Skocz do zawartości

Grudniówki | Forum o ciąży


bti7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
mittka mam dokładnie to samo 😞 ...w każdym sklepie, supermarkecie itd jak tylko jestem dłużej to robi mi się słabo i duszno podpieram sie...i poprostu musze wyjśc 🤢 ...męczące to jest strasznie, mam nadzieje że niebawem przejdzie 🤢 🤢

kobitki mam też to samo z bratową...a najbardziej mnie męczy to że "trzeba" wypada grac itd poprostu nic złego mi nie zrobiła ale jakoś nie moge się do niej przekonac 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a moj brat juz sie rozstal z kobieta z ktora byl i ktorej nie trawilam :P wlasciwie to ona go rzucila dla innego :P i dobrze... wszyscy mowia, ze wyremontowal jej dom za darmo igo rzucila, bo wlasciwie na to wyglada. nawet jej mama mowila mu ,ze ona sie nim pobawi i go zostawi. Ale trzeba grac 😉 no coz :P

ja sie nudze 😞( sama w domku jestem i tak jakos... do tego mam straszny katar 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oh jakbyście zobaczyły i przede wszystkim usłyszały żonę mojego męża brata to byście osiwiały tak samo jak ja 🤢 ..... czysta tragedia, kobieta jest tak głupia, nudna i nieciekawa, że każde 5 minut z nią spędzone działa na moje nerwy tak strasznie, że po prostu staram się ją omijać, niestety nie mogę za bardzo bo mieszkamy 5 min. od siebie i czasem trzeba przecierpieć.
Ha, a ja się ostatnio taka zadziorna zrobiłam, że jak byłam w Tesco gdzie jest kasa dla kobiet cieżarnych to się po prostu wepchałam pierwsza bo przeciez nie będę stać pół godziny bo przede mną 10 facetów.... jak sie oburzyli!!! hahahahahha ja do nich,że nie widzę żeby byli w ciąży chociaż jednemu to bym dała 9 miesiąc bo miał taki brzuchol heh 🤪 5 min. i po sprawie :P też tak macie? ja się po prostu zrobiłam wredna :laugh: :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hahaha Wiola wiem o czym mówisz :laugh: nawet ostatnio moja teściowa mi powiedziała że jestem zadziorna jak jej opowiedziałam jak dokuczałam sąsiadom wcześnie rano bo oni mi w nocy nie dali spać :P a co dlaczego ja mam im dać spać rano skoro oni w nocy przeginali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzidzia heheh podwójne jak nic, nigdy sobie nie pozwalałam w kasze dmuchać ale teraz to krzyczę nawet na babę jak mi stanie po drodze :laugh: " 😜ROSZĘ TAK NIE STAĆ, PRZECIEŻ JA CHCE PRZEJŚĆ!" biedna nie wiedziała co się dzieje ehhehehe. Hormony w nas buzują brzuszki :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no tak ale wszystko było by dobrze gdyby nie to że na męża też czasem mam takie nerwy.... 🤢 chwilami bym go zjadła, a chwilami bym go zabiła za byle głupote np;położy kubek tam gdzie ja nie chce żeby był 😲 😲 normalnie masakra...za chwile powie coś śmiesznego i już mi przechodzi ale sam fakt, najlepsze jak mówi że lepiej żeby był chłopiec bo dwie baby go wykończą heheh tymbradzej jak córa miałabym miec charakterek po mamusi:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzidzia widze ,ze masz termin na Wigilie... czyzby swieta na porodowce? 😉 ale tylko 4 czy 5 % dzieci rodzi sie w terminie wiec trzeba wierzyc ,ze sie nietrafi tym razem :P ja juz sie nie moge doczekac swiat booo ... moje malenstwo bedzie juz z nami 🙂ostatnio tak gadam w pracy z babka i nagle mowie... a ja to chcialabym juz gwiazde. Ona tak sie nie mnie spojrzala dziwnym wzrokiem,ze jeszce porzadnie lato sie nie zaczelo a ja juz o zimie mysle a ja dodalam,ze malenstwo bedzie juz z nami i moja siostra przyjedzie i wogole... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂
Agusia nie wiem ile trzeba zapłacić za cegiełkę, muszę popytać znajome dziewczyny, które ostatnio rodziły. Rozmawiałam ze znajomą, która urodziła miesiąc przed terminem i nie zdążyła nic załatwić w szpitalu, a i tak była super przyjęta. To wszystko zależy pewnie od humoru lekarza i położnych, nie ma reguły. Co do Kamieńskiego słyszałam same dobre opinie dlatego chciałabym tam rodzić.
Ja też miałam dziś pojechać na grilla, a tu pogoda taka niewyraźna od rana. Chyba pójdę na jakieś zakupki.
Widzę, że nie tylko mi hormony zaczynają buzować hehe 🙃
Miłego weekendu grudnióweczki 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do nastrojów to z kolei jestem strasznie płaczliwa w tym tygodniu. No i trochę dla Majki jestem wredna:/ Jakoś cierpliwości mi brak.

Ja już też nie mogę doczekać się grudnia. Z jednej strony celebruję te chwile kiedy jestem w ciąży, ale nie ma nic wspanialszego jak przytulić małą istotkę do siebie 🙂

Dzidzia ja trzymam kciuki za święta w domu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dziękuje bardzo 😉 ...ale to i tak nie w domu...tylko tu gdzie mieszkam za granicą...tylko z moim mężem, będe na ostatnich nogach więc jazda do polski odpada, nie wiem jak to przeżyje to będą moje pierwsze święta poza domem w sensie nie w pełnym gronie rodzinnym 🤢 🤢 ...jakoś jak na razie sobie tego nie wyobrażam 😞 ...będe dążyła do tego żeby moi rodzice i męża przyjechali tutaj do nas 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzidzia. Ja będę już mieć trzecie takie święta, bo też jestem za granicą. Tyle, że ja się cieszę, bo święta w Polsce to spędzałam w samochodzie :laugh: jeżdżąc od jednej rodzinki do drugiej. A tak święta mieliśmy spokojne i takie klimatyczne.

Wiola, życzę Ci, by szybko zleciało do 30 września 🙂 Ty będziesz witać swojego mężczyznę a ja będę urządzać czwarte urodziny dla Majki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pewnie najgorszy "ten pierwszy raz"...ale jak na razie to nawet nie umiem sobie tego wyobrazic 🤢


Wiolka nie chce się powtarzac ale ja podziwiam takie kobiety które są wstanie wytrzymac bez swojej drugiej połówki 😉 ja bym nie wytrzymała za długo zwariowałabym 🙃 PODZIWIAM 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uuuu Wiolka, ale dasz rade! 🙂 tylko tak smutno bez ukochanego przy boku,zwlaszcza gdy jest sie w ciazy...

Ja w tym roku zrezygnowalam z Wielkanocy z rodzinka moja, i bylam z moim M u jego taty a moi rodzice poelcieli do mojej siostry do Irlandi. Ale nie zaluje! A gwiazdka 2008 byla jak do tej pory najpiekniejsza w moim zyciu, a teraz bedzie jeszcze piekniejsza bo z naszym malenstwem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ehhh cóż poradzę, takie jest życie.... bardzo żałuję że mojego męża nie ma jak jestem w ciąży ale za to będzie jak będę rodzic i troszkę po więc staram się myśleć tylko o tych pozytywach. Zreszta gadamy 2/3 razy dziennie, wysyłamy sobie zdjęcia itp. więc nie jest tak źle jak było kiedyś, kiedy mógł dzwonić do mnie raz w tygodniu na 10 min. 😞 🤨
Ja tu wogóle nie czuję świąt i jest mi strasznie ciężko....moja rodzinka wysłała mi w tamtym roku taki piękny prezent na Boże Narodzenie, że przez 2 godziny ryczałam jak bóbr..... trzeba się do wszystkiego przyzwyczaić, szkoda tylko, że połączenia lotnicze z Chorwacją są tylko sezonowe bo moji rodzice by przyjeżdzali dużo częściej. Znowu jest pięknie na dworzu więc chyba pójdę sobie na plażę popływać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...