Skocz do zawartości

Grudniówki | Forum o ciąży


bti7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam kobietki 🙂

Nie wiem ile mnie nie bylo, 2 -3 dni? mialam 15 stron do przeczytania i ogladalam ten film 🙂 na koniec jak juz ta mala byla zxe swoja mamusia az sie poplakalam ze wzruszenia, zreszta byle co mnie wzrusza, nawet to ze moj kochany cos milego powie 🙂

Wiolka dobrze ze pojechalas i masz spokoj.
Ja w poniedzialek ide do lekarza, upomne mu sie o to usg,bo od 7 tyg nie mialam robionego.

Dzisiaj jakas brzydka pogoda jest ;/ a tak wogole to mam co drugi dzien wolny :P 🙂hihih 🙂 tylko pozazdroscic 🙂

Ktos sie pytal o L4. Lekarz mnie pytal gdzie pracuje, jak powiedzialam ,ze w sklepi to sie spytal czy chce L4 ale ja powiedzialam ,ze nie bo nie potrzebuje. Pewnie myslal ,ze spozywka i musze dzwigac ciezary 🙂
A tak wogole to moja ciotka 17 lat temu przy pierwszej ciazy, jak odeszly jej wody to jeszcze poiszla do pracy hehe i ze sklepu ja zabieralo pogotowie na porodowke, aparatka 🙂

Milego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie dziewczynki 🙂
Na początku dziękuję Wam wszystkim za troske i za to że trzymałyście kciuki 🙂 Jestem już w domku i mam nadzieję że tak pozostanie.W sobote pojawiło się małe plamienie więc pojechałam do szpitala no a tam mnie zostawili.Po za tym jednym więcej się już nie powtórzyło tak więc dzisiaj już moge być w domu.Muszę jednak uważać zero sexu no i jak najwiecej leżeć.Mam nadzieję że ta kosmówka się wreszcie przesunie i wszystko się unormuje.Jedna dobra sprawa z tego że potrzymałam sobie nowo narodzoną Zosie 🤪 leżała ze mna dziewczyna której robili cesarke i poszłam do niej w odwiedziny.Kurcze już nie mogę sie doczekać grudnia 🙂 Jeszcze raz dzięki dziewczyny za wszystko,przeczytałam zaległe posty ale niestety nie jestem w stanie odnieść się do wszystkich.Po prostu nie sposób tego wszystkiego spamiętać 🙂 Witam nowe mamusie i pozdrawiam Was gorąco wszystkie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Pewnie masz rację fredeczkaa,ja należę do tych rozhisteryzowanych mam i ciągle boję się,że coś z Małym się dzieje 😠
Jeśli chodzi o ubrania ciążowe,to u nas są bardzo drogie!
ewa,ciężka sprawa z tym poznaniem płci.Ja na Twoim miejscu zaczekałabym z poznaniem płci na mężą,albo zrób tak jak pisze fredeczkaa,kup jakieś buziki,czapusię,kaftanik i tak mężowi przekaż płeć 😉


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chyba jednak poczekam... tylko nie wiem czy jak już będę w gabinecie to się powstrzymam heh 🙂

ciuchy są rzeczywiście bardzo drogie, trochę przeginają z cenami 🥴

zazdroszczę Wam ruchów dzieciaczków, ja jeszcze nic nie czuję, ale w końcu się doczekam :P


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki,opowiem Wam coś...
Szykuje się do wyjścia,ubrałam się tylko w czarna bieliznę,no wiecie stringi,staniczek i czarne pończochy samonośne i wklepuje balsam w ciałko a nagle patrze w okno...a tam jakiś facet!Okazało się,że robią u nas kominy i on stoi na rusztowaniu i gapi się na mnie !Nie dosyć,że o mało zawału nie dostałam to ten wstyd!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Słoneczko nie ma się co wstydzić to raczej ten facet powinien się wstydzić,zboczeniec jakiś.Jeśli chodzi o ciuchy to koszmar,a ja nie dość że mam już spodnie ciążowe i myślałam że prześmigam w nich przez całe lato a tu się okazuje że guma już jakaś za cisna eh... A wiecie ja też od dwóch dni obserwuje brzuszek bo tak się porusza śmiesznie a że w szpitalu dużo czasu to miałam okazje i tak mi się wydaje że to już dzieciątko,ale jeszcze poczekam aż będą wyraźniejsze. 🙂


[img size=420]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/6f3a23b6fe_1_-6b8ec56d5afad6f713d0661f1c4d53ef.png" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Mamusie 🙂

Nie było mnie 2 dni bo miałam awarie komputera a tu sie az 18 stron nazbierało 🤪 nie próżnujecie hi hi hi

Słoneczko jego i Twoje miny musiały byc niesamowite 😉

Mittka witaj z powrotem wsród nas 🙂

Wiolka miłego pobytu w Polsce

Macie racje-ciuszki ciążowe są drogie ale ja sie zameldowałam na ebay i licytuje 😁


Jak sie dziś obudziłam to położyłam ręke na brzuszku i poczułam (albo chciałam poczuc) lekkie muśnięcie, fajnie jakby to moja dzidzia dawała znac o sobie ale jest chyba jeszcze za wcześnie...ehh...

Miłego wieczorku Wam życze, ja zmykam na naleśniki z serkiem i truskawkami, mąż właśnie mi podaje 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wróciłam właśnie do lekarza, nie miałam jednak usg więc czekam na 3d. Z dzieciaczkiem wszystko ok. Dziwna sprawa bo od ostatniej wizyty schudłam 1 kg a ogólnie odkąd jestem w ciąży 3 kg. Brzuszka też prawie nie mam i nie potrzebne mi jeszcze ciążowe ciuchy. Pewnie jak zacznę tyć to od razu się ze mnie słonik zrobi hehe. Buziaki dla wszystkich brzuszków 😘

słoneczko niezłą miałaś przygodę :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc!

Słoneczko - ładna babka jesteś to się nie masz co wstydzić 😜 hehehe

Mittka - witaj spowrotem

Fredeczka - to ja pisałam o USG w Poznaniu - dam znać jak się czegoś dowiem, bo ciągle zapominam do nich dzwonić cekając na maila 😉

Ja jeszcze swojego Skarbeńka nie czuję, a i brzusio jakoś mniejszy ale bardziej napięty - chyba w końcu zrzuciłam oponkę 😜 - po tylu staraniach!

Spodnie ciążowe noszę już od początku czerwca bo inaczej nie miałabym co na siebie włożyć. Jedną parę kupiłam w przecenie za 60 zł a drugą za 119... drogie ah drogie te ciuchy. Wiadomo, kobieta ciężarna jest specyficzna i można na niej zarobić, tak samo na maluchach ;/ Wszystko przed nami!

Ostatnio ciągle się zastanawiamy z mężulkiem co to nam się urodzi 😉 :P

Pozdrawiamy - ja i mój Brzusio - i lecimy do łóżeczka! 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny moj ukochany wlasnie pojechal do domku a ja sie rozbudzilam i weszlam tutaj 🙂

Sloneczko a niech sie gapi pewnie w domu nie ma takich widokow 😁 chociaz mnie osobiscie denerwowalo zawsze jak faceci sie za mna ogladali albo cos krzyczeli, zazwyczaj na temat biustu raz to az sie usmialam jak przechodzilam kolo lawki i tam siedzialo dwoch facetow i do mni8e "gdzie takie rosną" ale niektorzy raczej niezartobliwie mowili "mamuska uwazaj bo mleko Ci sie zwazy " a ja mialam 14 lat ... ;/ coz, z jednej strony atut, z drugiej udreka.

A jesli chodzi o ciuchy, to jakos nigdy sobie nie zalowalam, dopiero teraz , jak wiem ze zostane mama jakos tak inaczej patrze na pieniadze, juz nie kupie spodni czy butow za 200-300zl tylko za 60, bo wiem ,ze maluszkowi bardziej pieniadze beda potrzebne 🙂

a tak wogole to strasznie boli mnie glowa od dluuuugiego czasu ;/ w poniedzialek spytam sie lekarza co moge brac. Zawsze bralam ketonal, bo mialam pewnosc ,ze pomoze ale odkad czulam,ze bede miec bobaska zaprzestalam brac jakiekolwiek lekarstwa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tak wogole to dzisiaj caly dzien jem pomidory i ogorki swieze teraz tez ogorka zajadam 🙂

jutro niestety czeka mnie 7 godzin w sklepie z nowa pracownica... ;/ mam nadzieje ,ze bedzie sie mnie sluchac hehe 🙂 gdybym nie byla w ciazy to bym sama stala, ale szefowa sie boi ,ze przyjda jakies baby i mnie zdenerwuja albo sie poslizgne i uderze czy jakas babka bedzie chciala torebke z wysokiej polki i bede musiala siegac, ahh ta moja szefowa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc brzucholki 🙃 u nas dzisiaj sloneczko świeci ciekawe jak długo???????????????????
co do ciuchów to ceny naprawde z kosmosu ja sobie kupilam jensy za 150 zł ale naprawde bardzo fajne i chyba mi wytrzymają do samego końca troche ciuchów dostałam od znajomych a jesli chodzi o bluzki to kupuje normale tylko duze rozmiary bo juą sie w plecach pooszerzyłam
mitka fajnie ze już jestes uważaj na siebie a bedzie dobrze
słoneczko a ty pomyśl o roletach:P
wiolka witam w PL pewnie nie masz czasu nas odwiedzić!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...