Skocz do zawartości

Grudniówki | Forum o ciąży


bti7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki!
Dziękuję fredeczkaa,ale już pogodziłam się z faktem,że będę sama z Maleństwem.Najgorzej jest wieczorem,kiedy złapie mnie ból serduszka,to łapię doła i myślę sobie co będzie jeśli naprawdę nie przeżyję tego porodu ☺️ Ale szybko odganiam te myśli.Wierzę w to że wyczerpałam już limit nieszczęść w swoim życiu.A od grudnia będę szczęśliwie tulić swojego syna 🙂

Życzę Wam miłego,spokojnego długiego weekendu,oczywiście słonecznej pogody i słoneczka w sercu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂
A ja od wczoraj cieszę się meżem i jest po prostu bosko 🤪 rozpieszcza mnie całuję po brzuszku hihihi szkoda tylko że po niedzieli już jedzie 😞 życzę Wam miłego długiego weekendu główki i brzuszki do góry a wszystko się jakoś ułoży 😘


[img size=420]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/6f3a23b6fe_2_-5a00fcbe69260de2b388849312a0429a.png" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam dziewczynki 😉 niestety ja nie mam długiego wekendu i dzisiaj jestem w pracy 😲 ale moze jakoś przetrwam tylko musze kogoś wysłać po czereśnie 😮 u nas coś zimno sie zrobiło ale dla mnie to lepiej bo jak dwa dni były upały to źle sie czułam:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
akompf pwoiem ci ze bole glowy chyba kazda ma mnie ino 2 razy bolala glowa ale myslalm ze zwariuje dlatgeo ajlepsze rozwiazanie to polozyc sie i probowac usnac. Najlepiej jak bys nie brala tabletek zadnych bo szkodza dzidzi no ale jak musisz to lepeij wez bo tez nie ma co sie meczyc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niunia, niestety na położenie się i odpoczywanie nie bardzo moge liczyć, bo w pracy jestem. Ból nie jest jakiś bardzo nasilony ale strasznie denerwujący bo ciągły. Przedwczoraj mąż mi okłady robił zimne, tabletek nie biorę żadnych bo nie ma konieczności. Chyba, że mi głowa wybuchnie, to może się zastanowię :P
od kilku dni tez mam wrażenie, że mam podniesione ciśnienie. Serce bije jak zwariowane momentami. We wtorek ide do gin to z nią pogadam co to może byc. 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem, rozumiem, ale jak nagle zaczyna mi serducho walić i przy tym nagle pojawia się ból głowy i mroczki to chyba nie jest normalne. Wcześniej takie kołatania lekarze przypisywali nerwicy ale nie były one bardzo czeste. Od jakiegoś czasu mam coś takiego codziennie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
akompfja musze przyznac ze mnie własnie w ciąży głowa tylko raz bolała a przed to miałam naprawde czesto takie migrenowe bóle ☺️ takze u mnie na korzysc ale wiem ze w ciazy mozna dostać nadciśnienia wiecpowiedz to swojej gin bo może bedziesz musiała cos brać
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!
Ja miałam potworne bóle głowy gdzieś tak od 7 do 12tc. To było okropne. Ciśnienie miałam zawsze bardzo niskie 100/40 a teraz mam 120/70 więc byłam w niezłym szoku, stąd pewnie były te bóle głowy. Nadal mnie dopadają ale już nie tak intensywne, niestety potrafią trwać przez cały dzień i nawet zanąć nie da rady.
Miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiecie dzieczyny ja po tym poronieniu to strasznie sie bałam ciąży i tych wszystkich dopadłości ale jak na 16 tyg to moze miałam ze 4 dni trudne takie co najchetniej nie wstałabym z łuzka oby tak do końca moze to jakieś zadośćuczynienie za mój ból jaki mnie dotknął 😲 wszystkim wam życze takiego samopoczucia 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 🙂 WTAJCIE MAMUSIE WIDZE ZE POGODA LIPA ALE HUMORKI DOPISUJA 🙂BIT SMAKÓWKA JA JUZ TEZ WSUWAŁAM CZERESNIE 🙂 🙂A JA MAM DZISIAJ SWIETO WŁASNIE MIJA NAM 13LAT NASZEJ MIŁOSCI 🙂 🙂MOJ KOCHANY POWIEDZIAŁ ZE JESZCZE STWORZYMY DRUZYNE PIŁKARSKA HI HI 🙂 JA NARAZIE O TYM NIE MYSLE I JUZ JESTEM SPOKOJNIEJSZA..NATANIEL CZUWA NAD NAMI W NIEBIE....A CO DO BULU GŁOWY TO POWIEM WAM ZE WŁASNIE W TEJ CIAZY MIAŁAM CO NOC OKROPNE BÓLE..I BEZ TABLETEK SIE NIE OBESZŁO....NO ALE WYSZŁO JAK WYSZŁO...TERAZ CZEKAM NA PIERWSZA MIESIACZKE BO JUZ NIEKRWAWIE PO PORONIENIU...MUSZE WRÓCIC DO FORMY BO HORMONY SZALEJA....A JA MAM JESZCZE TA TARCZYCE WIEC U MNIE TO WSZYSTKO NA ODWRÓT 😞 ZYCZE WAM UDANEGO WEEKENDU DBAJCIE O MALUSZKI I BRZUSIE DO GÓRY 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!!

Dorunia 13 to wcale nie pechowa liczba wiec gratuluje 🙂 🙂 🙂

Dziewczyny u mnie slonecznie ale chlodno ;/

Za chwile jade do sasiedniego miasta na zakupki z siostra i jej narzeczonym i bratem a tam zlapiemy mojego ukochanego bo on tam mieszka 🙂

jutro ide do kuzyna na 18-stke i bedzie fajowo 🙂

Mam przynajmniej taka nadzieje.

Z moim skarbem wszystko sie uklada powoli... my siebie chyba poprostu nie doceniamy wzajemnie a prawda jest taka ze bez siebie nie potrafimy zyc i wogole normalnie funkcjonowac...

Milego dzionka bo juz raczej mnie tutaj nie bedzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...