Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
sylvianka3 napisał(a):
neli25 napisał(a):
Miałam pobierana krew na wszystkie badania na pierwszym i drugim spotkaniu w szpitalu, nie pamietam czy to było piec fiolek, bo ja strasznie jestem "uczulona" na igły i jak tylko mam miec pobierana krew to sie stresuje i odwracam głowe zeby tego nie widziec, prosze zawsze zeby powiedziała czy juz skonczyła !!! Okropność!! Na sama mysl ze jutro znow musze to przezywac robi mi sie niedobrze !!! Ale wiem, że to dla dobra Naszego Syneczka, to jest jedyna rzecz która mnie powstrzymuje przed ucieczka z tamtad 🙂


Oj ja też tego nienawidzę! a teraz przynajmniej już wiem ,że na drugim spotkaniu w szpitalu znowu mnie to czeka 😞( ale i tak już nie mogę się doczekać tej wizyty ,bo dowiem się płci mojego Serduszka 🙂) a to dopiero w styczniu!


pamietam jak czekalam na moj drugi scan 🙂 a w styczniu to sie bede rozpakowywac 🙂 ba pamietam jak loli narzekala, ze juz jej ciezko i juz by chciala byc po wszystkim 😉 czas tak leci ze hej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
sylvianka3 napisał(a):
neli25 napisał(a):
Miałam pobierana krew na wszystkie badania na pierwszym i drugim spotkaniu w szpitalu, nie pamietam czy to było piec fiolek, bo ja strasznie jestem "uczulona" na igły i jak tylko mam miec pobierana krew to sie stresuje i odwracam głowe zeby tego nie widziec, prosze zawsze zeby powiedziała czy juz skonczyła !!! Okropność!! Na sama mysl ze jutro znow musze to przezywac robi mi sie niedobrze !!! Ale wiem, że to dla dobra Naszego Syneczka, to jest jedyna rzecz która mnie powstrzymuje przed ucieczka z tamtad 🙂


Oj ja też tego nienawidzę! a teraz przynajmniej już wiem ,że na drugim spotkaniu w szpitalu znowu mnie to czeka 😞( ale i tak już nie mogę się doczekać tej wizyty ,bo dowiem się płci mojego Serduszka 🙂) a to dopiero w styczniu!


pamietam jak czekalam na moj drugi scan 🙂 a w styczniu to sie bede rozpakowywac 🙂 ba pamietam jak loli narzekala, ze juz jej ciezko i juz by chciala byc po wszystkim 😉 czas tak leci ze hej...

Leci,leci 🙂) A już się nie mogę też doczekać tych wszystkich zakupów!Ta malutkie ciuszki 🙂 wózek,łóżeczko...chociaż muszę się przyznać ,że jedne śpioszki już mam... po pierwszym scanie się nie mogłam powstrzymać i kupiłam! 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli wez tym spryskaj i zostaw tak na 5-10 minut.Wtedy najlepiej gabka albo drucikiem to jeszcze wyszoruj i wtedy zmyj.Pachnie nieprzyjemnie,ale naprawde dziala.Niestety u nas tez jest ten problem i probowalam juz wielu srodkow,ale ten jest najlepszy.My wlasnie z mezem w koncu odkrylismy jak skladac wozek i przerabiac go ze spacerowki na gleboki.Troche to trwalo 😜 Nie sadzilam,ze obsluga wozka moze byc taka trudna 😉A wozek na zywo jest jeszcze ladniejszy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monisia a na jak dlugo ten efekt jest? mniej wiecej?
Bo ja raz wsumie umylam domestosem to nie bylo moze tydzien 😁

Oj tak ja tez pamietam jak sie juz doczekac nie moglam 😁 i juz mi tam megasnie ciezko bylo uff jednak sie nosilo pod serduszkem 4 kg 😮 😮 plus jeszcze te wszystkie wody, lozyska...
Teskni mi sie do brzuszka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No u nas to kolo miesiaca tym trzyma,czasem nawet wiecej.Bo to dziala tez hamujaco na grzyba.Mowie ci,sprobuj 🙂No to my sie wozkiem pobawilismy i teraz bedzie czekac 4 miesiace na nasza kruszynke.Kurde,ze tez ciaza trwa az 9 miesiecy.Ja juz mam wszystko gotowe,wiec mala tez juz by mogla byc 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja nie potrzebuję ,bo mam dostać już od siostry! 🙂
Dziewczynki od jakiegoś czasu czuję takie dziwne bąbelki w brzuszku i tak mnie łaskocze coś zazwyczaj wieczorami i tak sie zastanawiam czy to możliwe ,żeby już w 13 tygodniu mi dzidzia dawała oznaki w brzuchu? 🙂)) Pozdrowiona!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylvianka3 napisał(a):
Ja nie potrzebuję ,bo mam dostać już od siostry! 🙂
Dziewczynki od jakiegoś czasu czuję takie dziwne bąbelki w brzuszku i tak mnie łaskocze coś zazwyczaj wieczorami i tak sie zastanawiam czy to możliwe ,żeby już w 13 tygodniu mi dzidzia dawała oznaki w brzuchu? 🙂)) Pozdrowiona!


moze byc 🙂 na pewno rozruznisz dzidiziusia od gazow 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nusia kurde tak dokladnie to nie pamietam ale cos nam z moim tak przeswituje ze okolo 3 tyg, dosc sporo dlugo czekalismy pamietam.

sylvianka tak to jest mozliwe mnie w 13 tygdniu pierwszy raz z MCdonaldzie kopla mala 😁 super uczucie, hehe az podskoczylam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Oj Nusia powiem ci ze lekko ci zazdroszcze tych kopniaków :/ teskni sie do takiego sentymentu ze mozna bylo sobie poglaskac brzuszek i mala pokopala 😉

A jak tam z kg? duzo przytylas? jak plecy? coraz ciezej sie zaczyna robic? a jak brzuszek ? duzy juz? moze jakies foto pokazesz nam, takie super fotki sobie robisz z tygodniami 😉 z tego co pamietam bo mialas kilka na profilku :]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Eeee no to dobrze, jeszcze chyba wsumie masz czas na te bole kregoslupowe!
Ja mialam najgorzej tak wlasnie od 36 tygodnia, dzidzia bardzo szybko przybierala na masie, a ja jestem strasznie drobnej postury,tzw jestem wysoka ale szczupla i dla mnie takie kg byly bardzo odczuwalne.

No to czekam z niecierpliwoscia na zdjecie, ciekawa jestem jak twoj brzuszek wyglada, powiem ci ze rob sobie nawet co tydzien zdjecia, ja jak je teraz ogladam to normalnie jestem w szoku ze on byl taki wielki, i dopiero czlowiek dostaje oczoplasów jak nie ma tego brzucha a kiedys go mial 😉

No tak łono 🙃 sie przygotowywuje, ja strasznie mialam klucia w macicy :/ jak mi sie szyjka skracala, strasznie nie przyjemne uczucie :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
staram sie je robic w kazdy weekend. tylko nie zawsze na tych zdjeciach jak czlowiek wygladam 😜
teraz czekam na te 190 funtow, bo zazyczylam sobie jako prezent pod choinke sesje zdjeciowa 🙂 i teraz nie wiem czy wydac te pieniadze na sesje czy lepiej dolozyc je do lustrzankowego aparatu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Noo ale ja robilam sobie samego brzuszka 😁 stawialam aparat na biurku i pyk pstryk.

Hmm szczerze to chyba bym bardziej obstawiala na lustrzanke- bo duzo bardzo pieknych zdjec zrobisz swojej córeczke i ona bedzie miala puzniej megasna pamieteczke.

A sesja hmm... no tez pamietka...
Ale poszukaj sobie na gumtree czasem ludzie robia za free, ja sie wlasnie zaniedlugo bede umawaiala na darmowa sesje Xmas 🙂 dla dzidzi zupelnie zadarmo profesjonalne zdjecia, niedaleko croydon 😉
I puzniej zrobie rodza niespodzianke przed swietami i im dam 😉
Tutaj znajdzuje sie stronka tej osoby i kilka przykladowych fotek:
http://cachetphotography.wordpress.com/christmas/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja jak leze na plecach i mam wycigniete nogi to czuje takie lekkie kopniaczki jakby banki pekaly w brzuchu. Loli zgadzam sie z Toba ze teraz nie mozemy sie doczekac kopniakow a pozniej bedziemy mialy doyc. Moja mama mi opowidala ze jak byla ze mna w ciazy to tak kopalam ze miala dosyc i czasem nawet sily nie miala chodzic, mam nadzieje ze dziecko tego po nie nie odziedziczylo i bedzie spokojne 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...