Skocz do zawartości

Grudniówki | Forum o ciąży


bti7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

ja tez nie mogę się doczekać, już chcę zobaczyć dzidzię i mimo że to końcówka 12 tygodnia to zapytam czy nic tam nie dostrzega bo mnie ciekawość zżera czy dziewczyna czy chłopiec.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emmax, u mnie nic nie zauważyła, odrazu tez wykluczyła, że cos może zobaczyć... ale moze Ty będziesz miała szczęście sie dowiedzieć 😉 Tego Ci życzę 🙂

No i mamusie wklejajcie zdjęcia swoich pociech!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiolka,a przeklinaj ile wejdzie skoro wredne baby Cię wkurzają,cholery jedne dokuczają naszej grudniówce 😠

Dziękuję wszystkim dziewczynką za zaproszenia na nk 😘i czekamy na resztę 😘

emmax i akompf wszystko zależy od naszych maluszków czy pokarzą co mają miedzy nóżkami,moje i Wiolki pokazały:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zobaczymy jutro mnie więcej o tej godzinie i wszystko wam napisze co i jak.Mi w sumie nie zależy na tym żeby wiedzieć, ale jak można będzie to czemu nie.

Na NK Katarzyna Wydmuch Dalachów/Wrocław
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziekuję! Mi lekarka powiedziała, że w 12 tc to sie nie da określic płci, i faktycznie zajrzała Maleństwu między nóżki ale nic nie mogła stwierdzić. Ja tez bym chciała syneczka!

A brzuszek rano i w ciągu dnia mniejszy jest a zazwyczaj wieczorem się robi bardziej twardy i okrąglejszy 😉
Pozdrawiam i uciekam do domu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki
Ja po wizycie ale nie potrafie się cieszyć 😞 z dzidzią wszystko w porządku widziałam serduszko bije jak szalone 🙂 pomierzone i wszystko jest ok ale... kosmówke mam na ścianie przedniej i pokrywa ujście wewnętrzne 😞 martwi mnie to jak cholera,niby gin mówił że może się jeszcze przesunąć,ale przy Dominice miałam od razu na ścianie tylnej więc teraz nie wiem czy się jeszcze przesunie.No nic mam nadzieję że wszystko będzie dobrze kazał mi się oszczędzać i odpoczywać dużo.Pytałam też o płeć ale wogóle mówi że kiepski jest ten aparat i nie widać zdjęcia tez wam chyba nie wstawie bo nie jest zbyt wyraźne.Kurcze teraz będe miała zmartwienie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kosmówke mam na ścianie przedniej i pokrywa ujście wewnętrzne 😞 martwi mnie to jak cholera,niby gin mówił że może się jeszcze przesunąć.....
Kurcze o co chodzi z tą kosmówka, jakaś niedoinformowana jestem, to niebezpieczne?
Mittka wstaw zdjęcie, my mamuki wiemy jak otczytac taką fotkę więc dla nas będzie wystarczajco wyraźna.
Trzymaj sie cieplutko!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kosmówka czyli łożysko i po prostu zastawia wejście może być umiejscowione na górze z tyłu a u mnie jest na samym dole czyli w najgorszym miejscu.Jeśli zostanie tak na stałe to pewnie czeka mnie cesarka.Ok to już skanuję zdjęcie i wstawie do galeri 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mittka,ja podobnie jak Wiolka nie miałam zielonego pojęcia o co chodziło z tą kosmówką,więc dziękuję za wyjaśnienia.
Jeszcze do porodu jest sporo czasu,więc na pewno się przesunie.Nie martw się,wszystko będzie dobrze 😉 Najważniejsze że z Twoją Dzidzią wszystko dobrze i mogłaś zobaczyć swoje Cudeńko 😉
Oglądałam Twoją galerię,słodki ten Twój dzidziuś 😘 !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamusie 🙂

jutro mam usg 🤪 🤪 🤪 juz nie moge sie doczekac, mam nadzieje ze dostane fotke-jeszcze na pewno nie bedzie wiadomo jaka to plec ale ja mam takie przeczucie, ze to bedzie chłopiec :P
imiona już wybrane na pierwsze Bartek a na drugie Marek-po tatusiu- za dobrze wykonaną robote hihihi :P :P :P

A co do używek-ja nigdy nie paliłam, od czasu do czasu tylko wypijałam lampke białego wina lub reedsa-ale chyba i z tego zrezygnuje bo po co mam sobie potem pluc w brode i załowac jak dziecko urodzi sie chore 🤢

Ależ sie rozpisałam 🙃 miłego wieczorku 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mittka , zdjęcie śliczne. I nic się na razie nie przejmuj, najważniejsze że z Maleństwem wszystko w porządku.

Dziewczyny znacie jakiś dobry sposób na katar w naszym stanie? Bo normalnie nie mogę sobie poradzić ciągle mam nos zapchany i nie mogę oddychać! Pomocy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mi się ten Antoś strasznie podoba 🙂 a dla dziewczynki napewno Wiktoria Julia ( 2 imiona) albo na odwrot bo oba mi sie bardzo podobaja. Ja mam teraz 29 wizyte... powiem mu,ze ma mi zrobic usg to zrobi. Moze dlatego ,ze sie nie upominam to nie robi. wiem ,ze wiele lekarzy nie robi usg co wizyte a podobno nawet nie jest to wskazane. No coz... zobaczymy jak to bedzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Fredeczka sa różne opinie na temat częstotliwości i szkodliwości USG ale przeciez to tylko fale dzwiękowe które odbijając się od ciałka dziecka wysyłają powrotne sygnały które sensor przechwytuje i przesyła w formie jaką widzisz na ekranie. Także spoko luz :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej kobietki jakoś wczorajnie mogłam sie zalogować mam do was pytanie co ile chodzicie do lekarza co miesiąc czy trzy tyg? a ztym Usg to nie wiem bo niektórzy lekarze robia tylko przez moment żeby sprawdzić czy dziecko żyje a takie szczegółowe to w odpowiednich etapach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki,znów trafiłam wczoraj do szpitala,zasłabłam.Kiepsko jest z moim serduszkiem ☺️
bti,ja ostanie usg miałam robione w 11tc,a teraz ide dopiero 30.06!Dziwnie wymyślają te terminy!
agusia,niestety nie znam dobrego sposobu na katar,bo niestety sama mam katar i poranny mokry kaszel od dwóch tygodni! ☺️

Miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamusie
A ja dzisiaj coś kiepsko się czuję 😞 mam nadzieję że humorek przynajmniej mi się poprawi bo idę do fryzjera 🙂 co do wizyt to ja mam co trzy tygodnie usg miałam robione dwa razy,ale teraz przez tą kosmówke to będę miała częściej.Słoneczko musisz uważać i duuuużo leżeć,główka do góry wszystko będzie dobrze 🙂 Ok lece odezwe się jak wróce od fryzjera.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...