Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Loli napisał(a):
monisia tak mozna ale dopiero gdzies okolo 18 godziny 🙂 chyba 24h trzeba odczekac 😉

bagira czy moge do samolotu wziasc sobie termos z wzatkiem? oraz jedzenie w proszku? to musi byc jakos specjalnie zapakowane czy cos? ty pewnie piersia karmilas?

Loli, kup torebke izolacyjną na butelki, odciągnij mleko i gotowe. Karmiłam piersią ale tylko w pozycji na leżąco więc rzecz oczywista w samolocie to nie wchodziło w grę.
My mamy taka torebkę http://cgi.ebay.co.uk/baby-bag-warm-cold-food-bottle-insulator-fisher-price-/270660647813?pt=UK_Baby_Baby_Feeding_Bottle_Warmers_Coolers_LE&hash=item3f04a1bb85 Jest rewelacyjna bo bardzo pojemna. Możesz do niej schować chusteczki a do bocznej kieszonki pampersy. Nie bierz Avent bo szybko się rozwala i ma bardzo nie praktyczne ciasne kieszonki.
Mleczko czy wodę które weźmiesz każą Tobie lub chłopakowi spróbować i to tyle. Pojemność butelek nie ma znaczenia.
Mam nadzieję ze pomogłam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam dziewcyny.Co tu taka cisza?My dzis z mezem zaszalelismy i zamowilismy moj upragniony wozek dla malej 😁 😁Wiem,wiem,ze troche wczesnie ,ale naprawde ciezko bylo go dostac w tym kolorze,a do tego byl na promocji 🙂Po prostu nie moglam sie oprzec 🙂W srode powinni mi go dostarczyc 🙂Juz sie normalnie doczekac nie moge 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No my juz w zasadzie wszytko mamy:P Tylko teraz trzeba jeszcze malej pare kosmetykow kupic no i czekac az sie mala pojawi.A wozek naprawde sie oplacalo,bo fotelik byl do niego za darmo,a normalnie sam fotelik kosztuje 115f.No i ten kolor..Zakochalam sie w nim normalnie.A o tym wozku mowa
http://www.silvercross.co.uk/rouge-travel-system-special-offer/rouge-3d-travel-system-offer/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli powiem ci,ze a jeszcze nigdy czerwonego silver crossa nie widzialam.A zawsze na taki chorowalam 🙂Z reszta u nas narady w sprawie wozka dluugo trwaly,bo musial spelnic kilka warunkow 😁Szukalam czegos lekkiego i malego,zeby bez problemu jezdzic z nim autobusem i zebym mogla wniesc go na pierwsze pietro no i zeby sie latwo na spacerowke przerabial.No i w koncu go znalazlam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka 🙂 Sloneczko mi w plecki swieci i ciesze sie jak nie wiem, ze nie musze do pracy isc 🙂 Loli fajnie masz, ze do polski jedziesz.
Monika fajny wozio. Ja moj zamowie zaraz po swietach. teraz zamawiam kosmetyki dla malej z polskiej apteki. a mala od wczoraj co chwile ma czkawke bidulka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monisia ja mam taki wozek:
[URL=http://img580.imageshack.us/i/wozeku.jpg/][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/7760/wozeku.jpg[/IMG][/URL]
Jestem z niego mega zadowolona jest super malutki 😁 zwrotny jak diabli 😁 miesci sie wlasnie legancko w autobusach metrach i sama go nie raz taszcze 😁 boskkii.
Aaaa i nigdy go nie widzialam tutaj w uk 🙃 🙃

Nusia dawno u nas nie bylas 😁 chodz leniuchujesz juz od pracy :P co porabiasz 😁
Kurde zimno dzis okrutnie, chyba lipa z spacerków 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny. Troszke mnie tutaj nie było ...
Bardzo fajny wozek... My już też mamy upatrzony model tylko teraz czekamy na dostawe mojego koloru 🙂 Łożeczko też już upatrzone, wszystko powoli trzeba kompletować, bo strasznie szybko ucieka ten czas. Zanim sie obejrze juz bedzie Nasz Synek na Świecie 🙂 Coraz częściej śnią mi się Dzieci ... Nusia a jak objawia się czkawka u Naszych Dzieciatek w brzuchu?
Hmmm do Polski też bym z chęcia poleciała, bo już bardzo sie steskniłam za rodzinka 😞 Ostatni raz byłam w Marcu no i teraz musze poczekac do conajmniej czerwca lub lipca na nastepna wizyte.... Miłego pobytu i odpoczywaj Loli ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czkawka na pewno rozpoznasz. to takie rytmiczne uderzenia trwajace przez kilka minut. normalnie czujesz jak cale cialko lekko w srodku podskakuje 🙂

Loli a leniuchuje sobie poki moge 🙂 jak wszystko dobrze pojdzie to przeprowadzamy sie 1 grudnia i w tedy bedzie mlyn 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nusia hmm powiem ci tak szczerze ze sama nawet nie wiem kiedy mi to zlecialo 2 lata 😁 ale chyba dosc szybko kiedys pracowalam to jakos nie myslalam o wyjezdzie po drugie rodzice maja juz swoje zycie, odchowali dzieci :-)
A teraz tylko wsumie na 10 dni lece do polski
Noo to pogratulowac mamusi 😉
Ja czesto rozmawiam z rodziacmi na skype 😁 kamerka tez dobra sprawa :] moze dlatego mi sie tak przysuwalo to odwiedzenie ich?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli swietny masz ten wozek 🙂I tez czerwony 😁 😁 Jesli chodzi o Polske,to ostatni raz bylam w sierpniu i dopiero nastepnym razem na wakacje sie wybieramy,zeby malej chrzciny zrobic.Ale mnie to w sumie juz tam za bardzo nie ciagnie,bo i nie ma do czego.Moi rodzice zmarli w zeszlym roku wiec tylko meza rodzinke glownie odwiedzamy.Loli to jak rodzinka mala dopadnie,to chwili spokoju nie bedziesz miala 😁A ty Nusia to szczesciara jestes,ze juz sie w domu lenisz.Ja do konca roku musze jeszcze popracowac.Oby szybko zlecialo 😜 Milego wieczorku wam kochane zycze i znikam do wyrka.A jutro wolne i caly dzien oczekiwania na moj upragniony wozeczek 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli mam pytanko do Ciebie?? Wszystkie dziewczyny teraz pisza o badaniu na krzywa cukrowa... Czy w Anglii cos takiego miałas?? Bo mi nic nie wspominała położna o piciu glukozy itp. Tylko ze w 25 tyg bede miałą pobierana krew i próbke moczu, zmierzone ciśnienie i tyle...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loli oni to robia tutaj,tylko w przypadku osob z grupy ryzyka.Moja kolezanka musiala pic glukoze,bo jej mama ma cukrzyce wiec uznali,ze jest w grupie zwiekszonego ryzyka.Widocznie w twoim przypadku( w moim na szczescie tez)badania tego nie trzeba robic,bo cukier jest w normie i nie ma nikogo w rodzinie z tym problemem 🙂A jesli chodzi o tyle badan to mi to robili przy pierwszej wizycie u poloznej,w 10 tygodniu.Masakra byla,bo mam gleboko zyly i cale rece mi pokluli,zanim sie wbili 😜 A kiedy wybierasz sie do Polski?Pewnie juz sie doczekac nie mozesz.A prababcia jeszcze bardziej 🙂 🙂Zobaczysz,te 10 dni szybko zleci.Ja czekam na moj wozeczek.Dzownilam do silver crossa i pani powiedziala,ze napewno go dzis dostarcza 😁Juz sie nie moge go doczekac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Za kazdym razem jak jestescie u poloznej to ona powinna poprosic o probke moczu i w tens posob wlasnie sprawdzaja cukier 🙂 jezeli jest podwyzszony to wysla na nastepne badania. ja juz sie swiat nie moge doczekac 🙂 wczoraj zamowilam u takiego kolesia co robi pierogi jak u mamusi kilka kilo ruskich i z kapusta i grzybami na swieta wlasnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny !
Rowniez mieszkam w uk i jestem w 13 tygodniu ciązy! Tak często tutaj zaglądam i czytam Wasze posty ,ale nic się nie odzywam 😉 Jak narazie miałam dwa spotkania z położną i pierwsze usg. Jak do tej pory wszystko jest w porządku.Czekam teraz na wyniki badań ze szpitala ,bo pobrali mi 3 fiolki krwi! 🙂) Będę tutaj częściej do Was zaglądać!Mam nadzieję,że nie macie nic przeciwko!Pozdrowionka dla Was Mamuśki!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...