Skocz do zawartości

2011 lutowe dzidziusie na start!!! :D | Forum o ciąży


aallicee

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witamy Agaash. Czy TWoja dzidzia będzie wcześniej to tego najstarsi górale nie wiedzą, w każdym tygodniu może się zmienić wiek Twojej dzidz, tym sie nie kieruj. Może mniej nawet mniej niż faktycznie a urodzić się wcześniej. To są tylko lekarzy pomiary i nie ma co się nad nimi zastanawiać 🙂
SPokojnie zakupy zdążysz zrobić, nie wpadaj w panikę bo będzie gorzej 🙂 Zrób sobie listę i powolutku zaczynaj składować rzeczy i pamiętaj nie ma co przesadzać z ilością, w internecie zawyżają te listy z wyprawkami! Kieruj się intuicją, popytaj tych, którzy niedawno to przechodzili, mamy czy teściowej, babci itp
A jeśli chodzi o jazdę autem to ja jeżdzę bez żadnych obaw i oporów, pasy oczywiście trzeba zapinać (tylko w zagrożonej ciąży nie trzeba).
Wzdęcia i bulgotania to codzienność 🙂 praca jelit jest znacznie spowolniona i codzienne gazy będą nam towarzyszyły do końca ciąży niestety. Można je tylko ograniczyć odpowiednią dietą, ale kto w ciąży będzie uważał żeby nei zjeść "wzdęciowych" dań, skoro zachcianki są silniejsze od Nas 🙂
Mówisz, że chciałabyś już przestac chodzić do pracy - ja odkąd miałam mdłości jestem na zwolnieniu i powiem ci, że żałuję, ze nie wróciałm jeszcze na parę miesięcy po tym jak przeszły bo cholernie nuda mnie dobija, tym bardziej, ze cały tydzień jest zupełnie sama, mąż ciągle w trasie i wraca na weekendy, rodzina daleko, znajomi zabiegani i zapracowani... także było fajnie ale na samym początku bo odpoczęłam, a miałam dość pracy.. ale na dłuższą metę im dalej tym gorzej, męczę się psychicznie i momentami łapie doła, ze aż się ryczeć chce....
No i znowu się rozkleiłam, lecę może obiad jakiś zrobić żeby tyle nie myśleć!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie. Ja dziś weszłam na wagę. Masakra. Przed ciążą 68 kg a dziś 75. Wychodzą już nutelle i ciasteczka 😉 dlaego koniec z tym !!! Już nie jem słodyczy. Oczywiście to nie jakaś dieta, bo w ciąży to niedopuszczalne, ale chce zacząć zdrowiej się odżywiać.
Takie miałam postanowienie rano i co? W pracy wpadła koleżanka i stwierdziła, że jest strasznie głodna, że musi coś zjeść i zamówiłyśmy pizze. Teraz siedze zła na siebie.
Do tego wieczorem mam dentystę. Okropnie się boję, ale muszę iść. Dobrze, że dentystka super, wie o ciąży i da lekkie znieczulenie, bo inaczej to bym chyba uciekła. NIe dam się borować bez znieczulenia !!!!!!
Misiek strasznie już kopie. Wczoraj jak mi kopnął w bok brzucha, to aż się cały poruszył (brzuch oczywiście 😉 ). Tak się zaczęłam śmiać, że aż mi łzy pociekły. A Misiek się chyba wystraszył i już do wieczora siedział cicho.
Pozdrawiam Brzuszki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A na L4 idę od połowy listopada - szef znalazł za mnie zastępstwo na te pare miesięcy. Już się nie mogę doczekać.
I jeszcze jedno pytanie. Myślłyście o żłobku? Bo my już w listopadzie idziemy pogadać jak się zapisać. U nas strasznie ciężko się do żłobka dostać. W centrum Zabrza są tylko 3 a ludzi pełno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂
Znowu sie rozpisalyscie ;p heheh
Nie wiem czy bede tu zagladac bo mam maly problem z netem podlaczylam sie do sasiadki jak narazie, ale zobaczymy na jak dlugo to bedzie dzialac. Co do wlosow Andzka to ja bylam zmuszona to zmienic na ciemny moje wlosy naturalne sa prawie ze czarne jak je rozjasnialam to i tak nigdy nie wychodzil mi perfekcyjny blond. To byla moja glupia zachcianka wlosy tak zniszczylam ze z wlosow ktore mialam po pas zrobily sie po uszy 😞 no i je tak rozjasnialam. Teraz kiedy jestem w ciazy uznalam ze jest to najleprzy moment wrocic do swego koloru i teraz jak juz robic blond to pasemkami. Nie chce zeby byla jaka kolwiek roznica miedzy odrostami. Ale nie jest zle po ciazy zaczne robic pasemka. Jezeli chodzi o farbowanie to lekarz mi powiedzial, ze okej ze mozna ale zeby srodki nie mialy zabardzo kontaktu ze skora a skoro ja rozjasnialam z ciemnych na blond to niestety kontakt byl nie unikniony i zeby dobrze w sumie sie rozjsnily musialam 3mac rozjasniacz okolo godziny czasu wiec nie chcialam ryzykowac. A wlosy musialam zmienic bo wiesz jak wygladalam z tym odrostem na pol glowy. 😉 heheh
Witam nowe brzuszki 🙂 Agash jezeli chodzi o jazde samochodem to nie mam prawka ale jezdze duzo codzinnie spedzam do okolo 2h w samochodzie ale siedze obok. Pasy zapinam ale ten dolny zawsze opinam sobie na kolano zeby nie lezal na brzuszku 😉
Co do tycia to ja juz prawie 10 kg przytylam ale wcale sie tym nie przejmuje. Teraz kiedy od poniedzialku juz koncze prace bede mniej sie ruszac i boje sie tylko tego ze teraz dopiero sie roztyje. ALe bede urzadzac sobie codziennie spacerki 🙂
Co do kupowania rzeczy dla dzieci to jezeli ktos potrzebuje jako takich informacji na temat wyprawki to zapraszam na mego bloga ciazowego www.mamma-mija.blogspot.com tam zamiescilam post z wyprawka na podstawie ksiazki i ilosci wedlug swego uznania takze zapraszam 😁
Larosanegra co do rozstepow to sie nie przejmuj tak polecam bardzo krem z DAX cosmetixs mamusia mi przyslala chyba z 6 opakowan jestem bardzo zadowolona 🙂 Jezeli teraz ci sie jeszcze nie pojawiliy to wszystko jest na dobrej drodze, ze wogle ich nie bedzie ! 🙂
ehhhh ostatnio mam same nerwowki, tez mi sie plakac chce co jakis czas sobie pochlipie... ale to juz tak chybga musi byc...
Nic 3majcie sie buziaczki dla was :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Małamyszka u mnie też są 3 żłobki, w tym tylko jeden do 19h, ja mam zmiany do 21h i mam nadzieję, że się dostaniemy do tego żlobka i ze kierowniczka pójdzie mi na ręke i ja będę miała zmiany do 18:30 max, bo jak nie bede musiała zmienić prace :/ dowiadywałam się i wszędzie jest rekrutacja w kwietniu, wcześniej nie mozna się zapisać na listę czy coś niestety. Oni będą rekrutować wg róznych kryteriów, np. czy oboje rodziców pracuje... jest dużo róznych pytań i formalnosci, które bedzie trzeba załatwic. Ja nie wiem co zrobie jak nie dstaniemy się nigdzie 😞Na nianie Nas nie stać, mamy są w innych miastach....nie wiem co to będzie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
monic87 napisał(a):
co do tej wagi - sama bym sie za bardzo nie przejmowala gdyby nie gin - ona mi powiedziala ze ciut za duzo prztylama - mam lekka nadwage 🙂 okolo 12-15 kg kobiety tyja w ciagu calej ciazy a ja w 5 miesiecy juz to uzyskalam

a no widzisz od jakiegoś czasu strasznie pilnują się według jakiegoś schematu jak to określają społeczeństwo się roztyło tylko że wiesz są kobiety takie jak ja co powinny uważać a i takie jak Ty co mogą sobie trochę pofolgować 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kKchane moje szalejecie z tymi postami hehe 😉
Witam nowe koleżanki 🙂 robi sie tu u nas całkiem ciekawie i gwarno ale o to chyba chodzi 🙂
Na temat wagi to powiem wam że no ja sie też kompletnie tym nie przejmuje i ile przytyje tyle będzie trudno po ciąży będę z tym walczyć 😉 Moja koleżanka w pierwszej ciąży przytyła 20 kg i zaraz zaszła w drugą a w drugiej przytyła jeszcze kilka kilo więcej, teraz owszem bardzo ciężko jej dojść do swoich przed ciążowych rozmiarów ale dzidzie zdrowe sliczne i waga mamy im nie zaszkodziła 😉
Rozstępy hmmmm mama miała, siostra miaaaała a ja na razie nic na szczęście i mam nadzieje ze tak zostanie. Nie używam żadnych kremów na rozstępy tylko codziennie po kąpieli wcieram w brzuch i piersi oliwke najzwyklejszą bambino. Ważne jest żeby nie dopuścić do przesuszenia skóry tak słyszałam i jak na razie u mnie rewelacja a brzusio gładziutki że az miło hihihi 😉

Tak odbiegając od tematu kochane ile z tym remontem roboty wrrr wydawało sie że jest tego tak mało a z dnia na dzień a to jeszcze to trzeba i tamto masakra ale pokoik dla syneczka tatuś wymalował cudownie 🙂 a Mamusia kolorek wybrała sliczny hehehe. panele położone i pokoik gotowy do urządzania mebelkami 🙂 Zostało jeszcze troche ale szwagier przyjechał i dzielnie pomaga więc myśle że jakoś to pójdzie 🙂
Uciekam sie połozyć bo teraz całe dnie jestem na nogach i wieczorem padam wymęczona mimo że kompletnie nic nie robie tylko sobie dyryguje jak co i gdzie hehe 😉 Buziaki kochane :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewcia ciesze sie ze juz pokoik gotowy to najwazniejsze hehe 🙂 a reszta juz pujdzie z gorki mam nadzieje ! To co spicie juz na nowym miejscu czy jeszcze wciaz na starym??
Co do rozstepow i oliwki to ja probowalam ale niestety mam uczulenie na oliwke dostalam wysypke na calym brzuszku 😞 dlatego zaopatrzylam sie w kremy 🙂 Slyszalam tez ze wspaniala jest zwykla oliwa z olivek 😁 mozna sprobowac naturalne 🙂
Dziewczyny jestem ciagle glodna - to niesamowite co sie ze mna dzieje, wczesniej az tak nie mialam 😜 ojojo co to bedzie !! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewcia fajnie, ze pokoik już prawie gotowy, u mnie w listopadzie mają zacząć.
A jeśli chodzi o smarowanie to ja tez tylko oliwka, a nie jakieś tam kremy specjalne z masą chemii.
Ja też sie nie przejmuje wagą, tylko chciałabym się zmieścić w sukienkę na wesele, a to już za 3 tygodnie :p a robi się coraz ciaśniejsza :| mam nadzieję, że nie będę musiała nowej kupować, bo kolejny wydatek to mi teraz nie na rękę.
Nanusia ja też ciągle głodna :p hehe będzie cięzko!! 🙂 Ale damy raadę:!

No ja też juz lecę się położyć, zaraz serialik i spatku! DObranoc brzuszki!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
JOANNA Dzieki za dobre rady 😉 Rzeczywiscie trozke sugerowalam sie tymi pomiarami mojego MAluszka i przyzanm szczerze, ze mialam nadzieje, ze moze wyjdzie wczesniej .... kurcze te 9 miechow to strasznie dluuugooo .. aczkolwiek z drugiej strony to w sam raz zeby oswoic sie z pewnymi myslami no i zrobic dobra liste zakupow 🙂
Ano wlasnie .. jak tak soebie siedzisz w domku... myslalas moze jakims kursie, czyms dla zabicia czasu ... wlasnie, jak masz z koncentracja ? Bo u mnie slabo .. zawalilam ostatnio wazny dla mnie egzamin.. podeszlam lajtowo i byl ZONK. Nie zdalam ! Jestem rozkojorzana troszeczke, noo ale zeby od razu nie zdac ! No i apropos tego nadmiaru czasu wolnego ... to juz moze nigdy wiecej sie nie powtorzyc 🙂 Tak wiec propnuje ta nude wykorzystac na maxa ! ja za tydzien zamierzam wybrac sie na male zwolnienie ... a co .. wkoncu ciezki 3-ci trymestr przed nami !!! Nie ma lekko 🙂) a jesli chodzi o znajomych i rodzine, to tez daleko od nich jestem .. nawet swieta zapowiadaja nam sie troszke samotnie .. we dwojke.... ;-0 a wlasciwie we trojke 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze zaczytalam sie 🙂 rzeczywiscie tu dosc gwarno. Fajnie Was poznac dziewczyny 😉 Monic .. waga .. wszytskie podobnie tyjemy ..ale kogo to obchodzi .. wkoncu bez wyrzutow sumienia mozna zjesc nuttelle.. ale wiecie co .. rzeczywiscie z tym glodem jest coraz gorzej .. u mnie pojawia sie regularnie co jakies 2 godziny 😉 Na szczescie znalazlam fajna kanjpe na lunche i robia pyszne zupki ... no i gotowac nie musze 🙂 zdrowo i pycha ! dzieki temu nie jem juz tych tuczacych bulek i zapychaczy ... rewelka !
Ewcia - fajnie, ze juz urzadzilas sobie pokoik! To musi byc ekscytujace .. tez juz nie moge sie doczekac !
Nanusia MAMA-MIJE dodalam do ulubionych ;-) i chetnie tam pozagladam od czasu do czasu 🙂

POZDROWKA DLA WAS MAMUSKI ! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aga kochana ja sie tak rozleniwiłam, że o kursach to nawet nie myslę, zresztą skąd na to pieniążki wziąć, ja świeżo kredyt wziełam, drugi już, mąż o mały włos pracy nie stracił, rachunki coraz większe, remont przed nami, dziecko w drodze! 🙂 także jak już to sama mogę się czegoś pouczyć, nawet zaczęłam = angielski utrwalam, ale tak jak ty jestem rozkojarzona i cięzko się skupić. Na szczęście studia już mam za sobą, więc nic nie muszę dlatego korzystam póki mogę i nic prawie nie robię :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agashh- a gdzie mieszkasz? Samotne swieta to tak jak ja cala rodzinka w Polsce a ja tu sama z mezem i jego mama i dziadkiem. Takze nie za tlocznie! Bardzo mi sie teskni szczegolnie w takich okresach jak swieta no i teraz nie raz zaplacze jak ogladam cos o rodzinie itp. Bardzo brakuje...
Co do jedzenia to ja dzis przesadzilam normalnie 😁 tyle dzis zjadlam ze szok 2 razy obiad ten sam nie moglam sie oprzec !!! Brzuch peka w szfach miejsc juz nie ma a ja dalej bym jadla mala zaczela sie chyba bulwersowac bo tak te swoje gnatki prostuje ze uuu 🙃 heheh i ogolnie jak tak sobie podjem to ciezko mi oddychac
Janna ja wlasnie sie boje tego ze sie rozleniwie na dobre teraz kiedy juz nie bede pracowac najgorsze jest to ze zabardzo nie mam wyboru co robic, bo nie mam prawa jazdy tu wszedzie do sklepu daleko- tak bym sobie jezdzila i cos dla malutkiej powoli kupowala. Autobus daleko, ale wogle nie chciala bym nim jezdzic kursuja co pol godziny i wogle nie wyobrazam sobie tego. Dobrze ze moja kolezanka tez nie pracuje, ktora jest w ciazy to chociaz z nia cos razem od czasu do czasu porobimy 😁 Uciekam sie polozyc bo plecki jakos bola 🤢
relaksujcie sie moje drogie 🙂 muaaaa 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mieszam w Dublinie i planujemy wreszcie powrot ... nie ma lekko na obczyznie wbrew pozorom .. No wlasnie Nanusia a Ty wyladowalas w Stanach .. wiem co mowisz o odleglosciach , tam rzeczywiscie wszedzie daleko, bez samochodu ani rusz .. noo ale niedlugo zaczna sie swiateczne promocje to poszalejesz w mallach 🙂))) jak bedziesz miec jeszcze sile .. Nigdzie nie ma takich wyprzedazy jak w stanach, co 🙂)
Jesli chodzi o kursy, to ja wlasnie ambitnie podeszlam do sprawy,.. heh .. za ambitnie .. uparlam sie, zeby zdawac jeszszce raz (Bo moj maz zdal!!!! a JA NIE !!!! PORAZKA !!!! -tak wiec honorowo podchodze do sprawy 🙂)) ale przyznam sie, ze nie mam sily ani energii ... To egzamin z angola i jest 19 listopada .. moze jakos dotrwam ... trzymajcie kciuki !! Musze zdac !!! 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witajcie kochane brzuszki 😁
rzeczywiście zaczyna być Nas coraz więcej super 🙃przynajmniej jest dużo lektury do nadrabiania hihi Agaash nareszcie zawitałaś 😁
widzę że koleżanki które na obczyżnie siedzą to niestety na święta nie jadą w rodzinne strony no ja tak samo aż się zastanawiam jak to będzie bo zawsze się jechało nawet jak byliśmy w Irlandii no ale wiadomo z brzuchem pod koniec ciąży to trochę strach jest 😲
Ewcia no to teraz z pokoikiem to już z górki pójdzie zobaczysz zresztą taki remoncik to chyba sama przyjemność co???
Ja niestety na razie stoję w miejscu oczywiście większość ciuchów już mam ale nic więcej jak sobie czytam różne fora czasopisma to normalnie zaczynam panikować czy na pewno zdążę tyle tego wszystkiego mi brakuję remontu żadnego nie planuję my tutaj jeden pokoik mamy więc mały będzie miał łóżeczko obok Nas tzn. mieszkanko takie małe nie jest bo 55m ma pomieścimy się spokojnie a i tak wiem że na początek będzie obok spał więc nie szukamy większego może jak ok roku skończy to wtedy zobaczymy a może już do Polski zjedziemy nie wiem jeszcze jak to będzie życie pokarze
no dobra kochane kończę jakiegoś dziwnego dola mam normalnie siedzę i łzy same lecą taki nie kontrolowany płacz normalnie 😮 mąż tylko martwi się bo myśli że coś mnie boli a nie chcę mu powiedzieć już nawet z pracy 3 razy dzwonił biedny ale cóż jakoś to przetrwamy 🤪
😘 póżniej jeszcze tutaj zajrzę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Alwo łzy teraz u Nas to normalne, a nasi biedni partnerzy się martwią. Mój jak wczoraj dzwonił i powiedział, że będzie co tydzien w soboty chodził na jakieś mecze taki uradowany to tez sie rozpłakałam, on nie wiedział o co chodzi, czemu ja placze. odrazu powiedzial ze nie pojdzie.
Nie chodzi o to, ze mu zabraniam czy cos, bo nalezy mu sie rozrywka, caly tydzien ciezko pracuje, tylko ja tak cholernie za nim tesknie, a on tylko na weekendy zjezdza i jak jeszcze powiedzial, ze gdzies bedzie wychodzil to normalnie tak mi sie smutno zrobilo i tak mnie to dobiło, ze nie moglam przestać płakać...Bardzo go teraz potrzebuję...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Joanna1984 napisał(a):
Alwo łzy teraz u Nas to normalne, a nasi biedni partnerzy się martwią. Mój jak wczoraj dzwonił i powiedział, że będzie co tydzien w soboty chodził na jakieś mecze taki uradowany to tez sie rozpłakałam, on nie wiedział o co chodzi, czemu ja placze. odrazu powiedzial ze nie pojdzie.
Nie chodzi o to, ze mu zabraniam czy cos, bo nalezy mu sie rozrywka, caly tydzien ciezko pracuje, tylko ja tak cholernie za nim tesknie, a on tylko na weekendy zjezdza i jak jeszcze powiedzial, ze gdzies bedzie wychodzil to normalnie tak mi sie smutno zrobilo i tak mnie to dobiło, ze nie moglam przestać płakać...Bardzo go teraz potrzebuję...

oj biedulka nie ja to swojego mam w sumie cały czas no oczywiście nie licząc przerwy jak jest w pracy 😁
wiem na pewno jest Ci teraz ciężko bo i chciałabyś męża dla siebie no i za ciężką prace też mu się należy jakaś odskocznia
Ewcia to prawda niewiele.... ja nawet jak coś oglądam czasami naprawdę jakaś głupotka to i tak łzy lecą normalnie śmiech na sali 🤪
kurczę kobitki ale mnie dzisiaj sutki bolą ,pieką szok ☺️ tylko cały czas chodzę i kremem smaruje rosną czy co???? 😁
no dobra kochane wszystkim życzę udanego weekendu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam...
Oj u mnie dzis ciezko. Moj maz mnie wogle nie rozumie 😞 Moze i gadam czasem jakies glupoty moze powiem cos nie potrzebnie, ale to nie powod zeby odrazu sie tak bardzo wydzierac na kobiete ktora ma w sobie male dzieciatko i w ktorej buzuja hormony. Nie wiem czasami jak on tak moze 😞 Chce dzis isc na pokera, a ja tylko powiedzialm, ze o nie na pokera nigdzie nie idziesz- poprostu ot tak pierwsza moja mysl poprostu nie chcialam zeby szedl, a on zacza sie drzec ja zaczelam plakac i wogle sie porobilo. Nie wiem przeciez facet powinien rozumiec ze u nas buzuja hormmony !!! Powinien scisnac czasami i olac to co ja mowie. Ehhhhh i jeszcze tego malo ciagle sie do mnie o cos czepia, ze nic nie robie, ze tylko na necie siedze. A ja przeciez od poczatku ciazy z mdlosciami do pracy zaginalam i sprzatalam, w domu sprzatam, gotuje- codziennie obiad na stole, pranie co weekend uhhhh tak czasami go nienawidze. Powinnam lezec do gory brzuchem, a jemu ciagle zle !!! Chcialabym to ja byc jajkiem teraz kiedy jestem w ciazy a nie ja musze tylko uwazac zeby szanownemu panu na odcisk nie na depnac!!!! uhhhhh z tego wszystkiego mam nadzieje, ze wyjdzie dzis na tego pokera bede miala przynajmniej spokuj!!!!
ehhhh Wybaczcie mi dziewczyny, ale musialam sie wyzalic bo normalnie bym chyba pekla 🤨
Przepraszam was, ze musicie to czytac!!
Agash- to prawda, ze tu na swieta duze przeceny, wlasnie planuje takie rzeczy jak hustawiki i lerzaczki pokupowac w tym czasie 🙂 bo to dobry czas!
Ewcia widzisz u mnie tez lzy jak grochy- na pozadku dziennym... Szkoda mi tylko malutkiej ze jak ja sie denerwuje to i ona biedna to odczuwa... To prawda co za duzo to nie zdrowo. Trzeba przestac!
Joanna- nie dziwie ci sie ze ci sie smutno zrobilo, my teraz potrzebujemy czulosci, otuchy, chcemy spedzac z nimi czas cieszyc sie ciaza pokazywac kazdy kopniaczek, a facet dalej mysli jak facet... Chyba nie ma co wymagac... Raz na milion zdaza sie jakis ewenement... Mam nadzieje, ze jakos to sie u was rozwarze i w weekendy bedziecie razem ... 3maj sie buziaki
:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny 🙂 Ja tez caly czas placze i czesto sie kloce z moim mezem.W sumie to o pierdoly a teraz to taka wrazliwa sie zrobilam ze placze codziennie prawie 🙂 Oni poprostu nie zdaja sobie sprawy z naszego stanu...A najlepsze jest to, ze jak facet jest przeziebiony, to koniec swiata !!! Narzekaja jakby nie wiadomo co...A od nas oczekuja, ze cala ciaze bedziemy przechodzic super i bez zadnych dolegliwosci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zgadzam sie Maja ! moj maz ostatnio zbil sobie palec u nogi. Jejku jaka bieda siedzial stekal, marszyl czolo ja biegalam z okladami itp bo myslalam ze moze polamany ten palec i sie martwilam bo tak wygladalao jakby bardzo cierpial, a na drugi dzien go juz prawie przestal bolec... heh to jest dopiero co ?! A ja nie moge sobie ponazekac kiedy mi naprawde jest czasami bardzo ciezko ehhhh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj nanusia jesli potrzebujesz sie wyżalić to pisz nie musisz przepraszać my to doskonale rozumiemy 🙂 Masz racje że facet nigdy nie wczuje sie w naszą role mi było tak cięzko jakiś czas temu bardzo sie kłóciłam z mężem i to o pierdoły dla mnie mało ważne a on robił z tego tragedię, unosił sie i też nieraz na mnie nakrzyczał a mi wtedy serce pekało 😞 zaraz miałam w głowie że on teraz krzyczy nie tylko na mnie tylko na małe niewinne maleństwo w moim brzuszku też 🙂 bardzo żle sie z tym czułam i chlipałam do poduszki leżąc sama w domu bo zazwyczaj on wychodził sie przewietrzyć 😞 ale powiedziałam dośc i porozmawiałam z nim, co czuje jak on sie tak zachowuje, że ja czasem niepotrzebnie coś powiem ale to hormony tak działają i musi to czasem olać nie zwracać uwagi na moje słowa, musi bo inaczej nie wytrzymam. I powiem ci że pomogło 🙂 teraz już baaardzo długo jest całkiem inaczej, nie czepia sie wszystko robi nawet przejął większość moich obowiązków ja tylko gotuje bo tego nie podejmie sie i dobrze bo bym głodna chodziła hehe 😉 Więc może porozmawiaj z mężem spokojnie i powiedz mu szczeze co czujesz w takich momentach, mam nadzieje że to zrozumie jak mój Dawid 🙂 i wszystko bedzie dobrze kochana:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...