Skocz do zawartości

Grudniówki | Forum o ciąży


bti7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Fredeczka ciężko jest czasem ale nie masz czego mi współczuć, wiedziałam od początku w co się pakuję, kocham mojego męża i mam do niego pełne zaufanie a poza tym to jest tak jakby był w drugim mieście. Powiem Ci szczerze, że 2 miesiące to pikuś więc mogłabyś go puścić, w końcu sama jak mówisz jest skype i gadu, a umrzec to chyba nie umrzesz ani on bez Ciebie a teraz skoro maleństwo jest w drodze kasa jest potrzebna, nie ma co się oszukiwać.
Miłego dnia!


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki.
Fredeczkaa to chyba nie ma znaczenia czy jest to morze czy ląd martwimy się za każdym razem tak samo 😞 niestety wiem coś o tym mój mąż czesto wyjeżdża i to w różne miejsca raz tylko do finlandi leciał samolotem a tak to busem jeżdżą i za każdym razem nie śpię po nocach i zamartwiam się a jak nie puści mi sygnałka wtedy kiedy tego oczekuję to już katastrofa.Nie zapomne jak jechał do francji i po przekroczeniu granicy telefon zamilkl od 24 nie miałam od niego żadnych wieści wiedziałam że mają jechać całą noc.O 4 nad ranem właczałam telewizor i sprawdzałam czy wypadków jakichś na trasie nie było 😞 przeżyłam koszmar,a okazało się że on najzwyczajniej w świecie nie miał roamingu włączonego nie wiem jak to się stało,ale co przeżyłam to moje.Więc strach jest zawsze,nawet teraz jak w Gdańsku siedzi 🙂 no ale się rozpisałam.Miłego dnia Wam życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u nas pogod nawet dopisuje a ja z łóżka nie mogę się zwlec po za tym kiepsko się czuję co wstane żeby coś zrobić to zaraz kręci mi się w głowie i musze się położyć bo się przewróce.Co to się dzieję to ja nie wiem jakiś taki dziwny okres nastał 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dziś wybieram się na wieczór panieński do mojej przyjaciółki 🙂 a tak to dziś czuje się nawet dobrze, troszkę może zmęczona bardziej niż zwykle ale tak to nie narzekam, ja mam męża w domu, pracuje na kopalni i też czasem troszkę obaw jest ale codziennie go widzę-ale jak wy jesteście w rozłące to umcnia waszą miłość...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja dziś znów sama siedze 😞 gdyby ni eten komp to chyba bym zgłupiała...bo nawet w tv nic ciekawego nie ma 🤢 niedziela i człowiek cały dzień w domu, obejrzałby sobie coś ciekawego to pierdoły puszczaja 🤢 a może się rozdrazniona jestem i nic mi nie pasuje 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 wiolciu a czujesz juz ruchy???ogladałam własnie wasze zdjecia sa sliczne 🙂 🙂az miłezki poleciały...tak mi brakuje mojego Nataniela 😞 😞 sorrki złapałam doła ciesze sie waszym szczesciem 🙂 [img size=300]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/mediumjyspfe5647f5fdbaa485765539-64cfd631725ee274dc460e1211e068d3.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A u nas dzisiaj było pięknie aż tu nagle ulewa z gradem,eh te zawirowania pogody.Już mogło by się wypogodzić 😞 Oj Dorunia smaka mi narobiłaś tymi czereśniami też uwielbiam,ale jeszcze nie trafiłam na takie smaczne.A tak wogóle to czekam na bober mmmm już normalnie nie wytrzymam zaraz jak się tylko pokaże to kupuję ze dwa kilo 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie przejmuj się fredeczkaa mojego nie ma w domu,a dzisiaj znowu na niego nawrzeszczałam 😞 mówi że rano jeszcze normalnie z nim rozmawiałam a popołudniu znowu dopadła mnie jakaś zła energia 😞 no dziewczyny co to się z nami dzieje??? buuu już mi się odechciewa wszyskiego 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...