Skocz do zawartości

Grudniówki | Forum o ciąży


bti7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Niunia - jest jeszcze opcja: Frania Maj 😉 hahahah 🙂 Pozdrawiam! Ja za chwilę kończe pracę wiec żegnam Moje Kochane Grudniówki! Może póxniej zajerzę jeszcze, bo po dniu nieobecności bede miała czytania od groma! 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej, witam wszystkie mamusie 🙂 Bardzo podoba mi sie imie Maja więc dlatego tak dałam mojej córeczce ma już 3,5 roku. A teraz jestem w 20 tygodniu i jeszcze nie wiem jaka bedzie płeć ,a o imionach to nawet nie myślałam, zresztą nie mam żadnych ulubionych imion. Może jakieś podpowiedzi
?? 🙂) Pozdrawiam 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mysle ze kazdy powinnien z partnerem wybieram imie dla swojego dziecka a nie ktos za niego mi sie podoba Natasza Nadia tylko nadi teraz pelno podoba mi sie Lenka ostatnio Amanda :P pelno tego jest ja mama problem wlsnie bo ja mama za duzo imion na mysli 😉 :laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Dziewczynki!
Nie było mnie tylko jeden dzień,a tu tyle do nadrabiania w czytaniu 😉
Zgryz,tak krótko wyjaśnię,że sytuacja miedzy mną a Tomkiem,to typowy film wenezuelski.Ja byłam z kimś 3 miesiące On 2 lata,poznaliśmy się w pracy i zakochaliśmy się w sobie.Zero pocałunków,seksu,po prostu uczucie.Na początku nie chciałam z nim być,bo uważam,że nie rozbija się związków nawet jeśli są tylko formalnością.Tomek mimo wszystko rozstał się ze swoją narzeczoną,bo stwierdził,że ich związek to fikcja.Jakiś czas później ja rozstałam się ze swoim chłopakiem.Jednak dopiero za jakiś czas związałam się z Tomkiem.Po ponad 3 miesiącach Dziewczyna Tomka od życzliwych dowiedziała się,że On kogoś ma.Wpadła w szał,groziła,że się zabije,że nie potrafi się z tym pogodzić,że za dużo ma problemów,itp.Tydzień później rozmawiałam z nim przez telefon,powiedziałam,że rozumiem jak Mu jest ciężko i by był przy Niej jako przyjaciel,żeby zmusił ją by się leczyła u psychologa.Nawet nie zauważyłam,że ktoś mnie śledzi.Zostałam brutalnie pobita.Nikomu nie życzę tego co ja wówczas przeżyłam.Byłam pewna,że mnie zabije.W tedy zrozumiałam,że bardzo kocham Tomka.Od tego zdarzenia minęły 3 miesiące,a mi do dziś śni się jak ten drań dobiera mi się do spodni!Dzień po pobiciu przyjechał Tomek i powiedział,że nie radzi sobie z tą sytuacją z jednej strony ja,z drugiej Ona i zerwał ze mną.Nie miałam do Niego żalu,uznałam,że to była kara boska za moje uczucie do Niego.Z tego co wiem nie są razem,ale ja panicznie boję się,że Ona sobie coś zrobi jak dowie się o mojej ciąży.Nie chcę by Ona cierpiała...

Dziewczynki,ale macie cudne te brzusie,tylko mój taki malusi ☺️

Mittka i Zgryz,buziaki dla córeczek 😘

Miłego weekendu brzusie:*

Ps.Dorunia,czemu się nie odzywasz,tęsknię za Tobą...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jak ja poznalam mojego M. to on byl 3.5 roku z taka jedna ... co ja rzucil to ona grozila ze sie zabije, wybiegala z domu z nozem itd. A jak wkoncu na dobre sie rozstali to wtedy ona zaczela chodzic do niego do domu do jego mamy gadala ze ja sie ku*wie i ze ja sie tylko pobawie i go zostawie itd ale nic sobie nie zrobila. A ja przez dlugi czas nie chcialam poznawac jego rodziny po tym co na mnie nagadala. jego siostra byla tez przeciwko mnie. A teraz? teraz jest wszystko ok i oby tak dalej.

No wlasnie 😉 co druga dziewczynka to bedzie Nadia. Zreszta sie zobaczy jak to bedzie z tymi imionami bo moze na sam koniec komus sie odmieni i stwierdzi ze da inaczej :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Słoneczko , to rzeczywiście muszę Ci napisać,że nie za ciekawie to wygląda chociaż wszystko może się jeszcze ułożyć:-)
Też miałam styczność z takimi panienkami, które (powiedzmy sobie szczerze ) mają coś z głową.Takie panny są najgorsze bo nigdy nie wiadomo co im do głowy przyjdzie,ehh... życie!

Też chciałam dać imię Nadia, bo mnie się bardzo podoba ale mój mąż stwierdził "że mu to imię ruskim zalatuje" więc nie ma mowy o tym imieniu. I jeśli będzie dziewczynka to jednogłośnie podjęliśmy,że będzie miała na imię Marta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam nową mamusię!

Słoneczko zachowanie tej laski przypomina mi zagrywki z liceum, na prawdę, jak napisałaś o tym pierwszy raz to sprawdziłam od razu ile masz lat a tu okazało się , że jesteś w moim wieku i do liceum już dawno nie chodzisz... szczerze mówiąc nie zazdroszczę. Takie panny nie maja dobrze z głową, myślą że szantarzem coś osiągną a wychodzą tylko na niedojrzałe kretynki. Weź się w garść i zawalcz o swojego Tomka jeżeli go kochasz bo odpuszczanie w tym momęcie, tym bardziej, że spodziewasz się JEGO dziecka nie leży w Twoim interesie. Co Cię obchodzi nawet jeżeli ona sobie coś zrobi 🤢 Wybacz ale koleś też musi się zdecydować..... skoro nie chce być z Tobą to po co przyjeżdża, niech płaci alimenty jak się dziecko urodzi i wio (!!!) bo jak nie, to będzie niestety jeszcze gorzej 😠 Przepraszam, że tak się wpierniczam w Twoje sprawy ale skoro już o nich piszesz na forum to ja sie do nich ustosunkuję bo mnie po prostu to wkurza, że dzieją się takie rzeczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...