potrzebne 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...