Skocz do zawartości

Grudniówki | Forum o ciąży


bti7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
moja szwgierka tez chciała przy porodzie poznac płeć, ale jak była na usg około 38 tygodnia to połozna w szpitalu kóra jej zrobila usg połówkowe wygadała się że będzie duża dziewczynka, moja szwagierka była wściekła bo chciała mieć niespodziankę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam wszystkie mamusie 🙂 Chętnie dołączę do Waszego grona bo bardzo mi się tu podoba. Jestem w 17 tygodniu, za 3 tyg. poznam płeć mojego maleństwa na usg i już nie mogę się doczekać. A co do imienia to nie mam jeszcze zielone pojęcia... Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie mamusie 🙂 Chętnie dołączę do Waszego grona bo bardzo mi się tu podoba. Jestem w 17 tygodniu, za 3 tyg. poznam płeć mojego maleństwa na usg i już nie mogę się doczekać. A co do imienia to nie mam jeszcze zielone pojęcia... Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześc dziewczynki witam nowe mamy Fajnie tu u nas!!!!!!!!!!
co sie dzieje z mittka bo nie bardzo miałam czas przeczytać zaległości Boże mam nadzieje ze już wszystko oki 🤔
ja juz czuje mojego motylka ale to zajebiste uczucie naprawde zresztą same wiecie albo niebawem sie dowiecie pozatym dzisiaj miałam niezły młyn w pracy ale juz niedługo do domku 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Mamusie,

Znów musiałam przebrnąć przez 7 stron postów 😜

U mnie wychodzi z tej chińskiej metody K ale i tak czuję, ze to bedzie chłopak!

Ciekawe co u Mittki? Coś jej już troche nie ma.. 😞

Agusia - piekne fotki! i jakie wyraźne!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agusia śliczne fotki! Zwłaszcza ta jak dzidzia macha rączką.

Ja miałam badanie w zeszłym tyg i było to niesamowite przeżycie! Mysle, że ta osoba, która wymyśliła usg powinna dostac Nobla bo dzięki niej my przyszłe mamusie możemy oglądac nasze maleństwa :P

Ewa84 witaj wsród grudniówek 🙂

Pozdrawiam Was wszystkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!

Jak nic z tej tabeli wychodzi, że będzie laska :laugh: naokoło same MMMMM a akurat w moim wieku K 😮 :laugh:
Jej ja ostatnio byłam na USg 03.06 a mam wrażenie, że rok juz minął, chciałabym wiedzieć czy wszystko u mojej kruszyny wporządku. Ma ktoś nr do Mittki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To znowu ja :P Chciałam wam tylko podrzucić 2 linki do filmu National Geographic "W łonie matki" w 2 częsciach. Film jest piękny i pouczający. Obejrzyjcie go i powiedzcie jakie macie wrażenia 🙂 .

http://www.clipser.com/watch_video/256343&mvpageno=1

http://www.clipser.com/watch_video/256420&mvpageno=1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam!

dziewczyny ale sie usmialam dzisiaj w pracy hehehe w boksie obok pracuje taka dziewczyna i rok temu poronila. I teraz mi wkreca ,ze moj lekarz jest do dupy bo nie robi mi usg co wizyte. i powiedziala ,ze jak ona byla w 7tc to jej dziecko mialo 9cm a jak byla w 11tc to mialo 18cm hahahaha co za bajkopisarka hahaha nie wierze 🙂 🙂 🙂 ide robic ciasto czekoladowe dla mojego ukochanego bo mu obiecalam 🙂) jak bedzie dobre to podam wam przepis 🙂 buzki , milego dnia papa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja nie umiem z tej metody skorzystać.Nie wiem jak to się robi 😠

Wiolka,potem chętnie zobaczę sobie filmik 🙂

Mittka niestety wciąż jest w szpitalu,kazała Was mocno pozdrowić i podziękować za wsparcie 🙂

fredeczkaa,jakoś nie wierzę tej Twojej koleżance z tymi wymiarami Dziecka!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik juz wczesniej oglądałm i jest naprawde godny polecenia!
Za Mittkę trzymam kciuki i mam nadzieję, że wszystko ok.
Fredeczka - takie bajkopisarki niestety sie zdarzają bardzo często a na przepis czekam również. Dzis mam ochote na coś ale nie wiem na co 🙂 Najbardziej przypadły mi wafelki tortowe z masłem 😉 mąż mnie wyśmiał 🙂 hahahhaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja mam taaaaaką ogromną ochotę na sos musztardowy, nie wiem skąd mi się wzięło :laugh: niestety nie mam musztardy w domu 😠 Ehh cóż to za wymiary z kosmosu?! hehehe, aż się przykro robi ale cóż zdarzają się i takie panie 🤔
Ja ide w kimę bo już od godziny próbuję nie zasnąć ale czas sie poddać więc dobranoc dziewczynki!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej nie moge za wami nadążyć
pisze ta prace mgr bo do końca czerwca powinnam oddać ostatni rozdział i troche nie mam czasu ale obiecuje sie poprawić a ja nie mam zachciewajek ☺️ dzisiaj jestem sama w pracy i mam nadzieje ze bedzie spokojnie i trochę sobie odpoczne 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zgryz to gratuluje bo ja musze wypocić ponad 100 stron i już trace wene ale jeszcze tylko 1 rozdział i obróbka techniczna i czekam na wrzesień ale na obronie bede chyba już duża 🙃 wysłałam ci prywatna wiadomość bo twoja do mnie nie dotarła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...