Skocz do zawartości

Grudniówki | Forum o ciąży


bti7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Słoneczko nie ma się co zamartwiać na zapas,chociaż łatwo powiedzieć gorzej wykonać wiem to po sobie 🙂 a fryzurke,dobrze że nie mam czym zrobić zdjęcia bo byście padły ze śmiechu :P a właśnie zdjęcia-zgryz dziękuję Twoja córa też śliczniutka i jaka już poważna 🙂 słoneczko masz racje fajnie Was widzieć przyznajcie jakie My wszystkie piękne a za niedługo będziemy jeszcze ładniejsze z tymi brzuszkami 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny u mnie jest piekielnie wręcz gorąco, bez klimy nie da rady a na spacer mogę się wybrac tylko wieczorem, żeby nie paść gzdieś po drodze jak długa. Wszystko byłoby fajnie gdyby mąż był na miejscu a tak siedzę i nic nie robie i czekam na rodzinkę żeby przyjechała.
Z innej paki, od wczoraj mam tak napięty brzuch tzn. skórę na brzuchu, że mam wrażenie że zaraz pęknie, mięśnie brzucha tak obolałe, że zaczynam się zastanawiać czy przypadkiem nie chodzę we snie i nie ćwiczę ich po nocy, masakra mówię wam....Czy wy tez tak macie? Może mi w końcu rośnie ten brzuchol, tylko teraz w zdwojonym tęmpie i tak dokuczliwie? Acha i jeszcze się nie mogę garbić jak siedzę bo mi niewygodnie na brzuchu 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiola, mnie od wczoraj też dziwnie brzuch bobolewa i niewygodny się robi: ja się naturalnie jak siadam to też garbię, a teraz busze sie wypinać do przodu bo brzuch gniecie. Moj brzuch sie juz troche powiekszył, nie przytyłam ani kilo , ale brzuch jest. A szczegolnie jest niewygodny w okolicach żołądka tzn tak na szczycie.ciągle się masuję po nim. A jak wrażenie pekania to może lepiej juz wklepuj te kremy na rozstępy he he
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zgryz smaruję się tymi oliwkami już dosyć długo, w sumie to od początku a i tak dostałam rozstępów na piersiach, skóra na brzuchu napięta jak struna.... czyli to smarowanie się można włożyć między bajki bo jak masz mieć rozstępy to je będziesz miała niezależnie od tego ile na siebie wylejesz tych olejków, kremów otp.... Mi też przeszkadza pod moimi nowymi cycusiami hehe, ehh uroki ciąży :laugh: :laugh: :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wiecie co Dziewczynki,ja mam dzisiaj jakiś malutki ten brzuch ☺️
Mały się schował,bo zaraz Tata przyjedzie:laugh:
Plecki bolą jak siedzę 😠 Ale jest taki twardawy!

Wiolka,jak ja Ci zazdroszczę tych cycuszków,ja to mam malutkie biedronki 😠

Uciekam dziewczynki,bo Tatuś marnotrawny się zbliża.Pewnie będę za pół godzinki na forum,bo On zawsze tylko na pół godziny przyjeżdża 😠

Ale się pozłościłam:laugh:

P.S Zgryz i Mittka,słodkie macie te córy 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki słoneczko,no moja to taka słodka że właśnie mi ciśnienie podniosła.Ja sobie drzemke popołudniwą robie cisza spokój w domu,a ta dzwoni domofonem żebym otworzyła bo kolega chce wejść wrrrr :P No u mnie brzuszek to już taki konkretny i pobolewa dołem będę musiała to zgłosić czy to normalne że on tak codziennie boli,czasem nawet chodzić nie mogę bo wszystko czuje 😞 eh te nasze brzuszki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Mamcie 🙂

Jestem chyba najszczęślwszą przyszłą mamą na świecie!!!!!!!!!
Byliśmy dziś na usg i przez ok 10 min oglądaliśmy nasze cudeńko na monitorze 🤪
mały sie wiercił i skakał a na koniec wypiął sie do nas pośladkami :P
A tatuś był przeszczęśliwy jak zobaczył potomka 🙃 🙂 🙃

Dostaliśmy od lekarza 3 fotki dzidziusia. Dołączam jedną abyście zobaczyły, mały ma 7,3 cm, rozwija sie prawidłowo i wszystko jest dobrze, widzielismy nawet w zbliżeniu paluszki u rączki 🤪 coś cudownego!!!!!!

Miłego popołudnia Wam życzę!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!!!

Może fotka jest za duża? Pod postem masz dołącz obraz i z tego co pamiętam to nie może być większa niż 200 x500 pikseli i mieć powyżej 50kb.
Wygląda na to że moja Majka to duża dziewczyna bo na początku 14tc miała już 9cm i 91 gram 🤪 co to teraz będzie jak pójdę na USG :laugh:
Anja cudowne uczucie zobaczyć swoje maleństwo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
O ja ale słodkie!!!!! Cudna foteczyka Anja 🤪 tak ładnie u Ciebie widać 🙂
No widzisz Słoneczko może się jeszcze wszystko ułoży z tatuśkiem 🙂
Tak mi dzsiaj wyskoczył brzucho, że ho ho!!! W końcu coś widać 🤪
🤪 🤪
Idę zjeść pakę chipsów i obejrzeć jakis film.
Miłego wieczorka mamuski i do juterka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam kobietki!

Sloneczko, pewnie nie zauwazyli bo sa z Toba na codzien. U mnie tez rodzina z ktora sie widze dzien w dzien to nie zauwaza ale Ci ktorzy widza mnie raz w tyg. mowia ze widac. Szef nie widzial mnie miesiac i jak ostatnio zobaczyl to zrobil wielkie oczy :P zrezta wczoraj rano zrobilam zdj brzuchola moze uda sie tutaj jakos wrzucic:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anja25! Jakie piękne zdjęcie! i jakie wyraźne! A poza Maleństwa jaka zabawna 😜 Super!
Słoneczko - a jednak! 🙂 byle tak dalej! Trzymam kciuki!

a ja dzis brzuszek jakiś ciężkawy mam... no i spodnie lecą mi z tyłka! nie wiem dlasczego spodnie, które tydzień temu na brzuszku sie trzymały od 3 dni mi z tyłka lecą! Kiedys bym się z tego cieszyła... teraz jest to dla mnie zastanawiające 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki!
To prawda Tomkowi w główce się poprzestawiało.O ciąży wiemy od 10 tygodni,a dopiero wczoraj normalnie rozmawialiśmy i było bardzo miło.Po raz pierwszy powiedział,że bardzo cieszy się,że będzie Tatą,a mi łzy stanęły w oczach.Teraz wiem,że w razie czego Mały będzie w dobrych rękach 🙂
Ale love story z tego nie będzie.Wyznał mi,że całował się z była narzeczoną.W pierwszym momencie chciałam Go wyrzucić za drzwi,tak bardzo mnie to zabolało,ale miłość nie może być egoistyczna.Czasem trzeba pozwolić odejść osobie którą się kocha.Mam nadzieję,że będzie szczęśliwy...

akompf ja też mam jakiś dziwny brzuch!Boli mnie bardzo i jest...płaski!!!!!Jestem jakaś słaba,wymiotuję,nie wiem co się dzieje ☺️
fredeczkaa idę szukać Twojego brzusia 😆

Miłego dnia dziewczynki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć kobietki,

Ja po wczorajszej wizycie super, dzidzia ma wszystkie parametry prawidłowe, wiec jak na razie nie ma obaw że coś z nią nie tak 🙂 . Płci nawet nie oglądał bo powiedział że i tak jeszcze nie będzie widać, w 20 tyg zaprosi mnie do szpitala na USG połówkowe gdzie będzie sprawdzał wszystkie organy czy się prawidłowo wykształciły i wtedy zobaczymy. Zdjęcia nie dostałam bo na tym aparacie nie ma takiej możliwości, aż doktorek sam żałował bo mały fajną pozę przyjął, no i doktorek mówi że będę z nim miała zaprawę bo straszny wiercioch, nie umiał go pomierzyć. Więc dzisiaj całą szczęśliwa jestem. 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć ciężarne!
EmmaX i anja gratuluje zdrowych maluszków, anja piękne zdjęcie , czy znasz już płeć?
Wpadłam dzis na pomysł imienia dla dziewczynki, przypomniało mi się ze kiedyś bardzo mi się podobało jeszcze jako dziecku i teraz po latach przyszło mi do głowy- Ina czyli Inka ponoć w niemczech czy Dani jest popularne, co o nimk myślicie?
no tak ale jest możliwe ze będzie chłopak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgryz - bardzo lubię Inkę! Własnie piję 😜
A tak na serio, to dość niespotykane imię chyba co? ładne, proste, krótkie - wg mnie pasuje do Twojego nazwiska. Mnie osobiście bardziej podoba się zdrobnienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wałsnie mnie też podoba się zdrobnienie, ale czytał troche w necie na ten temat i ponoc jest imie Ina ktorej zdrobnieniem jest Inka, oczywiscie skojarzenie z kawą zbożową nie przeszkadzało by mi chyba 🙂 dziecku mam nadzieję też nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...