Skocz do zawartości

Grudniówki | Forum o ciąży


bti7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam grudniowe Brzuszki,

Ja dzisiaj zasypiam na stojąco, coś mnie w tym 2 trymestrze senności dopadły 😉 w ogóle nic mi się nie chce robić, Wy też tak macie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

I ja mam lenia giganta :/
A to dopiero początek wakacji dla mojej córci i trzeba ją czymś zająć. Zwłaszcza, że dziś pochmurno i co chwilę pada 😮

Doszłam do wniosku, że córcia dość mocno świrowała w moim brzuchu, aż do tej ciąży. Drugie maleństwo to chyba w ogóle nie śpi tylko koziołki fika 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już pojadłam mąż pyszne śniadanko zrobił.Eh co ja biedna poczne bez niego jak pojedzie 😞 Fredeczkaa nie martw się pewnie brzuszek za niedługo wróci na swoje miejsce 🙂 emmax witam w klubie ja to mam takiego lenia że szok,teraz jest mąż i dużo rzeczy robi za mnie a potem to będzie kiepsko 🙂 a spanie czasem mnie łapnie ale to nie codziennie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że wszystkim Wam leń załączył się na dobre :P Mnie też! Rano przeklinam, że musze tak wcześnie wstawać do pracy, w pracy jestem o godzinę za wczesnie, więc przed 9:00 zdrzemnę się przed praca i póżniej jakoś leci. Ale lenia mam ogromnego! Też męzulek bardzo mi pomaga. Nauczycielem jest to wakacje ma 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja właśnie wstałam ,odespałam trochę tę noc bo kręciłam się z boku na bok.

Mnie też się nic nie chce albo mam taki zapał do czegoś , zabieram się za to a po 5 minutach mi się już odechciewa:P
Najbardziej mi się nie chce gotować obiadów co wcześniej uwielbiałam robić i jeszcze w pierwszym trymestrze ciąży też mi sprawiało radość a teraz... mam wstręta do gotowania!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 ja też jestem ostatnio okropnym leniwcem... chociaż sie mówi,że w 2 trymestrze dostaje sie tak jakby zastrzyk energii. Ale dodatkowo to chyba jeszcze daje sie we znaki ta zmienna pogoda...
Siedze co dziennie od 10 do 18 w pracy i paskudnie to znosze. 🤢 Juz mniej wiecej o 15 to najlepiej położyłabym sie spać, jak wracam do domciu to zjem coś wykoąpie sie i lulu. ☺️
A w weekend to śpie nawet po pół dnia.
Ale myśle,ze to przejsciowe. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że to przede wzsystkim sprawka pogody, poza tym lepiej sobie odpocząc póki można, bo od grudnia nie będzie czasu 😉 hahahaha

Ale w Poznaniu duszno i gorąco! Najchętniej bym wskoczyła do jakiegos basenu, ale przyszło mi w pracy siedzieć....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie akompf dobrze piszesz że lepiej odpocząć póki można więc ja w przyszłym tygodniu idę do lekarza i mam nadzieje że da mi zwolnienie, bo nie chce mi się w pracy siedzieć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Emmax, to powiedz, że masz stresującą pracę, to pewnie Ci da. Ja pracuje bo mam pracę spokojną a wynagrodzenie częściowo prowizyjne a gdyby nie to to pewnie bym już dawno na zwolnieniu siedziała :P

Ale nic mi się nie chce dziś 🤪 !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie lekarz pytał sie mnie czy nie chce odpocząć od pracy...i iść na zwolnienie ale w zasadzie obiecałam szefowi,że będe jak najdłużej chodzić do pracy. Jeśli moje samopoczucie jest w miare ok to jeszcze troche pochodze. Nie mam żadnych prowizji ale i tak idąc na zwolnienie to sie nie dostanie tych 100% wynagoroszenia...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Mamusie 🙂

Ja zrobiłam sobie dziś Dzień Wagarowicza i poszłam na basen zamiast do pracy 🤪 niestety sporo ludzi wpadło na ten sam pomysł i nie dało sie swobodnie pływac 😠

Ide robic kolacje
Pozdrawiam Was cieplutko i brzuszki do góry! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Coś nam wszystkim ciężko :laugh: Ja byłam na zwolnieniu prawie cały czerwiec i teraz ciężko mi się przyzwyczaić do wstawania. Co prawda na L4 dostaję 100% pensji, ale mam kilka spraw do załatwienia więc muszę teraz pracować, ale nie wiem ile jeszcze wytrzymam.
Anja zazdroszczę Ci basenu, cały dzień marzyłam żeby wskoczyć do chłodnej wody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczynki,ale z nas leniuszki hihihi a i dobrze co tam czasem trzeba 🙂 Jejku ale z tym basenem to rzeczywiście świetny pomysł muszę się wybrać,ale chyba poczekam na córe aż wróci z wakacji.Muszę się chyba wybrać wieczorkiem na spacer bo tak mi się chce spać że jak bym się położyła to z marszu usne,a potem w nocy nie mogła bym spać 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczynki!

W Gdańsku też dzisiaj gorąco chociaż od czasu do czasu sobie popadało. Rany.... ja mam takie nagłe napady senności, że to jest niemożliwe, jak akurat jestem na mieście to prawie potrafie się położyć na betonie żeby tylko na chwilkę zamknąć oczy,, no jeszcze gorzej niż w 1 trymestrze 😮 😮 😮 może brakuje jakiś witaminek hmmm.
W piątek do doktorki na USG zi znowu zobaczę moje cudo 🤪
W czwartek do Chorwacji 😞 na szczęście już nie sama 🙂
Miłej nocki!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam! 🙂

Ja jakos spac nie moge... ogladam łożeczka na allegro 🙂 i posciele, mam sie mniej wiecej rozeznac co ile kosztuje chociaz i tak wiem hahaa :P u mnie dzisiaja pada deszczyk a wczoraj tak ladnie bylo...

Wiedzialam ,ze wiecej czasu spedze na zakupach niz w urzedzie :P w urzedzie to moze zajelo mi 20min a na zakupach ... ? 3-4 godz? :P hehehehe ale za to trafilam na przeceny i wszedzie kupywalam za nawet -50% , -70% 🙂 kupilam spodnie krotkie takie dresowe ale sa cienkiutkie takie na ta pogode co jest w wakacje chociaz myslalam ,ze bedzie w nich goraco bo takie sprawialy wrazenie, do tego 2 bluzeczki, torebke i 3 pray japonek :P 🙂 japonki poprzeceniane z 70zl na 10 zl :P wiec naprawde mi sie trafilo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki!
Dziś w końcu nie ma upału więc żyć się chce! Ja też muszę się wybrać na jakieś zakupki w końcu. A co do wyprawki dla dzieciątka to jeszcze nic nie mam, ani nie jestem zorientowana co dokładnie powinnam mieć hehe. Miłej środy brzuszki 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frdeczka, to gdzie Ty robisz te zakupy? 🙂

Dzis się musze wygadać 😞
Wczoraj sie czulam jak wieloryb wyrzucony na plaże 😞 . Zaczęłam chodzić jak kaczka w okresie godowym 🤪 a to dopiero 16 tc! Ja nie wiem jak bede wyglądała za kilka tygodni. Poza tym już mi się kończą pomysły na zestawienia ubrań, bo wszystko jest mi albo za małe albo koszmarnie wyglądam. Ja nie wiem... niby kobieta w ciąży nie potrzebuje się stroić bo jest piękna a ja się czuję jak słoń afrykański!


No i pogoda depresyjna... szaro i pada.... ehhhhh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akompf nic się nie martw, teraz to same plusy że nie wchodzisz w swoje rzeczy, ja jeszcze wchodzę we wszystko, ale niektóre spodnie zaczynają mi się robić ciasne.
No to dziewczyny musimy się wybrać na zakupy ciężarówkowe:laugh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej brzuszki.
Akompf nie przejmuj się u nas kobiet zawsze będzie problem z ciuszkami :P ja na przykład nakupowałam pełno bluzek na lato a dziś leje jak nie wiem co i już nie mam żadnej bluzki żeby się ubrać 😞 ale jak to mój mąż powiedział marudze :P ale pogoda rzewczywiście dołująca aż się nie chce wychodzić a ja musze jechać do teściowej 😲 No nic zbieram się dziewczynki.Brzuszki do góry i myślcie pozytywnie 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...