Skocz do zawartości

Grudniówki | Forum o ciąży


bti7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Cześć kochane!
Otóż wróciłam od fryzjera i jestem MEGA zadowolona heh.
Na NK wystarczy, że wpiszecie w wyszukiwarce Dubrovnik to mnie znajdziecie, jest tylko jedna Wioleta, Mittka ba! pewnie ze jestem niezłą laską heh (padam ze śmiechu) 🤪 :P :laugh:
Zaraz do was wszystkich wysyłam moje imię i nazwisko w prywatnych wiadomościach, wy jak możecie zróbcie to samo to się szybciutko znajdziemy 🤪 !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No laski, myśle, że wysłałam do wszystkich, jakoś emailem to idzie, nie wiem.... sprawdzcie poczte 😁 jak kogoś pominęłam to dajcie znać to się poprawię 🙂
Mittka właśnie przejrzałam twoje fotki na NK i wcale się z Tobą nie zgadzam... stara i brzydka, też wymyśliłaś :P
Dopisuję tu, żeby już nie pisać kolejnego posta, właśnie sprawdziłam maila i mam MAILER DAEMON więc krótko mówiąc nie wysłały się do was moje wiadomości, pojęcia nie mam dlaczego. Szukajcie na Dubrovnik albo Krečak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie 🙂

Z tą naszą-klasą to świetny pomysł kobietki. Wpiszcie do wyszukiwarki anna a miejscowosc-tarnow, wien-to mnie znajdziecie, zapraszam!

Chciałabym sie Was jeszcze poradzic: w niedziele wypiłam Reedsa, znajoma powiedziała, ze dzidziowi nie zaszkodzi-a Wy jak myslicie? Czy małe piwo lub lampka wina od czasu do czasu też zakazane? Zaznacze, ze to moje pierwsze piwo odkąd zaszłam w ciążę. Czekam na opinie.

Pozdrawiam cieplutko 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Reeds ma alkohol prawda? Jeżeli ma to szkodzi, każda ilość alkoholu nawet najmniejsza stanowi zagrożenie dla maleństwa i może wywołać różne choroby oraz niedorozwój. Poczytaj w necie, jest mnóstwo artykułów na ten temat. Ja ze względu na to że mieszkam w Chorwacji muszę przy każdym obiedzie tłumaczyć, że podziękuję za wino (kultura picia wina, piwa do posiłku), tu kobiety w ciąży piją tą przysłowiową lampkę wina i szklankę piwa i nic się nie dzieje ale ja wole nie ryzykować, nie chcę sobie pluć później w brodę. Zanim się dowiedziałam o ciąży to sobie odouszczałam tymbardziej, że uwielbiam dobre wino + fajki i teraz czasem mam głupie myśli ale mam nadzieję, że wszystko będzie ok. ALKOHOL I FAJKI ABSOLUTNIE ODPADAJĄ W CIĄŻY!Paliłam nałogowo 9 lat przed ciąża i udało mi się rzucić tego samego dnia jak zobaczyłam 2 kreski na teście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeśli chodzi o alkohol to odstawiłam definitywnie,chociaż moje ulubione winko w barku stoi,ale cierpliwie poczeka aż będę mogła się go napić.Z papierosami nie miałam problemu bo nigdy ich nie paliłam więc nałóg nie jest mi znany 🙂 słyszałam wiele opini o piciu przysłowiowej lampki wina,ale najbardziej podoba mi się ta o całkowitej abstynencji i wszystkim Wam sredecznie polecam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!

Jesli chodzi o nk to wpiszcie sobie karolina miejscowosc krajenka na miniaturce mam chyba zdj w rozowej bluzce w paski z golfikiem ale nie pamietam :P

Alkohol?! Mówie NIE! podobno lampka czerwonego wina za przyzwoleniem lekarza jest dozwolona ale mnie nie ciagnie, nie lubie alkoholu. pozatym wole sie wstrzymac i nawet na 18-stce u kuzyna lyczka szampana nie wypilam.

Dziewczyny mam straszne bole glowy, straszne bole kregoslupa i na dodatek czasami brzuch pobolewa. Co robic?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W ciąży czasami lampka wina może naegatywnie wpłynąć na dziecko.Może mieć potem problemy w nauce,być nadpobudliwe.Wątpie czy jakiś lekarz pozwolił by na wypicie lampki wina. Alkoholu w ciązy 0. Każdy lekarz to powie.Nie ma określonej dawki. Jednemu zaszkodzi lapka wina drugiemu nie. Róznie bywa.Ale nie powinno się narażać dziecka to głupota!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nie wiem co to za lekarz chyba weterynarz:P
Może za ostro się wypowiedziałam. To wszystko nie ja mówie tylko hormony. Raz płacze raz się rzucam.Juz schowam te swoje mądrości do kieszenie.Bo ja widze że się zadziora robie.Musze wyluzować 😞 Miłego Wieczoru!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sloneczko w miejscowosci wpisz krajenka/Złotów to powinno mnie wyszukac 🙂
29 ide do lekarza wiec mu powiem. jednak jest to jak sie zabardzo najem 😁

Akigo, kazda tak ma. Ja jestem przeciwna alkoholowi w ciazy i nie zmienie zdania. tamta kobieta powiedziala ze tez pomimo ze ta lampke wina wypila to jest przeciwna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...