Skocz do zawartości

2011 lutowe dzidziusie na start!!! :D | Forum o ciąży


aallicee

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
hej brzunie 🙂
Monic wlasnie widzialam, ze dodalas zdjecie na naszej klasie i tak sobie pomyslalam, ze juz jestes po szpitalu. Pisz jak tam bylo i jak sie czujesz?? Myslalam o tobie jak tam sobie dajesz rade. Mam nadzieje, ze juz wszystko jest okej 🙂
Malamyszko 😞 biedna musisz lezec ! MAm nadzieje, ze z ta szyjka sie zmieni ! Powiedz mi czy przy tym obnizeniu szyjki wystepuja jakies objawy?? I jak oni mierza ta szyjke czy poprostu zaglada tam i widzi czy cos robi innego. Bo ja sie tak zastanawiam jak mialam te plamienie i lekarz mi tylko zajazal i powiedzial, ze jest wszystko okej, a moze to jest powodem obnizonej szyjki u mnie tez hmmm nie wiem. Widze ze wiele z nas ma taki problem. Mam nadzieje jednak, ze wszystko bedzie z toba dobrze i zaden szpital nie bedzie wchodzil w gre ! 3mam kciuki kochana !
CO do tepych boli podbrzusza to ja mam czesto, ale te bole mi bardziej przypominaja bole miesiaczkowe i odrazu czuje je na krzyzu. Tak jak pisza jednak dziewczyny lepiej konsulotwac sie z lekarzem i wszystko pytac jego- bedziesz spokojniejsza. Ja w czwartek bylam na wizycie i sie pytalam o te bole bo przy tym mialam plamienie i lekarz powiedzial, ze to bole rozciagajace wiezadla i zeby sie nie martwic. Jezeli taki bol trwal by bardzo dlugo i nie ustawal to odrazu lepiej jechac do lekarza!!
Ewcia 🙂 pisz jak tam u ciebie ?? Ciagle pewnie jeszcze zajeta jestes co ?? Jak pokoik bo jestem ciekawa?? 😁
Nic 3majcie sie kochane i jak zawsze RELAKSUJCIE SIE 😁 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hmmm tez poczytalam o tej z 7 tygodnia 😞 ja nie lubie o tym slyszec i czytac 😞 to straszne !!!!! Nie wiem jak mozna przeciez w 6 tygodniu zaczyna bic serduszko 😞 ehhh wole o tym nie myslec Zycie jest niesprawiedliwe jest tyle kobiet ktore marza miec dziecko i staraja sie o nie dlugie lata, a niektore poprostu traktuja to jak embriony, ktorych mozna sie pozbyc w kazdej chwili Boze widzisz a nie grzmisz !! 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nanusia69
Widzi nie grzmi , ale ma to na uwadze . Nie zycze nikomu zle , ale takie osoby sprawiedliwosc dopadnie . Dla mnie to rownierz strasznie niedorzeczne , tym bardziej ze ona tak poprstu o tym pisze . To straszne
cale szczescie my tu jestesmy wsystkie bardzo szczesliwe z naszych dzidzi kochanych wiec ..... nie ma co psuc sobie nastroju
Buziiiiaakiii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
paulinkaaa9115 Nie martw sie na zapas , z tymi ruchami maluszkow jest roznie . Ja ostatnio tez spanikowalam gdyz tak jak ty caaaly dzien nie czulam ruchow , i dopiero wieczorem - poznym wieczorem zaczal kopac . Nie mniej jednak przed tym wieczorem wykonalam pare telefonow do mojej bardzo cierpliwej kochanej nanusi :* ktora troszke mnie uspokoila ale wiadomo jak to jest przezywamy wszytsko podwojnie wiec czasami nawet dobre rady przyjmujemy ale i tak nutka niepokoju zostaje .
Paulinko obserwuj siebie i codziennosc twojej dzidzi a zobaczysz .... ze te nasze kopaczki maja rowniez leniwe dni :* buzkiii
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej ja tez czasem cały dzień maluszka nie czuje i strasznie sie tym denerwuje ale potem zawsze zaczyna swoje harce 🙂
Monic bo jakoś nie doczytałam wszystkich postów które pisałyście pod moją nie obecność i co to sie stało że w szpitalu byłaś 😞 😞 😞 Mam nadzieje że cokolwiek to było to jest już wszystko dobrze tak??
Piszecie o tej agentce z 7 tyg a ja nawet nie będe tam wchodzić bo bym ją chyba samą udusiła wrrr normalnie piiiii szkoda słów 😞 jak sie nie planuje dziecka to sie uprawia sex z zabezpieczeniem bo takie maleństwo nic nie jest winne 😞 buuu

Kochana Nanusiu no u mnie już wszystko gotowe praktycznie 🙂 Kuchnia, pokój łazienka dopięte na ostatni guzik a pokoik mojego maleństwa tak prawie prawie, brakuje łóżeczka 🙂 ale to musi narazie poczekać do conajmniej połowy stycznia 🙂 i paru drobiazgów 😉 a tak jest super 🙂 Było tego wszystkiego strasznie dużo do roboty, myslałam że nigdy nie skończymy ale pomogła mi kochana siostra ze szwagrem mama, tata i daliśmy rade ze wszystkim 🙂 teraz można cieszyć sie że jesteśmy już na swoim i relaksować w oczekiwaniu na maluszka 🙂 Jestem bardzo szczesliwa i już nie moge sie doczekac 🙂
Wczoraj tylko mój spokój zaburzyła szwagierka z teściowa wrrr dziewczyny jakie one są okropne na pewno kogoś takiego nie spotkałyście na swojej drodze... żenada zero taktu zero czegokolwiek :/ nie dość że żadnej pomocy z ich strony zero wsparcia to jeszcze potrafią się wtrącać i gadać te swoje pożal sie boże dobre rady:/ masakra sie nakręciłam hihi ale tak bardzo mnie irytują i tak bardzo ich nie lubie że musiałam to z siebie wyrzucić, dobrze że mąż jest inny i sądzi o nich tak jak ja bo inaczej byłoby kiepsko 😉 hehe

ok kończe bo was zanudze, uciekam do wyrka bo mały mnie tak kopie po żołądku że aż mi niedobrze heh buziaki :* i trzymam za wszystkie mooocno kciuki żeby wszystko było dobrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewcia24 Ciesz sie ze maz jest po twojej stronie a zlosliwych ludzi omijaj szerokim lukiem ,
nawet jesli mimowoli musisz ich sluchac zamykaj uszy 🙂 i gratuluje nowego gniazdka .
Mnie tez to niedlugo czeka po porodzie wracam do kraju 😁 ...... a Ty urzadzanie juz masz za soba 🙂 Powodzonka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
HEjka 🙂
Ewcia no to fajnie, ze juz wszystko skonczone 🙂 Teraz tylko relaksuj sie ile sie da bo pewnie chcac nie chcac ta cala przeprowadzka wyciagnela z ciebie troche sil! Takze relaksuj sie. Ja tez jeszcze nie mam luzeczka i jeszcze pare dekoracyjnych dociagniec, ale to juz po remoncie lazienki. Nie moge narazie nic prac bo jeszcze sie bedzie kurzyc. Ewcia co do tesciowych to ja tez za swoja nie przepadam... Staram sie ja polubic juz od wielu lat i jakos nie dam rady 😜 Jest poprostu dwulicowa i rzadzi sie zawsze jakby miala we wszystkim swieta racje i tak jak twoj maz i tak moj przyznaje mi racje 😉 ale cuz nam kochana pozostaje- jezeli chodzi o rodzine to niestety trzeba sie pogodzic z niektorymi sprawami!
Ewelinko jak tam ci sie forum podoba ? 🙂 I co do uspokajania to przyznam, ze nie ma to jak skontaktwac sie z kims kto tez jest w ciazy, zawsze mozna porownac doswiadczenia 🙂 i czlowiek odrazu sie uspokaja 🙂 Prawda? 😘 Jak tam Szymus?? Buszuje w brzuniu ?? Buziaczki odemnie :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczynki jak samopoczucie? Ja dzisiaj mam tak wstretny dzien. Mąż mial imieniny pelno gosci i jedna kobieta do pracy -ja. Ae maly nie daje mi tez odpoczac. Kopie gmyra sie czasami wieczorem nagrywam go bo nikt by mi nie uwierzyli ze taki rozlatany jest. Czasami jak udezy to az boli. Czasami musze spac z nogami podciagnietymi bo na plasko coli mnie. Spie nawet na boku i nogi do brzucha wtedy troszke przestaje. A jak czytam to widze ze jestescie juz przygotowane na przyjscie waszych maluszkow. Ja nie mam niestety jeszcze wzzystkiego. Niewiem sama co kupic. Niby luzeczko wybralam i komode ale jeszcze sie zastanawiam czy brac juz czy wsstrzymac sie. A propos macie jakies sposoby na zgage? bo pali mnie ta Framuga blee. Mleko juz mi nie pomaga mieta tez nie. A i jeszcze jedno czy mdłości mogą wrócić w 7 miesiacu? Bo od tyg utrzymuja mi sie mdlosci i niestety boli mnie rzoladek. 😞 martwi mnie to troche. Ale oprocz tego nic wiecej sie nie dzieje. Dziekuje z gory za odpowiedzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Natalko
Wiesz ze kazde slowo otuchy uspokaja i zwlaszcza ze strony osob naprawde zainteresowanych Twoja osoba 🙂 iii cale szczescie ze jest ktos do kogo mozna sie zwrocic telefonicznie o rade 🙂
Oczywiscie w tym momencie nie moge pominac tego forum ...... jestem swierzakiem ale... widzie ze jest ono bardzo przydatne , panuje tu niespotykane zrozumienie i otucha 🙂 no w koncu nie ma to jak rozmowy w kolku zainteresowan 🙂
Natus Szymus buszuje ..... a po skonczeniu romowy tel z Toba to ha nie uwierzysz kopniaczek jak ich malooo 🙂 buziole kochana rowniez ucaluj swoja Angeliczke :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale sie rozpisalysie 🙂 Az nie wiem od czego zaczac 🙂
Widze, ze problem tesciowej poruszylyscie 🙂 Widze, ze nie jestem sama 🙂 Ja za moja tez nie przepadam..Ona nawet jak slonce swieci to mowi, ze deszcz pada :P Na wszystko ma swoja odpowiedz, co chwile slysze jakies rady na temat ciazy itd..Wrrrr I jest jeszcze cos....Do tej pory nikomu tego nie mowilam, bo mi troche glupio...ale moja tesciowa kupuje rzeczy dla Maji w sklepach z uzywana odzieza (nie zebym byla przeciwna takim sklepom). I ani jedna rzecz nie jest ladna ! Sa sprane i wygladaja na stare..Wiem, ze ona sie stara itd i nie wiem co mam zrobic zeby juz wiecej nie kupowala tych rzeczy, bo ja ich nie bede uzywac..Mam troszeczke inny gust :/

Nanusia i Evek zazdroszcze wam, ze macie siebie. Jestescie prawie na tym samym etapie ciazy wiec mozecie rozmawiac ze soba o calej ciazy 🙂 Ja juz nie chce zanudzac mojego meza, a wszystkie kolezanki jakie mam jeszcze nie mialy dzieci wiec nie wiedza przez co przechodzimy 🙂
Na szczescie jest forum 🙂
Co do tej szyjki to u mnie lekarz raz badal na fotelu czy szyjka jest twarda..a pozniej na USG mierzyl dlugosc...ale wczesniej sie sakrzylam na bole. Od tej pory co wizyte mierzy dlugosc. Na poczatku tez sie bardzo przejmowalam zwlaszcza, ze bylo to w 4 miesiacu, ale z tego co wiem to bardzo duzo kobiet tak ma i rodza w terminie 🙂 Wiec wszystko bedzie dobrze 🙂
Monic mam nadzieje, ze juz jest wszystko ok i czujesz sie dobrze.
Sorry, ze sie tak rozpisalam 🙂 Mam nadzieje, ze nie zanudzilam was 🙂
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malwinka89 napisał(a):
Hej dziewczynki jak samopoczucie? Ja dzisiaj mam tak wstretny dzien. Mąż mial imieniny pelno gosci i jedna kobieta do pracy -ja. Ae maly nie daje mi tez odpoczac. Kopie gmyra sie czasami wieczorem nagrywam go bo nikt by mi nie uwierzyli ze taki rozlatany jest. Czasami jak udezy to az boli. Czasami musze spac z nogami podciagnietymi bo na plasko coli mnie. Spie nawet na boku i nogi do brzucha wtedy troszke przestaje. A jak czytam to widze ze jestescie juz przygotowane na przyjscie waszych maluszkow. Ja nie mam niestety jeszcze wzzystkiego. Niewiem sama co kupic. Niby luzeczko wybralam i komode ale jeszcze sie zastanawiam czy brac juz czy wsstrzymac sie. A propos macie jakies sposoby na zgage? bo pali mnie ta Framuga blee. Mleko juz mi nie pomaga mieta tez nie. A i jeszcze jedno czy mdłości mogą wrócić w 7 miesiacu? Bo od tyg utrzymuja mi sie mdlosci i niestety boli mnie rzoladek. 😞 martwi mnie to troche. Ale oprocz tego nic wiecej sie nie dzieje. Dziekuje z gory za odpowiedzi.

Co do zgagi borykam sie z nia srednio raz na miesiac, od momentu zajscia w ciaze .
niestety musze Cie zmartwic w naszym stanie nie ma nic co ja wyleczy, owszem sa srodki ktore zlagodza .
Uwazaj na mleko , lagodzi chwilowo po czym w zoladku produkuje podwojna ilosc kwasu tak wiec kolko sie zamyka. Jedyne co mozemy zrobic to przeczekac i zapobiegac - wykluczyc z posilkow nadmiar : czekolady , cytrusow , cebuli i ciezko strawnych potraw 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja P mam również podobny problem co ty to znaczy kupowanie ciuszków. A ja też raczej nie użyje ich bo to moje pierwsze dziecko i poki co chce żeby miało swoje własne. A takto to widze ze nasze tesciowe z jednego gniazda hehe 🙂 pozrawiam milego dnia zycze. A co do zgagi to dzieki za rade. Evek tez po mleku byla chwilowa ulga a pozniej podwojna dawka zgagi. A wszyscy mowia ze jak zgaga jest to dziecku wlosy rosna 😁 to moj syn bedzie beduinem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malwinka89 napisał(a):
Maja P mam również podobny problem co ty to znaczy kupowanie ciuszków. A ja też raczej nie użyje ich bo to moje pierwsze dziecko i poki co chce żeby miało swoje własne. A takto to widze ze nasze tesciowe z jednego gniazda hehe 🙂 pozrawiam milego dnia zycze. A co do zgagi to dzieki za rade. Evek tez po mleku byla chwilowa ulga a pozniej podwojna dawka zgagi. A wszyscy mowia ze jak zgaga jest to dziecku wlosy rosna 😁 to moj syn bedzie beduinem 🙂

🤪dobre wiec mojemu synusiowi tez wloskow nie zabraknie
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuśki 🤪
kurczę ale się rozpisały czy ja to nadrobię po trochu na kartce zapisywałam co komu odpowiedzieć bo nie jestem w stanie zapamiętać ☺️
na początku witam nowe mamusie im Nas więcej tym lepiej 😁 teraz tylko czytania duża ale o to chodzi 🤪
nanusia oklask za reklamowanie naszego forum
ja już 7 miesiąc pełna para czuje się dobrze nie licząc tego że czasami tu boli tam boli ale cóż tak już musi być czasami wracają mi mdłości ale położna powiedziała że mały właśnie w tamtym miejscu sobie najlepszą zabawę znalazł więc trzeba przetrwać ciężko czasami bo jak kopnie w żołądek to aż jedzenie w gardle czuję bleee 🤪 o i znów małe narzekanko 😉
co do wózka to już chyba wiem jaki chce taki głęboki spacerówka i fotelik od razu kiedyś chciałam strasznie kolorowe teraz podobają mi się stonowane gust się zmienia 🙂no i tutaj czarne prawie wszystkie to ja przy nich jak papuga bym wyglądała 🥴
co do szyjki to u mnie ok chociaż czasami mały tak w dół ciągnie że chodzić swobodnie nie mogę ale oglądali i ok zresztą na usg widać czy coś się dzieje czy nie 🙂
Monic witamy z powrotem i czekamy na relację chociaż coś tam pisałaś że badania żle zrobione tak???
dziewczyny chyba w prawie każdej rodzinie jest ktoś kto uważa się za mądrzejszego wszystko wiedzącego pomóc nie ale powymądrzać się i owszem 😁 ja teściową mam kochaną lepiej się z nią dogaduje niż z własną mamą a co do reszty rodziny kontakt i tak jest ograniczony z racji tego że za granica siedzimy 🙂 zasada zbytnio nie słuchać i RELAX
Monic brzuch śliczny tylko mój przy twoim to normalnie jakbym się już rozpakować miała 🤪
Paulina maluch czasami robi przerwy tak jak my raz śpimy cały dzień nic się nie chce a na drugi góry możemy przenosić ja jak już jestem za bardzo zdenerwowana to go budzę 😁
Maju mów otwarcie łagodnie ale jasno nie dogodzimy wszystkim może się obrazi ale przejdzie jej jak teraz tego nie załatwisz to po porodzie będzie jeszcze gorzej a w swoim domu ty te jesteś panią porozmawiaj z mężem może on trochę na bąknie swojej mamie
kurcze przegięłam z tym pisaniem sorrki 😁 😁 😁
kobitki dużo zdrówka 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny. Dzisiaj byłam na pobraniu krwi i oczywiscie siniak na 102 🙂 alwo widze że piszesz o mdłościach myślałam w pewnym momencie że już teraz nie mogą wrócić. Amnie niestety wróciły i mecza bardzo. Alew takim razie to normalne ze moga powrocic. Ale musze lezec wtedy maly sie przeklada takto jak siedze to niestety efekt jest taki ze rzoladek mam w gardle i czuje sie do kitu. A juz myslalam ze ich nie bedzie buuu. A co na t mdłości można poradzić? Tylko czekać? Przedtem na mdłości podjadałam co chwila żeby rzołądek pracował powolutku. Ale teraz nie moge nawet za bardzo jeść. Zapachy nawet mnie odrzucają. Ehh. Życie i uroki ciąży. Musze leżeć bo mały bardzo mnie kopie. I usiedzieć nie mogę, a musze napisać referat na temat postępowania dowodowego w post.admin. Uff. Chyba przerwe sobie zrobie. Pozdrawiam mamuśki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc Dziewczyny

Milo poznac nowe kolezanki na forum 🙂)

Dzwonilam wczoraj wieczorem do moejgo lekarza .. i co .. i nie chcieli mnie z nim polaczyc !!! MASAKRA !!! Pani doktor nie rozmawia z pacjentami przez telefon. Trzeba umowic sie na wizyte

Ciagle mam ten tlumiacy bol podbrzusza .. Dzis jeszcze jestem w pracy, bo czekam laskawie na podpisanie mi dokumentow na macierzynskie .. ochh !! Co za WNERW !!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ze piszesz o tych kopniaczkach hehe 🙂 mój syn jest bardzo nadpobudliwy. I on na godzine wyrabia dzienna norme. A zwlaszcza kiedy ja chce polezec odpoczac on sie gmyra i wierci. Ostatnio go nagralam i pozniej przerobie i mu pokarze co wyrabial babel maly 🙂 Pozdrawiam 🙂 Aqaash nie denerwuj sie. A co do lekarza to dziwnie powinna byc nie tylko od wizyt. A gdyby ci sie cos stalo ale pogrywają sobie. Ja do mojego moge zadzwonic. Gdyby cos zawsze wtedy owi zeby przyjechac chyba ze to blachostka. 🙂 pozro dla was mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dopiero dziś weszłam na forum, a tu 5 stron do czytania !!!
nanusia69 - te objawy skracającej się szyjki, to było takie ciągnięcie brzucha w dół no i robił się twardszy. Ja to niestety zignorowałam, bo poprzednio miałam tak gdy miałam zapalenie pęcherza. No i jak mi stwardniał brzuszek, to chodziłam do ubikacji. Opróżniałam pęcherz i wszystko powoli wracało do normy. Tak mi się przynajmniej wydawało.
Wczoraj pierwszy dzień w domu, na L4, nicnierobienia. Już mi ciężko. Nie wiem jak wytrzymam do końca.
A co do teściowych, to ja nie mogę na moją narzekać. Wręcz mogę powiedzieć, że to cudowna kobieta. Zawsze pomoże, doradzi a przy kłótni z Pawłem zawsze stanie po mojej stronie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć Ciężaróweczki :*
O kurcze, ale szalejecie z pisaniem, ciężko nadąrzyć z czytaniem, a tylko jeden dzień mnie nie było :P Gdy czytam o Waszych dolegliwościach i problemach to myślę sobie, że ja to mam "życie jak w Madrycie" normalnie... Moja Dzidzia obchodzi się ze mną naprawdę bardzo łaskawie. Kopie regularnie, więc nie muszę się martwić czemu nie kopie. A jak już kopie to bezboleśnie, a wręcz bardzo przyjemnie 🙂 Nie wiem co to zgaga właściwie, choć wcinam cytrusy i czekoladę. Choć ostatnio coś jakby w gardziołku mi tam zaczyna się dziać, więc chyba muszę być ostrożniejsza. Nic mnie specjalnie nie boli, no może oprócz kręgosłupa, który daje o sobie coraz częściej znać. Ale dzięki Waszym doświadczeniom i radom, jakie tu padają mogę się przygotować na różne ewentualności. I ściskam mocno kciuki za Was wszystkie i życzę by wszelki problemy zakończyły się jak najszybciej i jak najpomyslniej dla Was i dla Waszych Dzidzi.
Jak poczytałam o tej skracającej się szyjce to się przestraszyłam trochę, bo mnie pani doktor tylko raz, na początku ciąży badała wewnętrznie... W następny poniedziałek mam wizytę to ją zapytam o to.
Co do teściowej z kolei to kobiecinka jest bardzo sympatyczna i ma serce na dłoni. Nie wtrąca się w nasze decyzje, a oferuje się z pomocą, jakbyśmy potrzebowali, również finansową. Oczywiście chce wiedziec co i jak u nas, ale to chyba naturalne i bez problemu opowiadam jej tyle, ile uważam za stosowne 🙂
Jak nie ma problemów fizycznych to wymyślić sobie można inne... Mamy z mężem okrutny kłopot z wyborem imienia dla naszej Kruszynki... Lista była długa, a wczoraj wydłużyła się jeszcze bardziej... I to nie przelewki, bo jest na niej 19 imion... :P Nie mamy żadngo faworyta, coraz to inne nam się podobają, wspólnie, lub co gorsze, z osobna. Cały czas mam w głowie, że to naprawdę duża odpowiedzialność, bo imię jest na całe życie przecież... I to może dlatego tak ciężko mi wybrać. Poza tym staram się myśleć też o tym, że przez większość życia człowiek jest jednak dorosłym a nie dzieckiem, więc potrzebne jest imię dobre dla dorosłego, ale które można ślicznie zdrobnić póki nasza Kruszynka będzie dzieckiem... No i bądź tu mądry. Mam nawet taka wizję, że do końca ciąży nie wybierzemy i dopiero jak zobaczymy naszą Malutką to ona sama nam "podpowie", jakie imię będzie do niej pasowało...
No i znów się rozpisałam... Ale to chyba taka moja przypadłość i przyjdzie Wam przywyknąć :P Na koniec całuję wszystkie Brzusie w brzusie :* 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...