Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Majeczka dziękuję :* i cieszę się ,że jesteście już w domku!
Też miałam anemię po porodzie i dopiero nie dawno skończyłam brać tabletki (żelazo) i też wcinałam szpinak...z przymusu hehe i tak jak Ci pisałam sok z buraków też 🙂 ucałuj Zuzie :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylvianka3 napisał(a):
spadam chyba spac... syn juz spi obok zadowolony 🙂
nie wyobrazam sobie teraz ,zeby Go nie bylo 🙂

ja to nie pamietam juz tego zycia przd jak Vanesski nie bylo 🙂 ona ma dopiero 2msc a mam wraznie ze jest ze mna cale zycie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wlasnie tak Wam pisalam 🙂 jak jest dziecko to jest takie uczucie jakby zycie sie ciagle przewijalo w roznych wymiarach i to dziecko ciagle jest w podswiadomosci i to takie naturalne ,ze ono jest, i bardziej przypominamy sobie jak 🙂 sie nim zajmowac niz uczymy
Nocka byla dziwna, nie moglam jej wybudzic na karmienie!!!!! ale dzis rano wciagla duzo mleczka najpierw moje odciagane potem Aptamila 40ml. az sie usmiecha jak jej daje to slodkie!!!!!!!!!!!!!moj maly oszukaniec, a cyca ma gdzies:/ wiec cyc bedzie na dzien do usypiania bo kocha sie tulic.
A teraz seria pytan sie zacznie 😁
powiedzcie mi, ja podgrzewam troszke mleko ale w szpitalu nie podgrzewali:/ znaczy jedna midwife tak a inna nie. Mozna dawac takie w temp pokojowej?? mnie to zdziwilo ale co sie bede babie sprzeciwiac....
kolejne. mala ma takie maciupkie krostki to chyba potowki, ale nie przegrzewam jej. Co wam pomoglo?? ja jej dupala smaruje linomagiem i czasem bepantenem, ale wogole poki co jeszcze jej nie kapalismy, tylko chusteczkami pampersowymi ja obmywam.
No i tak......wlasnie pruty leca w pieluche 😁 Kocham zycie jeszcze bardziej dzieki niej 🙂))))))))))

Ps. Sylwia Gosia to taki szpieg jest 😁 juz odkrylam ,ze jej ciekawosc nie zna granic 😁 Prawda Pani detektyw Gosia? 😁:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja ja podgrzewam Malutkiemu mleczko,bo wydaję mi się ,że po takim chłodnym będzie Go brzusio bolał i nie dobre jest takie zimne 😉
I ja widzę ,że jest u Ciebie tak samo jak u mnie 🙂 W dzień cycuch ,a na noc mleczko!Cudowne uczucie jak tak ssie pierś ,spogląda na Ciebie i zasypia 🙂 I też daję aptamil!
A dupcie smaruje za każdym razem bepantenem i posypuje pudrem ,bo często robi kupkę i nie chcę ,żeby miał odparzoną. A co do krostek to ja nic nie robiłam ,same schodzą.
No to kiedy pierwsza kąpiel??? 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylvianka?a jak jednocześnie kremujesz bepantenem i podsypujesz pudrem to nic ci się tam nie zbiera w pachwinkach ..no wiesz takie grudki bo krem połączy się z pudrem...itd...??

ja na potówki smarowałam sudocremem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
maja ;p jak chcesz jakas sprawe wyjasnic albo cos wiedziec to wisz gdzie sie zglosic 😜
ja smaruj malej dupke zwyklym balsamem johnsona i ani nie ma odparzen ani nic jej sie nie zbiera. Na takie krostki nic nie stosuje bo rano ma a popoludniu jej gina 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to fajnie bo balam sie,ze ma odparzenia,a rzeczywiscie krostki schodza,ale myje ja i smaruje cala linomagiem oliwka ona to luuuuuuubi 🙂 i robi juz zolta kupke 🙂 i skora jej gdzieniegdzie schodzi, z uszkow troche,w miejscu nad pampersem tez,to w porzadku nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwunia a pierwsza kapiel, heheehhee, jak wanienke kupimy,:P moze dzis 🙂
Kasiulka wiem,ze nie musze jej upiekszac,ale my mamy tu wszystkie kwiatki dla naszych coreczek, tylko Milanek i Oskar by dziwnie wygladali:P
a karmi pije:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MajaCh napisał(a):
to fajnie bo balam sie,ze ma odparzenia,a rzeczywiscie krostki schodza,ale myje ja i smaruje cala linomagiem oliwka ona to luuuuuuubi 🙂 i robi juz zolta kupke 🙂 i skora jej gdzieniegdzie schodzi, z uszkow troche,w miejscu nad pampersem tez,to w porzadku nie?

nooooo 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haha no świetna jest 🙂
uśmiech dziecka dla matki - bezcenny 🙂
Milan tez się uśmiecha coraz częściej ,ale to tak jeszcze nie świadomie chyba 🙂 ale przy każdym siusianiu też jest uśmiech 😁 ciepło Mu się tam robi w jajeczka i to pewnie dlatego! 😉 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...