Skocz do zawartości

Grudniówki | Forum o ciąży


bti7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam! jestem w 12 tygodniu. Odkąd zaszłam w ciąże zchudłam 5 kilo, a nie wymiotuje. Apetyt mam normalmy nie mam pojecia czemu sie tak stało, mój lekarz kiedy mu powiedzałam burknoł tylko ze nie ma sie co martwić dopuki wyniki mam dobre. A jak tam u was dziewczyny ciąza mija?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie Brzusie 🙂

majka ja jestem prawie w 14 tyg i po mnie nic nie widac, waga stoi w miejscu a i brzusio też sie nie wychyla-no moze zrobił sie taki lekko zaokrąglony bo zawsze był raczej płaski-pozatym nic. Chciałabym juz sie wybrac na jakies zakupki ciuchowe ale chyba jeszcze musze poczekac ehh...

Słoneczko daj znac co powiedział lekarz.

Pozdrowionka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki!
Niestety,od 8 miesiąca ciąży na pewno będę już w szpitalu.Po porodzie czeka mnie ablacja,czyli zabieg.Lekarze nastawiają mnie na wszystko,boją się,że ciąża będzie zbyt dużym wysiłkiem... ☺️ Każde słowo kardiologa sprawiało grochowe łzy na moich policzkach,jednak ja nie dopuszczam nawet do siebie takiej myśli,że nie będzie mi dane wychowywać mojego Maleństwa.Po prostu wierzę,że będzie dobrze!!!!
Dziękuję Wam za zainteresowanie i kciuki,dziękuję że jesteście 😘

Dorunia,ja również składam Ci spóźnione,ale jak najbardziej szczere życzenia z okazji rocznicy-duuużo miłości 😘

Jeśli chodzi o brzuch,to mnie się wydaje,że go nie ma,a dziś Tata mojego Cudu cały czas mnie dotykał i miał łzy w oczach,w kółko powtarzał,że to nie możliwe jak mnie wywaliło,że cudnie wyglądam i że tam jest JEGO DZIECKO-głupol 😉 Nigdy Go takiego nie widziałam 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Słoneczko oczywiście że wychowasz swoje maleństwo nie ma innej opcji 🙂 podczas porodu po prostu będziesz miała zwiększoną ochrone lekarską i wszystko będzie ok nie zamartwiaj się na zapas.Widzisz tatuś się stara i dobrze ja Ci mówiłam jak to się jeszcze może skończyć,ale Ty mnie nie chcesz słuchać :P Co do brzuszka to mnie już się uwypuklił i to tak dość znacznie,ale koleżanka dzisiaj stwierdziła że schudłam w udach za to :laugh: na wadze też mało co zleciałam 3kg a przytyłam dopiero 0,5kg 🤪 myślę jednak że mamy na to jeszcze czas 🙂


[img size=420]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/6f3a23b6fe_1_-ce7a57e81a930e6b53cfb4e4dbb280ad.png" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słoneczko! nie martw sie na zapas! jesli dobrze sie czujesz to z tego korzystaj! Jesli Twoj lekarz prowadzący zna sytuację to napewno otoczy Cie najlepszą opieką i szczegolną uwagą! Mam koleżankę, która w marcu urodziła zdrową silną dziewuche siłami natury mając torbiel na mózgu. Wszyscy się strasznie baliśmy o to, zeby wysiłek nie spowodował pęknięcia ale ona była silna i nad wyraz spokojna! Nie brała w ogóle pod uwagę, że coś złego może się stać! W tej chwili torbiel już się nie powiększa. Myślę, że to dzięki ciąży. Ty tez musisz podnieść brzucha do góry i być pewna, że wszystko bedzie ok. Tym bardziej, że masz wsparcie kochającego faceta!

Dla uciechy wklejam link do świetnego filmiku!
http://www.youtube.com/watch?v=DWxyIgwDFhc&feature=related

buziole!

Aha! po mnie widać, że jestem w ciąży. Brzuchol okręgły juz mi dawno wypchnęło 😉 jakbym conajmniej w piątym m-cu była 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam ! 🙂

Ojj jak dawno mnie nie bylo hehe 🙂 ale wrocilam i musze powiedziec ze jak nigdy, chcialo mi sie czytac posty 🙂

Mi weekend minal spokojnie, moj ukochany po ostatnich klotniach zaczal sie starac, tak jak zawsze wiec wrocilo wszystko do normy. hehe sloneczko moj to gada do brzuszka i go tuli i zawsze ze tam malenstwo nasze a jak byl dzien dziecka to od rana tam gadal do brzuszka ze czekamy i wogole... 🙂 ahh

Dzisiaj byla ladna pogoda wiec wybralismy sie na spacerek nad rzeczke za Krajenke... 😉 😉 😉 fajniutko bylo 🙂

Na 180stce u kuzyna moj sie pomylil i do mojego kuzyna kolegi mowi a Ty co sie nie chwalisz ze bedziesz tata a koles mocno zdiwiony hahaa caly sie zaczerwienil; i dopiero po kilku minutach wyszlo ze mu sie pomylilo haha ale byl wystraszony 🙂

Jak sie kobietki czujecie?? Mi te bole glowy nie daja spokoju juz jakos 1.5 - 2 tyg ;/ ale sie przyzwyczailam i juz wlasciwie bolu nie czuje 🙂
Od kad jestemw ciazy to ani jednej tabletki przeciwbolowej nie wzielam 🙂

Buziaki dla was ;**

Sloneczko bedzie dobrze, bedzie tyle mamusiek przyszlych trzymac kciuki to musi byc dobrze 🙂

Milego wieczorka i witam nowe mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuje Wam kochane za wszystkie ciepłe słowa.
Owszem zdarzają mi się głupie myśli,ale staram się szybko je odganiać.Wierzę,że poród przebiegnie bez komplikacji,potem zabieg i już na zawsze będę cieszyć się swoim Maleństwem.
Zresztą nie mogę umrzeć,bo muszę zeswatać mojego syneczka z córeczką Wiolki:laugh:
akompf troszeczkę się pomyliłaś,bo niestety nie mam wsparcia"ukochanego faceta"Tata mojego Maleństwa interesuje się nami jak się Go solidnie opieprzy lub jak mnie zobaczy(co zdarza się raz na dwa tygodnie),ale niestety czar pryska po 24 godzinach,ech życie... ☺️

Idziemy do łóżeczka.Śpijcie dobrze Grudnióweczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam z samego ranka 🙂

Sloneczko nie zamartwiaj sie niepotrzebnie, bo to moze tylko zaszkodzic. A skad jestes? Bo jesli z okolic Poznania to moge polecic Ci dobrego kardiologa - Andrzej Świderczuk. Pewnie gdzies na necie znalazlabys namiary.

A tak wogole to ostatnio kupilam sliczna czapeczke dla malenstwa 🙂 taka slodka ... 🙂 w pieski 🙂 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
słoneczko bedzie dobrze napewno bedziesz miała robiona cesarke bo wysiłek jest w twoim przypadku nie wskazany pewnie a naturalny poród to jednak troche potrzebyje sily jest tu nas duzo i tyle kciukow do trzymania ze na pewno bedzie dobrze ☺️
ja chyba w tym tyg pójde do gin bo gdzies mnie brzuch boli takie mam kolki nie wiem czy to spowodowane jest tym że dziecko rośnie czy czymś innym zobacze jak to bedzie a co do tycia to wam zazdroszcze bo ja już jestem 5 kg na plusie a niektóre z was dopiero zaczynają tyc 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki 🙂
Bti mnie też przez weekend bardzo bolał brzuch a właściwie zdaję mi się że macica wydaję mi się że tam wszystko rośnie,zaś wczoraj wieczorem miałam taki miękki brzuch że nie czułam że w ciąży jestem 🙂 codzień to inne samopoczucie 🙂 ale jutro idę na usg i już nie mogę się doczekać 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!

Bti mi jakoś też ciągle coś się dzieje z tym brzuchem, jakieś prądy mnie dziwne przechodzą od czasu do czasu 🤢
Co do wagi to ja 3kg do przodu a brzucha jak nie było tak nie ma 😠 zastanawiam się w końcu kiedy wyskoczy i czy wszystko tam w porządku bo wyglądam jakbym po prostu przytyła 🤢 😞
Dzisiaj fryzjer 🤪 !!!Idę się upiększać przed przyjazdem do PL 🤪 🤪 🤪
Buziaki!
Ps. Co wy na to żebyśmy się znalazły na Naszej Klasie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie mamusie!

Ja dziś zrobiłam sobie wolne a wieczorem idę do gina na USG! Wrócę ze zdjątkiem mojej Myszki! Już się nie mogę doczekać!
Domek ogarnę, posprzątam bo mnie nosi ostatnio, mam tyle energii! A i głowa przestała boleć!
Jeśli chodzi o kilogramy, to tego ile jestem na plusie dowiem się u gina, bo sama dla własnego spokoju nie zaopatrzyłam się w wagę :P


Miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wiolka tez myślałam o naszej klasie nie ma sprawy tykko ja jakoś jeszcze nie ogarnełam tego forum ale chyba tu można wysyłać prywatne wiadomośi do forumowiczek ????? mitka a co do brzycha to ja czasami mam taki ze mi piersi sie już opieraja a czasami mam wrazenie ze go nie mam jusama nie wem a dzisiaj ból brzucha taki jak na poczatku mam wrazenie jakby sie tam wszystko rozciagało 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wypłukaj sobie wodą z solą a jeszcze w aptece kupuje sie jakieś tabletki do ssania dla kobiet w ciaży mam nadzieje ze to nie angina......a mne zaczynaja kości łamać ale mam nadzieje ze nie zachoruje zresztą ta pogoda taka ze chyba wszyscy bedzimy chorzy ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...