Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej Laski 🙂
Witam nowa mamuske 😉 Z tym usg bioderek to do konca nie jestem przekonana czy to nie jest kolejne wyciaganie forsy... jak bylam teraz w polsce to tez malej sprawdzala tylko patrzac. nam kiedys tez tylko tak sprawdzano, bo usg nie bylo...

monia kup dla malej proszki ashton & parsons http://www.boots.com/en/Ashton-Parsons-Infants-Powders-20-Powders_1674/

sa rewelacyjne, myk w tym, ze fabryke zamkneli i mozna kupic tylko w bootsie przez internet (do wyczerpania zapasow). ja kupilam malej 5 opakowan po 20 sztuk i mam nadzieje ze jej starczy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MajaCh napisał(a):
Nusia czy te kropelki Colic dzialaja dobrze na brzuszek? moja mala ma klopociki z kupka 😞 chce isc zaraz do apteki cos kupic.


ja uzywalam colic albo herbatke z kopru czy rumianku, tylko nie dawaj jej tych granulowanych bo sa z cukrem (ja zrobilam ten blad i marylka nie chce pic np wody, bo nie jest slodka). zrob jej normalna z saszetki tylko bardzo slaba i rozciencz woda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mam dość jego matki 😠
jeb... rzadzi sie gdzie bedzie mala zameldowana w Polsce u mnie cy u nieg. Moja mama jezdzila zalatwiac akt zeby go przetlumaczyc bo u niej lezal od maja o palcem nie kiwnela, a ta ze zamelduje u siebie a jakby moja mama chciala u siebie to zaraz awantura bedzie. Sie wkurwie to nie bedzie nigdzie zameldowana i ani pesela ani dowodu tez nie bedzie miala bo nie podpisze papierow!! 😠
i najlepsze jest to ze smsy do Marcina wypisuje 😮 zobaczymy czy na skypie taka madra w gebie bedzie!!! 🥴 humor zjebany! i do chrztu nie chce zeby moje rodzice sie zlozyli tak jak mowili bo oni doloza a tamta bedzie aby jezykiem paplac i sie rzadzic i grosza nie da!!!! w zyciu!!

zaraz eksploduje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heh, Gosia m.in. dlatego ja chrzcze ja tutaj i mam wyje... na ich opinie, jesli maja ochote niech przyjada, to dziala w dwie strony, my nie jestesmy kuklami do popychania. Kazdy o sobie decyduje. Nie przejmuj sie nia, baby sa glupie:P i ustal z chlopakiem,ze o swoim zyciu Wy decydujecie,nikt nie ma prawa sie wpier...........!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nusia dzieki za namiar na ten proszek.Juz sobie zamowilam...5 opakowan za twoja rada 😁 😁 Gosia bo to trzeba tak jak ja-krotko i zwiezle ze wszystkim 😁 😁 Mi sie prawie nikt nie wpierdziela w zycie,a nawet jak probuje to mam na to zlewke.Pojedz jej na skypie,powiedz,ze to wasze dziecko i wasza sprawa i niech sie nie wpierdziela 😁 😁 Po co dusic zlosc w sobie,lepiej ja wyladowac,na glownym powodzie 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nudata, wypocznij sobie dzisiaj porzadnie, nic nie rob, obejrzyj jakas fajna komedie romantyczna i zjedz paczka 🙂 Mam nadzieje, ze szybko poczujesz sie lepiej! Sciskam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A my wlasnie wrocilismy.Pojechalismy sobie do centrum do pubu na piwko 😁 😁 Uwieeelbiam Fruli-belgijskie piwko jest o smaku truskawkowym. 😁 😁 Fajnie to wygladalo,bo nie dosc,ze z wozkiem bylismy,to Piotrek cole pil,bo prowadzil,a ja piwko hihi 😁 😁 A w drodze powrotnej dokupilismy jeszcze kilka fruli i stelli..cos mi to belgijskie piwko smakuje 😁 😁 Nudata mam nadzieje,ze samopoczucie juz lepsze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Generalnie ciezko je dostac.Ja je kupuje w tesco kolo nas,bo nie w kazdym jest.Musialabys poszukac,bo naprawde warto.Smakuje jak prawdziwe truskawki i jest troche bardziej gazowane niz normalne piwo.Miodzio normalnie 🙂Nudata ciesze sie,ze sie odezwalas.Moze kawki sie napij albo coli
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja dzięki za odpowiedź 🙂 Pocieszyłaś mnie bo naprawde boje sie jak diabli hehe Z jednej strony nie mogę się doczekać a z drugiej paniczny strach. No bo czy sobie poradze? Widzę że temat kolki na forum. Mi mama przysłała Plantex. Ma może któraś opnie na ten temat? Bo jakby niedobre było to może w jakieś inne sie zaopatrze. Ja tak późno bo przygotowywałam wszystko dla dzidzi,mój chłopak w tyg cały czas pracuje więc w weekend musze go wykorzystać hehe Spokojnej nocki życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MajaCh napisał(a):
Monia a w Asdzie mozna to kupic? bo jak skoncze karmic.............. 😁 😁 😁 to bedzie chillout 🙂
Ide spac, kolorowych 🙂[/quote
bo jak skończysz karmić... umówimy się też na brzuszku na piwo jak obie skończymy karmić 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nusia udanych zakupow, ja zaluje,ze moj husbend pracuje do 11stej tez bym chciala pojechac...:P
a jesli chodzi o kolke, ja nic nie kupowalam przed, wiesz, wydaje mi sie,ze wiekszosc wyjdzie w praniu.
Teraz mam kolejny problem, malej pojawily sie wczoraj rano krostki jak potowki na buziaku i na ciele, na klatce ma takie plamy dookola krostek, to juz chyba uczulenie nie? a to by znaczylo,ze jest uczulona na jajka, bo to nowe wprowadzilam do diety....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...