Skocz do zawartości

Grudniówki | Forum o ciąży


bti7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
ja znam moze 3,4 takie osoby ale mamnadzieje ze ich dzieci nie wyrosna na takie... 😜

Ja mam straszne obawy,ze za bardzo rozpieszcze swoje dziecko... Mam nadzieje,ze moj M. mnie przypilnuje :P jesli sam nie zacznie rozpieszczac 😉

Syla watpie,zebym do stycznia dotrzymala bo mam termin na sam poczatek grudnia.

Ja mam kupiona czapeczke i od tesciowej dostalam buciki takie lanutkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
mi na poczatku lekarz pwoiedzial ze najprawdopodobniej blizniaki wystraszylam sie bo u mnie i mojego sa blizniaki ale na szczescie jest jedna Amelka ...Jestem ciekawa czy jak konieta w ciazy z blizniakami czuje podwojne uderzenia to to musis miec dopiero rozrywany brzuch... Mi wczoraj mala pod zeberko noge wsadzila coz za bol jest bardzo ruchliwa moja Fasolka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolka, masz rację. Nie myślałam takimi kategoriami, więc zapomniałam, że i takie funkcje spacerówka może spełniac 🤪 Dla mnie głupota 😉 Jest tyle pięknych i funkcjonalnych wózków za nie duże (stosunkowo) pieniądze.

Jeśli chodzi o ciuszki, to trochę już zgarnęłam od znajomych, po ich dzieciach 😉 Niektóre przesłodkie (jestem w pracy więc nie wkleję żadnych zdjęć). Ale i tak wybiorę się na zakupy jak dowiem się co w brzuszku rośnie :laugh:

Nie znam jeszcze płci ale chyba będzie synuś 🤪 Tak czuję 😜 Od dawna z mężem pragniemy synusia. Wiadomo, że każda z nas zadaje sobie takie pytanie i jedyną odpowiedzią prawidową jest "obojętnie byle było zdrowe" ale jesli mogłabym wybierać to napewno by padło na chłopczyka 🙂 w pierwszej kolejności.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fredeczka - www.suwaczek.pl -wybierasz, wpisujesz dane, pojawia Ci się link, który wklejasz na Brzuszku w ustawieniach forum.

Jesli chodzi o datę to chciałabym pociągnąć na styczeń - obliczeniowo brakuje mi 4-5 dni 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wpisz w gogle suwaczki wejdz na jakas stronke stworz go a potem wklej do sojego profilu linka ktory bedzie podany po zrtobieniu suwaczka :P wystraszylam sie bo narazie chce milosc skupic na jednej pocieszce potem moze ale to tak za parenascie lat jak skoncze studia zdecyduje sie na 2 :P chodz ziesza mnie strasznie te zakupy ruchy mojej Fasoli

Ale jezeli chce sie meic 2 dzieci to trzeba miec wiecej kasy na szczescie moj M robi w dobrej firmie prywatne wykopy inzynieryjne i moze teraz dostanie awanas na przewierty wiec barzdo bysmy tego ccheili ale to okaze sie na przyszly tydzien bo taki awans na operatora przewiertu to 1 500 do 2000 za odpowiedzialnosc wiec jak go dostanie to moze i drugie :P 😆 ale za pare lat :P
A co t chialasby miec blizniaki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też czułam, że będzie chłopiec a gin do mnie, że będzie dziewczynka, powiedziałam jej żeby się przypadkiem o to nie zakładała bo ja wiem swoje :P:laugh: teraz juz sie przyzwyczaiłam do myśli, że będziemy mieli Majkę i bardzo bardzo bardzo się cieszę 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...