Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hmm u mnie znów wszyscy mi mowili ze bedzie chlopczyk! i ja wsumie tez sie nastawilam juz bardziej na chlopczyka, chodz nie mowie ze pod serduszkiem chcialam miec córeczke 😉 ubierac ja w sukieneczki 😉
No i na scanie okazalo sie ze dziewczynka!
I powiem wam ze bylam jakas rozczarowana , i malo sie cieszylam! jakos tak bardziej sie nastawilam na chlopaka.
Ale teraz to plci mojego dziecka bym nie zmienila, jest przekochana !

Lola, mialam tak samo :d Chciałam miec pierwsza córeczkę i jak sie okazało ze jest chłopczyk to byłam nieco rozczarowana a potem sie strasznie cieszyłam ze jest chłopczyk. Teraz chciałam dziewczynkę, potem stwierdziłam ze dla Maksia lepszy byłby braciszek i jak sie okazalo ze jednak będzie córeczka to mam mieszane uczucia. Wiem ze po porodzie sie to zmieni 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
anusia0171 napisał(a):
hej chciałam się wkręcić w rozmowę 🙂 ja dopiero zaczynam ...chyba 4 tydz. ciąży
ale zasypałooooo szkocję!!!!!!!!!!!!

Witam sąsiadko 🙂 Mieszkam około 10 mil od Ciebie w Wishaw 🙂
Racja, zasypało nas ostro, boje sie ze do szpitala na sankach będę musiała jechać. Swoja drogą, mamy świetna opiekę w szpitalu tak że bez obaw, jak przepękasz beznadziejna opiekę położnicza to w szpitalu będziesz zaskoczona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
Nusia i jak tam?Spakowana juz?Nie przejmuj sie ta pogoda,od czwartku znowu ma byc cieplo 🙂


juz prawie 🙂 jutro jedziemy odebrac klucze i zobaczymy czy nie trzeba odmalowac 🙂


w jaka czesc londynu teraz wywedrujesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kaasiaak napisał(a):
nusia27 napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
Nusia i jak tam?Spakowana juz?Nie przejmuj sie ta pogoda,od czwartku znowu ma byc cieplo 🙂


juz prawie 🙂 jutro jedziemy odebrac klucze i zobaczymy czy nie trzeba odmalowac 🙂


w jaka czesc londynu teraz wywedrujesz?


Wlasnie nusia grzie teraz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kaasiaak napisał(a):
Loli napisał(a):
no kurujcie sie , ja tez bylam w ciazy chora masakra :/


i jak to np. rodzic w chorobie ? 🤢


Hmm tego to nie mam zilonego pojecia, kochana! bo ja jakos w polowie ciazy bylam chora...
Ale napewno ciezko! bo organizm jest oslabiony i nie ma sie az na tyle sily...
Pod kolderke i sie wygrzewac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Teraz bede mieszkac kolo Mitcham Lane takze niedaleko 🙂

A na chorobska polecam duzo snu i odpoczynku i czosnku i miodu i cytryny i staraj sie brac paracetamol tylko jak masz goraczke zeby ja zbic 🙂 bylam przeziebiona chyba z 3 razy i leczone naturalnymi skladnikami trwalo tyle samo co jak przed ciaza leczone gripexami aspirynami itp 🙂

acha i polecam syrop z cebuli na gardlo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dla mnie najlepsze jest gorace mleko z miodem,odrobina masla i zabkiem czosnku.Moze w smaku nie jest wysmienite,ale pomagaNo i sok z mali obowiazkowo.A do tego posmaruj sobie klatke piersiowa Amolem i do lozka uciekaj sie wypocic,bo dziala rozgrzewajaco.Rano wstaniesz jak nowo narodzonaTo sa domowe,sprawdzone,sposoby,bo sama ostatnio przechodzilam przeziebienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...