Skocz do zawartości

Grudniówki | Forum o ciąży


bti7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witajcie mamusie 🙂
U nas zapowiada się kolejny upalny dzień.Bardzo martwię się o słoneczko,wczoraj wieczorem wysłała mi sms że trafiła do szpitala 😞 nie wiem dokładnie co się stało napisałam z rana do niej,ale jeszcze nic mi nie odpisała mam nadzieję że po prostu śpi.Kurcze czy ta zła passa jej nie opuści 😞 mam nadzieję że wszystko będzie dobrze-musi.W każdym razie słoneczko trzymamy kciuki za Ciebie i maluszka.Wracaj do nas szybko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

hej dziewczyny,

witam po wolnym, oj jak się nie chciało wracać do pracy, no ale cóż jak trzeba to trzeba.Muszę teraz nadrobić zaległości w postach, co tam u was ciekawego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam,
Słoneczko , szybkiego i szczęśliwego powrotu do domku
Mittka,jak się czegoś dowiesz od Słoneczka to pisz,bo się o nią martwię.

Czy też Wam już brzuszek przeszkadza w niektórych czynnościach jak np. wstawanie z łóżka??Bo ja już go czuję;p

Życzę wszystkim udanego dnia:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny wrocilam od lekarza z tym kichaniem to norma dzidzius jest juz wiekszy a zarazem wiekszy wiec to nic groznego 🙂 widzialam dzis moja niunie na usg 🙂 ale duza chyba po tatusiu bo on taki wielkolud ale za 3 tyg mama dokladne pomiary :P 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczynki. widzę, że coś ostatnio humorki nie najlepsze. ja wróciłam do pracy po 3 tygodniach zwolnienia i trochę mi ciężko. brzuszek zaczął w końcu rosnąć i coraz bardziej czuję, że jestem w ciąży :laugh: pozdrawiam wszystkie brzusie 🙂

czekamy na wieści od słoneczka...

miłego wieczoru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczynki. widzę, że coś ostatnio humorki nie najlepsze. ja wróciłam do pracy po 3 tygodniach zwolnienia i trochę mi ciężko. brzuszek zaczął w końcu rosnąć i coraz bardziej czuję, że jestem w ciąży :laugh: pozdrawiam wszystkie brzusie 🙂

czekamy na wieści od słoneczka...

miłego wieczoru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamusie
Ja też dzisiaj byłam na usg,maleństwo ma się dobrze no i ta kosmówka niewiele ale jednak ciut się przesunęła,więc mam nadzieję że idzie ku dobremu 🙂 Wiecie co martwie się o słoneczko,cały dzień próbóje się z nią skontaktować ale cisza 😞 zaczynam się naprawde martwić eh... Aga brzuszek już nawet bardzo przeszkadza a co dopiero będzie potem 🙂 Ja za to od dzisiaj moge oficjalnie powiedzieć że czuję ruchy 🤪 maleństwo dzisiaj nieźle fikało nawet brzuszek podskakiwał 😆 ah super uczucie 🙂 Ok zmykam Życzę miłej nocki i spokojnych snów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny!

To fakt, mniej do czytania. Wczoraj czytałam co napisałyście ale miałam sporo pracy wiec nie mogłam za bardzo odezwac się.

Dzis jakaś masakra - nie mogłam wstac. Jestem juz w pracy ale chyba się położe na pół godzinki, bo o 9:00 zaczynam wiec mam chwilkę. Oczy mi się same zamykają 🤨 Przy wstawaniu czuję już brzuszek, musiałam zapomnieć o spaniu na brzuchu juz dawno, teraz śpię na wznak - jak nigdy 🤪

Mittka - gratuluję! Jak bedziesz miała wieści od Słoneczka to szybko pisz!

Ninia90 - dzieki za info w sprawie kichania. Jak narazie nie powtórzyło się 😜

Miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gratuluję Wam ruchów 🙂 ja czekam i czekam i nie mogę się już doczekać 🤨
Jak dajecie sobie radę z upałami? Ja w taką pogodę ledwo żyję. Dzisiaj musiałam wysiąść 3 przystanki wcześniej i pójść na piechotę bo myślałam, że padnę w tramwaju.

Miłego dnia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny!

Ja wlasnie wstalam 🙂 mam dzisiaj wolne wiec znowu mam zamiar troche polazic po podworku w bieliznie i nabrac troche kolorku 🙂

czuje sie calkiem dobrze tylko kregoslup mnie boli i jak prze3jde szybko 50metrow to zadyszka mnie lapie ;/ albo jak zamiote sklep to mi sie w glowie kreci, wogole zauwazylam ,ze jak sie pochylam to mi sie kreci 😜 🙂

Ogolnie pogoda mi odpowiada, mam w sobie wiecej zycia i glowa mnie az tak nie boli, tylko teraz rano ale to chyba dlatego ,ze za dlugo spalam.

Co jest ze sloneczkiem? Mittka jak bedziesz wiedziec to pisz nooo i gratuluje! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez ze spania na brzuszku nici, no ale ja w sumie to jeszcze go nie mam, wchodzę we wszystkie ciuchy tylko spodnie zaczynają mi się robić ciasne przy siedzeniu więc siedzę w odpiętych.
Mnie teraz popołudniami dopada spanie, wczoraj przespałam 3 godziny,z upałami sobie radzę bo mi jest stale zimno, tylko najgorzej w autobusie jak wracam z pracy, ale jak nie ma korka to da się przeżyć.
Czy Wy tez się tak szybko męczycie, ja siedzę przy kompie i tak mi się ciężko oddycha że szok, nawet jak ziemniaki obieram to dysze jak lokomotywa. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agusia - przy przekręcaniu na bok to najbardziej biust czuję 😉 hahaha ale sie przyzwyczaiłam 🙂

Ewa84 - ja padam na twarz! Jakbym nie miała wogóle siły na nic. Po zamiataniu podłogi leje się ze mnie, choć w pracy mam przyjemnie chłodniej niż na dworze. Ale po ulicach ledwo chodzę 😉 a to dopiero poczatek! W sumie dobrze, że te upały na II trymestr nam przypadają, bo w III trymestrze sobie tego nie wyobrażam! :P

Ja dzis do domu wracam autobusem - 1.5 godziny jazdy! Dobrze, że rok szkolny się skończył bo przynajmniej sobie usiąde!

Emmax - ostatnio się zmęczyłam przy siekaniu pietruszki 😜 hahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki.
Nie mam dobrych wieści 😞 😞 😞 właściwie nie wiem czy mogę Wam o tym pisać,ale skoro słoneczko napisała do mnie to myśle że się nie pogniewa.A pisze bo będziemy jej bardzo potrzebne.Jej synek nie przeżył 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 nie mam pojęcia jak ją pocieszać bo w takich sytuacjach to nie ma dobrego sposobu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞

Pytanie, na które odpowiedzi nie zna nikt: Dlaczego dobrych ludzi złe rzeczy spotykają?

Bardzo mi przykro 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Strasznie mi przykro..... 😞 naprawdę straszna strata.....Słoneczko 3maj się....bądz dzielna.....Jesteśmy z Tobą!!!Z tego co pamiętam to kilka dni temu Słoneczko miała zły sen......i jak tu nie wierzyć w prorocze sny........Ogromnie współczuję....i Tulę Słoneczko do serca Twojego Aniołka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę a tu takie smutne wieści.
Choć nie zdążyłam jeszcze poznać słoneczka to bardzo jej współczuję 😞
Nikomu nie życzę straty maleństwa 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam mamusie tych których nie miałam mozliwosci jeszcze poznac......jestem tak przerazona tym co spotkało Słoneczko 😞 😞jakbym na nowo to przezywała...i mimo naszych pocieszen wiem ze nie ma słow by ukoic jej ból.....Sabinko jestem z Toba...i rozumiem doskonale....Twój synek jest juz z moim Natanielkiem....Pokój ich duszyczkom......dziewczynki niegniewajcie ale niejestem w stanie cieszyc sie dzisiejszym dniem...zycze Wam zdrówka i brzuszki do góry......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczęta,dawno mnie tu nie było, a tu takie smutne wieści..
Słoneczko bardzo, bardzo mi przykro.. trudno w to uwierzyć, słoneczko wiem jak to boli,każdego oczywiście inaczej.., wiem , ze nic Cie teraz nie pocieszy, trzymaj się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...