Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
dzieki za porady. 🙂 wypilam juz gorace mleko z miodem, ale na chwile obecna musi mi wystarczyc tylko to. ide zaraz do fryzjera, bo potem nie wiadomo kiedy mi sie uda. w sumie z samego rana czulam sie nie najlepiej, ale moze to bylo takie chwilowe? teraz jest lepiej. na noc na pewno wezme cos rozgrzewajacego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No niestety właśnie mam w planach przeleżeć cały dzień w łóżku,opatulona w szalik i bluzy 😁
KAASIAAK nie wiem czy teraz wypad do fryzjera jest najlepszym pomysłem,żebyś tfu tfu jeszcze bardziej się nie przeziębiła...!

No,a co do zdjęć to też mam zamiar robić ich jak naaaaajwięcej,żeby mieć pamiątkę i później pokazać jaka mamusia była duża 😁 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylvianka3 napisał(a):
No niestety właśnie mam w planach przeleżeć cały dzień w łóżku,opatulona w szalik i bluzy 😁
KAASIAAK nie wiem czy teraz wypad do fryzjera jest najlepszym pomysłem,żebyś tfu tfu jeszcze bardziej się nie przeziębiła...!

No,a co do zdjęć to też mam zamiar robić ich jak naaaaajwięcej,żeby mieć pamiątkę i później pokazać jaka mamusia była duża 😁 hehe


ja robie zdjecia i pisze pamietnik 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli, my mieliśmy zamkniętą ale na wszelki wypadek zabierz ze soba woreczek i jakby się czepiali to po prostu przesyp mleczko do worka i już.
Wy to o choróbskach a ja nadal nie mogę z cholerstwa wyjść. Od dwóch tygodni mnie trzyma. Mąz sobie żartuję ze chyba mi się nudzi ze sobie choróbsko tuz przed porodem zafundowałam 🤪 Nosa wydmuchać konkretnie nie można bo cały brzuch sie napina, kaszel powoduje skurcze ehh, szkoda gadać. Siedź mala nie wyłaź 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U Was tak nie sypie ? W zeszłym roku było biało ale na pewno nie az tak !!! Nie mieliśmy kłopotu zeby samochód zasypało a teraz codziennie to samo. Nawet pocztę nie rozwożą 😠 My prowadzimy sprzedaż wysyłkowa więc jest dolina. Niech juz przestanie padać !!! A pomyśleć ze z taką niecierpliwością czekałam na śnieg.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To widze ze mam najwiecej szczescia,bo mnie jeszcze tu zima nie dopadla 😁 Loli a jak tam u ciebie z transportem?Pewnie juz nic nie jezdzi,kleska zywiolowa nadeszla.Kaasiaak ja mieszkam tak pomiedzy Turnpikiem,Seven Sisters a Tottenham Hale.Fajne miejsce,bo na uboczu,wszedzie niedaleko i duzy park pod samym domem 🙂Bedzie gdzie z mala chodzic,jak juz do nas dolaczy 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U nas napadało już tyle co w zeszłym doku pod koniec roku. Łopat nie idzie dostać, pługów brak, lotniska nie działają a maja do nas w piątek gości przylecieć, więc ja juz mam dość !!! Jest dość ciepło bo 0 do -3 i nie wieje ale za to sypie non stop. Pięknie wyglądają sosny na ogrodzie jak tak śnieg z nich sypie jak wiewiórki skaczą ale prócz tych pięknych widoków to tragedia. Małego na rekach trzeba nosić bo wózek nie przejedzie, nie wiem jak mała będziemy nosić. Totalny paraliż !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli a kiedy ty dokladnie lecisz?I z jakiego lotniska?Bo jak narazie chyba tylko Gatwick zamkneli,ale stamtad i tak nic do nas nie lata 😉Moze jeszcze do tego czasu wszystko wroci do normy i spokojnie wylecisz.Moja siostra wczoraj z Luton leciala.Bylo pol godziny opoznienia ale poza tym spoko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...