Skocz do zawartości

Grudniówki | Forum o ciąży


bti7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂
Ja dopiero wróciłam i padam pogoda paskudna co chwile leje i burze 🤔 wiecie co kochane dzisiaj się dowiedziałam że od 19 zostaje sama 😞 mój maż znowu do francji emigruje eh takie to moje życie 🤨

Mnie już moje spodnie ciążowe zaczynają uwierać czas chyba sprawić sobie troszke większe,ale to raczej poczekam do końca wakacji,no chyba że się będę objadać tak jak dzisiaj już tyle pochłonełam że jak pójde do lekarza i nadal waga nie wzrośnie to już nie wiem co mam robić.Miałam smaka dzisiaj na wate cukrową 🤪 wygoniłam męża do sklepu i przyniósł mi dwie :P

Wiola szczęśliwej podróży oby była jak najmniej uciążliwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

A ja złapałam jakiegoś dołka i popłakałam dziś sobie.
Czemu? Nie wiem dokładnie. Może to hormony?
Pierwszy raz mi się takie coś zdarzyło.
W dodatku pogoda jakoś optymistycznie nie nastraja, więc na poprawę humoru zjadłam batonika ☺️
W sumie nie tyję na razie, ale lepiej kontrolować co się je 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki!
fredeczka ma rację, na allegro są bardzo fajne spodenki, mam upatrzone 2 pary, ale muszę poczekać na wypłatę 🤨
PannaNikt tak to czasem bywa, nie przejmu się, mam nadzieję że batonik poprawił Ci humor 🙂
Wiola gratuluję półmetka 🙂 jak ten czas leci... prawda?

Buzioooole dziewczynki 😘 😘 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam Brzuszki:-)

Ja dziś mogę powiedzieć,że się wyspałam w nocy.Wieczorem była burza i deszczyk popadał i nie było duszno w nocy co pozwoliło mi spać spokojnie.Te duchoty mnie wykończą!

Tak jak to któraś napisała,niebawem zostanie nam bliżej niż dalej do porodu:-) Czas tak szybko leci...

Też nie mogę się nadziwić,że Wy jeszcze pracujecie.Najwyższy czas poleniuchować i odpocząć.Właśnie to teraz nam się należy!

Akompf, nie przejmuj się teraz tym!Wyglądasz bardzo fajnie i co najważniejsze koleżanki z Brzuszka Ci to mówią!!!

Życzę Wam miłego dnia :-*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
agusia_w ja też się wyspałam bo pogoda jest dla mnie jak najbardziej odpowiednia 🙂
Od kilku dni korci mnie żeby w pójść do sklepu i pokupować jakieś rzeczy dla dzieciątka. No, ale muszę się jeszcze powstrzymać.
Co do pracy to jeszcze kilka dni muszę wytrzymać bo muszę sobie załatwić przedłużenie umowy.

Miłego dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki dziewczynki za wsparcie!
Dziś znowu lament przed szafą, ale ja zawsze tak mam... ahh te kompleksy!

Wiolka - miłej podróży, rób dużo przystanków, prostuj kości i nie przemęczaj się. A jak masz duży bagaż to wręcz go mężowi! Gratuluję półmetka!
Mittka - ja ostatnio o 2 w nocy parówki zobie zażyczyłam 😉 Mąż się uśmiał trochę 🤪 ale przyniósł. Na początku ciąży miałam chętkę na kurki w śmietanie i rodzynki sułtańskie - też około 2 w nocy 🙂
Co do pracy to pewnie popracuję jeszcze z 2 miesiące... jak będę się dobrze czuła oczywiście!

U nas pogoda nie nastraja dobrze, szaro i pada, a ja standardowo ostatnio znowu doła chyba mam... Wczoraj - wstyd sie przyznac - powiedziałam kumpelce za dużo słów i martwię się, że ma mi to za złe. Mam ostatnio cięzki okres i jak mam ochotę się wygadać to wszycsy mówią: "jak się maleństwo urodzi będzie lepiej" a niektóre rzeczy się nie zmienią. Wkurza mnie to, że nawet najbliższe przyjaciółki gadają tą formułkę, a nie potrafią powiedzieć/doistrzec jak jest i podejść do sprawy bardziej....empatycznie? Bardziej duzy kopniak w dupsko by mi pomógł niż te przeklęte regułki... Ehhh... Nie nadaję się do życia ostatnio... Dobrze, że mam ukochanego mężunia, nasze Maleństwo i Was kochane Brzuszki!

Ale się rozpisałam 🤪


Miłego dnia Brzucholki Kochane!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Laseczki 🙂
Piszcie dzisiaj dużo na forum bo ja zaraz zasnę (z dnia na dzień gorzej z tym spaniem).
Najdziwniejsze jest to, że tylko w pracy tak mam, jak jestem w domu to wszystko jest ok:laugh:
Pytanko dla dziewczyn, które czują już ruchy opiszcie jak to się dokładnie zaczyna, czy będę wiedziała że to już jest to 🙂

he, he moja znajoma ma termin na 11 grudnia i już przytyła 8kg 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie!

Akompf wlasnie cala Twoja galerie na nk przeszperalam i poprostu Cie nie rozumiem :P jestem chyba nawet "pulchniejsza" niezbyt wysoka a ja jakos juz teraz,w ciaazy kompleksow nie mam :P chociaz moj ukochany jak sie obzeram wieczorami mowi,ze jestem pasibrzuch.

Ostatnio rozmawialam z kobieta ,ktora wazyla 49kg, natomiast na koniec ciazy 106 ... ale mowila,ze cieszy sie bo duzego i zdrowego synka urodzila a jadla to na co ma ochote. Jeszcze ma do zrzucenia 20kg ale sie tym nieprzejmuje, ma czas jak to powiedziala 🙂

Dziewczyny dzisiaj mam wizyte... mam nadzieje ,ze poznam plec i ze utrzymam ja w tajemnicy przed moim ukochanym az do jego urodzinek 🙂

Jesli chodzi o wage to jeszcze tylklo napisze, ze przez miesiac mi 4kg przybylo, 1kg tygodniowo ... i co z tego? Moge byc slonica, nawet wieloryb ( chociaz nie do konca, widzialyscie moze w jakims filmie jak wyglada czlonek wieloryba? ma 2 METRY srednicy ) jem to na co mam ochote, jem caly czas i jeszcze dluzej :P od kilku dni tak mam, co prawda tez duzo owocow bo ostatnio brzoskwinki mama mi nakupywala i tak jem i jem i jem i jem :P do tego pije duzo wody, chodze do ogrodka to podjem z krzaczka porzeczki i gruszki tez podjem :P

No i najgorsze, pierwszy raz od poczatku ciazy wzielo mnie... katar, gardlo tak boli ,ze mowic nie moge 😞( nie wiem juz co robic 😞 a wzielo mnie wlasnie wtedy kiedy zaczelam ubierac sie cieplej ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i zapomnialam sie pochwalic,ze jutro albo w sobote przyjdzie łóżeczko dla mojej dzidzi 🙂 Mój ukochany najpierw mowil,ze wszystko na koniec pokupujemy, a ja sie upieralam ,ze po trochu ale jak juz sie pogodzilam,ze pod koniec to jak bylismy w pizzeri, to powiedzial,ze moze bysmy cos kupili dla naszego malenstwa? bardzo sie ucieszylam i za chwile wyszukalam na allegro łożeczko 🙂 łożeczko,materacyk i 10elemntowa posiel z przesylka kurierska wyszlo 300 zl. Mysle ,ze to nie duzo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fredeczka ja właśnie też chciałam pokupować wszystko pod koniec, ale już nie mogę wytrzymać. Za łóżeczko rzeczywiście nie dużo zapłaciłaś, jak mi się trafi taka okazja to chyba też zamówię. Muszę zajrzeć na allegro.

Ja od kilku dni chyba czuję ruchy dzieciątka, ale nie jestem jeszcze na 100% pewna czy to to. Takie przelewanie, skakanie, nie wiem jak to dokładnie opisać... i takie pojedyncze mocniejsze ruchy jakby kopniaczki. Pewnie Ci nie pomogłam, ale nie umiem tego opisać hehe :laugh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam kobitki 🙂
fredeczkaa -300zl jak za łóżeczko itp to strasznie mało 🙂 ja szperam na allegro do łóżeczek jeszcze nie doszłam...ale za to znalazłam przesłodką sukienke jak dla mnie cudooo 🙂 , tyle że mogłaby by troszke tańsza 🤢

http://allegro.pl/item675221316_ciazowa_sukienka_ogrodniczka_francuski_jeans_r34.html#gallery


http://allegro.pl/item681116346_ciazowa_sukienka_ogrodniczka_wloski_jeans_r36.html#gallery
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane 🙂


Fredeczkaa widze że poszalałaś i bardzo dobrze rzeczywiście cena zadowalająca.Też oglądałam takie kompleciki i zamierzałam po wakacjach wziąść się za poważne zakupy a tu mąż mi ucieka i pewnie przedłuży się to w czasie 🤔

Akompf nie przejmuj się tym gadaniem,mnie też wkurza jak ktoś powtarza jedno i to samo i nie potrafi być szczery,to że jestem w ciąży to nie znaczy że nie można szczerze porozmawiać.

Dziewczyny wiadomość z ostatniej chwili powiększyła nam się rodzina 🤪 dosłownie w godzine urodziła się córa szwagrowi 🤪 Tak szybko jej poszło że aż jej zazdroszcze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mittka zazdroszczę kobietom stworzonym do tak krótkich porodów. Gratuluję powiększenia rodziny 🙂

Co do zakupów dla maleństwa, to coraz bardziej kusi mnie by coś kupić. Na pewno we wrześniu mama prześle mi paczkę z ubrankami po mojej córci i takie tam pozostałości.
Mimo to czekają mnie większe wydatki typu: wózek, łóżeczko, bo tego nie mam.

A dziś znowu wstałam lewą nogą. Śnił mi się okropny koszmar i do tej pory nie mogę go wyrzucić z myśli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nooo śliczna słodka ta sukienka...gdyby nie ta cena 🤢 to już bym ją zamawiała, a tak jeszcze myśle 🤢 kobitki czy słyszałyście coś takiego że wózka nie kupuje się przed rozwiązaniem??? kobitki jak Was znalezc na nk??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he,he ale numer z tym porodem, to ja sobie taki szybki zamawiam:laugh:

a niedawno rozmawiałam z mężem jak sobie to wyobraża a on zdziwiony to ja mam cię zawieźć, przecież nie zdążymy i mi w aucie urodzisz ( do szpitala mamy ok 15 min, bez korków), okazało się, że on myśli że poród trwa z 10 min:laugh:

Sukienka rewelacja, że też te ciuchy ciążowe muszą być takie drogie 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki!

Pogadałam z moją kumpelką i jest na szczęscie wszystko OK.! Przestałam się martwić.

Dzidzia! Sukienka śliczna! Ale ja nestety nie moge kupowac w ciemno, muszę przymierzyć zawsze.

PannaNikt - tez w ciązy mam więcej koszmarów niż zwykle. Żaden nie dotyczył mojego dzieciątka. Na szczęscie, bo to źle wróży :/

Mittka - pogratuluj szczęsliwej mamie od nas! Taki szybki poród to coś, co się rzadko zdarza! Szwagierka musiała być w niezłej kondycji :P Pamiętaj, że nie powinno się nosić na rączkach małych dzieci jak jest się w ciąży! 🙂 - taki zabobon :P

O zabobonie z zakupem wózka przed rowiązaniem nie słyszałam 🙂

AAA ! Wczoraj mężunio mój strasznie mnie wzruszył. Położył się z głową w kierunku brzuszka i powiedział do niego "Tatuś Cię kocha..." aż się popłakałam :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...