Skocz do zawartości

Grudniówki | Forum o ciąży


bti7

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie dziewczynki.

Jeśli chodzi o ubrania to nie mam ich za wiele, ale jakoś sobie radzę i na razie udaje mi się fajnie zestawiać ciuszki.
Gorzej ja przyjdą chłodne dni, zima. Na tą porę roku nie jestem przygotowana a bądź co bądź w czymś trzeba chodzić :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

niedawno wrocilam ze szpitala i na wypisie bylo napisane ze lozysko jest w zerowym stopniu rozwiniete. czy jest wszystko dobrze .
pozdrawiam wszystkie grzuszki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie,
Ja jak na razie,też żadnych ciuszków ciążowych jeszcze nie kupiłam,chociaż spodnie takie na kant przy siadaniu trochę cisną,więc już trzeba by je odłożyć na bok.

Akompf,brzuszek do góry bo chyba za bardzo przejęłaś się opinią swojego lekarza co do Twojego ciałka- zupełnie nie potrzebnie!!!

Pomysł z basenem ,rewelacyjny:-)

Miłego dzionka:-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny, moim zdaniem nasz wygląd i kilogramy to teraz najmniejszy problem, bo teraz nie mamy za bardzo wpływu na to co się dzieje z naszym ciałem, na zamartwianie się o wygląd przyjdzie czas od STYCZNIA!!! teraz najważniejsze jest zdrowie naszej dzidzi i nasze 🙂
Ja w pracy siedzę w porozpinanych spodniach bo mnie tak cisną, że nie dam rady siedzieć w zapiętych(ale to tak w sumie już z 1,5 msc tak siedzę mimo że niewiele widać to i tak mnie uwierają)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam kobitki 🙂 mnie też już zaczynają uwiera spodnie 🤢 jak tylko siadam to od razu sie rozpinam:P ale wczoraj przymierzałam spodnie ciążowe i są za duże...wszystkie, nawet te najmniejsze 😉 nie wiem....pozostaja tylko sukienki, ale pogoda nie pozwala 😞 nic ni eprzytyłam a spodnie uwierają...dziwne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro większość z nas tak ma to chyba tak musi być 😉
A pogoda faktycznie w tym roku jest beznadziejna, chociaż na nasz odmienny stan to chyba dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
może i masz racje emmax ale nie ta pogoda już tak męczy...nie pamiętam kiedy był chociaż jeden słoneczny dzionek 😞 cały czas pada a jak już jest słonko to tylko na chwilke, i jak bym chciała nacieszyc sie tym słonkiem i iśc na spacer to zanim sie ubiorę to juz pada heh musiała bym czekac chyba juz ubrana w butach itd i jak tylko zaswieci to szybko na dwór.....ale już za tydzień urlop w polsce 3 tygodnie leniuchowania 🙂 mam nadzieje że w polsce pogoda troszke lepsza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mam tak samo, schudłam 3,5 kg ale spodnie zaczynają być za ciasne. Co do pogody to jak jest chłodno to jest mi cudnie bo w upały strasznie się męczę. No, ale we Wrocławiu znowu zaczyna robić się gorąco... Najważniejsze, że humorki u grudniówek lepsze niż ostatnio 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh bo ja wzięłam sobie do serca słowa lekarki z tą nadwagą. Jak juz zaczęłam się cieszyć z własnego brzuszka, a nie wstydzić jak przed ciążą to ta mi wypaliła z takim tekstem. Ja jej na to, że taki tryb życia, szybkie zycie, na mieście posiłki, póżne powroty do domu, żeby zjeść w końcu coś ciepłego po 20:00 - obiad... a ona na to, że bzdura. Jakbym mogła coś zrobić w tej chwili... ani diety ani ćwiczeń... tylko mnie dołuje niepotrzebnie. Chyba znów miała zły dzień...

A ja wszystkim się przejmuję...

Spodnie ciążowe noszę od miesiąca :P

Picasso - nie mam pojęcia o co z tym łożyskiem chodzi. Wiem, że łozysko wykształca się od 12 tc. ale Ty jesteś w 18 tc więc nie mam pojęcia co to znaczy. Powinni Cie poinformowac. Może zadzwoń do swojego lekarza i zapytaj ?! 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć Dziewczyny!
Akompf ja też jestem coraz szersza i smiesznie się z tym czuję. choc na wadze ledwo 1,5 kg w porywach do dwóch przybyło, a piersi i brzuch wyglądają na 10 kilowe na oko 🙂.
Dziewczyny co do spodni to rewelacyjne są te z elastycznym brzuchem, ja moje kupiłam w hm i tylko w nich juz chodzę, innych nie zakładam 🙂
jeszcze dodam ze na sląsku było bardzo ciepło przez ostatnie dni, dzis zrobiło się chlodniej i jak dla mnie lepiej. w te ciepłe dni to wychodziłam na 10 minut do sklepu i wracałam ledwo żywa, chyba nam upał nie słuzy.
A tak jeszcze poza tym to nie mogę się nadziwić że pracujecie jeszcze, naprawdę nie mogę sobie tego wyobrazić, przecież my i dzieci jesteśmy teraz najważniejsi, nie wiem jak pracodawcy mają czelność prosić kobiety w ciązy żeby pracowały jak najdłużej się da, przecież l4 nie obciąża pracodawcy, a nam to się należy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 🙂
ja kupiłam już kilka większych spodni, najlepiej sie czuje w desowych ale niestety pracuje w biurze nie wypada żebym w dresach siedziała.

W przyszłym miesiącu będę musiała kupić te spodnie ciązowe.
W sumie przytyłam 4 kg a czuje sie jakbym przytyła duzo duzo wiecej.
A co pogody to faktycznie jest męcząca... raz taki zaduch że nie ma czym oddychać, a na zajutrz przerażające burze brrr...
Najlepiej też już bym sobie poszła na zwolnienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja już jestem na zwolnieniu i nie mam zamiaru przejmować się szefem, 🙂, przejmowałam się w ostatniej ciąży i pracołałam i skończyło sie to nie za fajnie ( nie mam pewności z jakiego powodu , ale miałam do siebie pretensje ze nie oszczędzałam sie)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akompf, ty się wcale nie przejmuj słowami lekarki, są osoby które w naturze maja nadwagę i bardzo dobrze im z tym, i chociaż nie wiem co by robiły to po prostu nigdy nie będą "patykami" Twoje zdjęcia na NK i naprawdę Twoja nadwaga jest niewidoczna, moim zdaniem jesteś bardzo ładna kobietą i dobrze wyglądasz tak jak wyglądasz i nie zmieniaj tego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczynki za miłe słowa, mam dziś najwyraźniej kiepski dzień...
A propos wagi to ja aktualnie jestem na minusie 1,5 kg a brzuchol rośnie, choć ostatnio wydaje sie być mniejszy....

Problem ze spodniami rozwiązałam ale teraz wszystkie bluzki mi za ciasnawe i za krótkie. Mam kilka tunik ale wydaje mi się, że za wczesnie, zeby sie w nich pokazywać. Przeciez to dopiero 4 miesiąc! 🤔


Ehhhhhh.

Mam nadzieje, że żadnej z Was nie udzieli się mój kiepski nastrój.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
akompf tuniki są super, ja już noszę wszystkie typowo ciązowe ciuchy i wygodnie mi w nich, jak jestem w ciązy to tak chcę wyglądać, mój mąż sie śmieje , że robie się na 9 miesiąc 🙂
a czwarty miesiąc moja droga to już prawie półmetek! za kilka tygodni będzie bliżej niż dalej do końca, taka prawda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
akompf napisał:
Dzidzia - nie wiedziałam, że jesteś z Poznania, masz jakiś szpital na oku?




niestety nie mam żadnego na oku 🤢 bo ja jestem zagranicą i właśnie tu będe rodzi..także nie orientowałam się gdzie najlepiej itd 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dziś mam ciągotki na czekoladeee ale taką samorobną...
Troszkę na osłode życia :whistle:
Jeszcze godzinka w pracy i lece do domciu.

Miłego wieczorku kochane 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny!
Ciuchy kupywalam w private member i w modoo ja wlasnie wrocilam z pracy zmeczona m, nie oszczedzali mnie dzisiaj... pogoda mnie doluje... podobalo mi sie sloneczko 😞(

Spodnie ciazowe proponuje kupic na allegro 🙂

Nie bedzie mnie do jutra 😜
papa wszystkim zycze milego dznia 🙂

ps. wywalilop mi dzisiaj brzuch jak 6 miesiac :P za duzo zjadlam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej!!! 🙂

Za 2 godzinki zaczyna się moja podróż powrotna 😞 5 godzin w pociągu, później 5 godzin na lotnisku a później jeszcze samolot ehhhh.
Mam już 20 tc, połowa za mną!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
brzusio mi wyskoczył taki ładny i bez spodni ciążowych czy spódnicy nie da rady, 6 kg do przodu ale poszło mi tylko w brzusio i cycusie hehe 🤪 akompf myśle, że przesadzasz bo wyglądasz świetnie 🙂 kup sobie tuniczki, żeby Ci było wygodnie. Ja ich nie noszę bo się lubie chwalić moim brzusiem i raczej obcisłe rzeczy idą w ruch 🤪

Do jutra!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...