Skocz do zawartości

Grudniówki | Forum o ciąży


bti7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dzień dobry!

Mi już na brzuszku policzono 18tc 🤪 do dzisiaj :P Jak ten czas leci heh. Bti na NK wpisz Wioleta i Dubrovnik i wyskoczę Ci ja z piesem na zdjęciu 🙂
Rany jaka jestem zła, wyobraźcie sobie, że teściowa mnie obudziła o 7 rano, bo po drodze gdzies tam przywiozła mi jabłecznik 😮 niby fajnie tere fere ale mogła wyluzować 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie dziewczyny,

Ja jestem przeziębiona i rozkłada mnie coraz bardziej ale niestety w mojej przychodni nie ma miejsca do internisty żeby zbadał kobietę w ciąży, więc lecz się człowieku sam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki!!!!

Bti,fajnie że jesteś już na nk,ale ja Ciebie nie mam jak znaleźć więc jak u Wiolki lub zgryz wpiszesz Sabina z Katowic,to jestem ja 😉

Wiolka,współczuję Ci porannej pobudki,ale jabłecznik to bym zjadła 🙂

emmax,kurcze z tym przeziębieniem to teraz przerąbane,jeszcze leków na własną rękę strach brać.Czosnek i cebula pomagają 🙂

Witam nową mamusię 🙂 !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!

Zdrzemnęłam się jeszcze ta godzinkę ale dzień już mam do d... bo jestem nieprzytomna, w dodatku jedna suka rzuciła się na moją psiunie i o mało nie zaliczyła kopa, ale sie zdenerwowałam 😠 😠 😠 !!!
Witam nową mamuśkę.
Bti juz Cię mam wśród znajomych więc Słoneczko jak chcesz znaleść Bti to jest ostatnia wśród dodanych u mnie.
Emmax nie mają miejsca u internisty 😮 ? Wypij herbatkę z miodem i cytryną i do łóżka, zarejestruj się na jutro.
Ciśnienie mam chyba 200 dzisiaj 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny!
Ja w ogóle nie mam żadnych zachcianek, ogólnie dopiero od ok. 4 tygodni zaczęłam normalnie jeść bo wcześniej miałam straszny wstręt do wszystkiego.
bti -mi też w czwartek zaczyna się 18 tydzień więc idziemy łeb w łeb hehe
Pozdrawiam


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkie Brzusie 😉

Ja od poniedziałku jestem na urloppie, więc sobie wstaję o 10 rano codzienie 😉 Ale energia mnie później rozpiera na maxa! Jak dziś gdzieś nie wyjdę to chyba oszaleję. Wczoraj pogoda nie zachęcała do wycieczek, ale dziś słoneczko 😉 tylko wieje na maxa. Jakoś przeżyję 😉 ehehehhe
Pozdrówki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj masakra, pogoda no cóż leje jak z cebra, wczoraj wieczorkiem miałam wielką przyjemność oglądania tego co zjadłam, a dziś cały dzień mnie tak mdli że szok, no i to przeziębienie, tak bym sobie poleżała w łóżeczku i naładowała akumulatory na ale co 8 godz w pracy trzeba siedzieć. 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziewczynki.
Widzę, że forum rozwija się tu dość szybko. Byłam tu wczoraj, a dziś już taakie zaległości do czytania.
Ja mam doła. Dowiedziałam się, że mam paciorkowca 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może jakiś wirus, ja u gin mam mieć wizytę 9 lub 16 lipca i już wezmę zwolnienie, jak mi do oczywiście bo nie mam ochoty chodzić do pracy bo ledwo tu siedzę.

A dziewczyny, które są na zwolnieniu dał wam bez problemu bo wiem, że u niektórego lekarza doprosić się nie można.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć kobitki 😁 ale mnie tu dawno nie było 😞 i takie zaległości 😲 troszke latania miałam bo muszę się pochwalić że od 18.06.2009 jestem mężatką 😎 na razie to tylko cywilny...ale jak dzidziol bęzie już z nami to wtedy kościelny 😉 a co u Was kobitki słychać....stresowałam się przed badaniami ale wyniki mam ok 🙂 do którego miesiąca bierzecie kwas foliowy?i czy któraś z Was bierze witaminy Prenatal??a jeśli tak to czy do tego jeszcze kwas foliowy czy wystarczą tylko te witaminy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...