Skocz do zawartości

2011 lutowe dzidziusie na start!!! :D | Forum o ciąży


aallicee

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4,3 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witajcie kochane!
Witam z powrotem Malwinkę 🙂 Jak dziewczyny już napisały, super, ze jesteś! Pisz wszystko co i jak!!
Asiula że tez muszą Cię tak stresować męczyć z tym wewn egzaminem :/ bądź pozytywnie nastawiona, ja na wewnętrznym ze 4 błędy zrobiłam, a państwowy zdałam za 1 razem, bo trafiłam na ludzkiego egzaminatora - też popełniłam parę wpadek, np. przejechałam na pomarańczowym świetle... trzymam kciuki!!!!

Mi lekarz nie mówił nic o liczeniu ruchów, raczej kazał obserwować czy te ruchy są, ja sama czuje bez liczenia jak jest....wczoraj taki popis mi dała, chyba się obracała w pionie bo brzuch wyginał się bardzo i po nerwach przy okazji mi przeleciała i aż mi łzy z bólu stanęły w oczach! A mąż to się przeraził 🙂

Mania pisz śmiało, nie tylko przed porodem czy po, ale także jak złapiesz doła, albo jak będziesz chciała się czymś podzielić 🙂może jakąś supernowinką 😁 odpiszę na pewno! A to mój numer: 668133425 swoją drogą szkoda, że ten twój lekarz nic nie mówi:/ Ja zmieniałam lekarza w 28 tyg ciąży bo też mało co wiedziałam:/ niektórzy to w ogóle nie powinni być dopuszczeni do zawodu! Ciąża to tak ważny okres w życiu kobiet, a oni to traktują jak pryszcz na nosie!

Evek ja skróconą szyjkę i 1 cm rozwarcia miałam miesiąc temu, wtedy co w szpitalu wylądowałam, dzisiaj mamc Ci nie mówi 😞 2 cm i dalej nic się nie dzieje, także może być też tak że kolejny miesiąc przechodzę :/ narobiłam sobie nadziei i dalej czekam i czekam i końca nie widać!
Biedna ty to się masz z tym żołądkiem, wyobrażam sobie jak musi być Ci ciężko 😞(( ale jesteś silna i dasz radę to przejść!!!!

Nanuśka, ja wczoraj pomyłam podłogi i porobiłam porządki w kuchni, dzisiaj tez zamierzam w szafie zrobić porządek 🙂) szukamy zajęcia żeby tylko tyle nie rozmyślać i przyśpieszyć to czekanie! Wszystko co tylko pomaga 🙂
Widzę, że zgaga coraz więcej Nas dopada! Ja nie wiem co to zgaga 🙂nie poczułam na własnej skórze i z tego się bardzo cieszę, bo widzę, ze jest to coś strasznego :/ 😞 co do tego co Mania napisała, o tej wadze, to u Nas powyżej 4500 kg wykonywana jest cesarka! Chociaż były tez takie kobiety, których maleństwa ważyły ok 5 kg i rodziły naturalnie i się udawało!

Witaj malamyszka, no to cie przytrzymali niezłe 6 dni! Duży ten twój chłopak, ale pamiętaj, ze to waga orientacyjna, wiec nie martw się na zapas! Ważne ze już jesteś w domku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej lutowki tak zajrzalam z ciekawosci jak tam u was sie sprfawy maja i niespodzianka nadzialam sie na slicznego bobaska 🙂))) uwielbiam dopiero co narodzone dzieciatka ogldac taki fetysz po ciazy mi zostal 😁
Edziu gratuluje serdecznie slicznego Piotrusia 🙂 a reszcie dziewczyn ktore czekaja na malenstwa zycze duzo duzo sily i cierpliwosci 🙂pozdrawiam -pazdziernik 2010 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edzia gratulujemy ślicznego synusia 🙂))) opowiadaj jak znajdziesz chwilkę jak było i co czułaś!!! Umieramy z ciekawości!!! Życzę dużo zdrówka dla Ciebie i maleństwa!
Widzę, że coraz więcej osób do Nas zagląda, a ciekawe ile jeszcze Nas obserwuje! Odzywajcie się dziewczyny 🙂 będzie weselej 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczynki 🙂

Edziu śliczny chłopczyk, raz jeszcze gratuluje !!! 🙂
Malwinko i Małamyszko super, że już jesteś cie z nami.

Dziewczyny wracając do tematu zgagi, to ja mam ją bardzo często i najczęściej dopada mnie w nocy. Pomagają wtedy dwa sposoby: Renni i głowa wyżej. Wtedy szybko przechodzi 🙂

Joasiu mi się wydaje, ze maluszek to oddycha dzięki tlenowi dostarczanemu z krwią przez pępowinę.

A co do rozwarcia to ciekawe jak to u mnie będzie w poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mania161287 napisał(a):
Monic dzieki za odpowiedz. Juz myslalam ze porodowka ktora mialam w planach w rezerwie 😉 zamknieta.
Jesli chodzi o ta zgage to 3 kolezanki co urodzily pod koniec roku nie mialy jej wcale a malenstwa urodzily sie z bujnymi wloskami wiec to chyba jakis kolejny mit ciazowy 😉
Ja tez nic nie wiem o KTG? 🤔 hmmmm... Wizyte mam na 9 lutego i jak co to sie upomne gdyby gin mial znowu olewcze podejscie.
Z tym HBS widze bywa roznie. Ja jak zwiedzalam porodowke to polozna powiedziala mi ze mam miec zrobione HBS, mocz, krew tak po 36 tyg ciazy bo musza miec aktualne winiki i gdybym miala dodatnie hbs to po narodzinach maly dostanie jakis antybiotyk czy jakos tak to bylo...
Malwinka oby Filipek jak najszybciej trafil do domciu 😉


ja HBS robiłam koło 25-30 tc - te wyniki sa wazne pol roku wiec bez problemu moge je miec do porodu - pytalama o to moja gin dlaczego robilam tak wczesnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
malamyszka napisał(a):
Hej Brzuszki i Mamuśki. Mam nadzieję, że mnie jeszcze pamiętacie 😉
Wróciłam ze szpitala, w końcu!!!
Pojechałam tylko na ktg, bo Michałek mało się ruszał a tu w szpitalu powiedzieli, że oni mają takie zasady, że zostawiają na 3 dni (żeby zdobyć punkty z NFZu - tak się potem dowiedziałam od dziewczyn leżących ze mną na sali). No i w ciągu tych 3 dni robili mi ktg 2 razy dziennie. Wyszły jakieś małe skurcze, ale ja ich nie czułam, więc to przepowiadające. Podali mi kroplówkę z magnezem, żeby się skończyły. Potem zrobili morfologię. MIałam już wyjść, a tu na rannym obchodzie okazuje się, że jeszcze nie ma moich wyników (ale się wnerwiłam) i muszę zostać jeszcze jeden dzień.
No i w końcu wypuścili mnie po 6 dniach. Masakra.
Na wypisie była podana waga Michałka, bo jak mnie przyjmowali, to robili usg - 4130g. Jestem przerażona, że będą mi kazać rodzić naturalnie.
Gratuluję Mamusiom - Edzi i Malwince.

kochana a ja sie martwilam ze tylko moja dzidzia bedzie duza 🙂 ale spojrzmy na to w ten sposob - wieksze dzieci lepiej sie bierze n rece
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Edzia 🙂 jest przeuroczy jejku GRATULUJE!!! az mi łezki w oczach staneły jak pomysle sobie że za niedługo też będe pstrykać fotki takiemu aniołkowi 🙂 Odpocznij sobie ale nie za długo hihii opowiadaj nam wszystko bo też jestem strasznie ciekawa!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...