Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Sloneczny?W ktorym miejscu,bo napewno nie w Londynie 😉My dzis po nurofenie mialysmy calkiem niezla noc 🙂Karmienie o 3:30 i pobudka o 7 😁 😁 Ja to juz nawet na pobraniu krwi dzis bylam i wlasnie sniadanko jem.A jak zjem,to napisze poemat dla Gosiaczka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiu jesli chodzi o jedzenie,to ja ci po prostu napisze,co u mnie na poleczce stoi 😁
A wiec,jesli chodzi o obiadki to daje je z Hainza Taste of home.W tej chwili mam w domu:
-Sunday chicken dinner with 5 veg
-garden vegatable chicken caserole
-butternut squash,carrot and apple
One sa sprzedawane po 2 w takim opakowaniu: http://www.sainsburys.co.uk/groceries/index.jsp?bmUID=1311757312647

Z hipp organic mam:
-tasty vegetable risotto
--tender carrots & potatoes
-sweet squash & chicken
-apple & cranberry breakfast
-oraz jako desereki :taste of apple;mango &banana melba i red fruit compot

Z cow&gate
-creamy carrot& potato

I takie jakby deserki z ella's kitchen
-apples
-mangoes
-apples & bananas
To jest w takich saszetkach: http://www.sainsburys.co.uk/groceries/index.jsp

Do tego mam :
-kaszke z hainz-breakfast fruit with yogurt
http://www.heinzbaby.co.uk/products/heinz-breakfast/fruit-with-yogurt-%28125g%29.aspx
-kaszke z cow & gate creamy porrigde http://www.boots.com/en/Cow-Gate-Baby-balance-creamy-porridge-125g_857268/

No i herbatki,wszystkie z hip:
-rumiankowa,
-koperkowa
-na uspokojenie
-jablko z melissa-orzezwiajaca
-brzoskwiniowa



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To ja sie zmadrzylam 🙂 teraz podpatruje i zapisuje sobie strony w notesie 😁 o tych zupkach mi sie przyda napewno za kilka miesiecy 🙂
Moje dziecie spi, polozylam ja na tej macie wczesniej i wlaczylam ta muze te zabki i woda- no i ta woda ja ululala 🙂 wiecie jak ona rosnie szybko! 🙂 naprawde, pozniej ja zmierze w cm 🙂 zobaczymy czy to tylko moje omamy wzrokowe:P
Sylwia kolejny przepis mi wpadl banalny do glowy na obiad : Kasza jeczmienna czy jaglana i do tego pseudo sos bez tluszczu- ja gotuje marchewke mrozona i szpinak mrozony, dwie kostki zeby bylo zielone, dodaje troche sosu sojowego do smaku, on troszke slony jest i lyzke masla, no i oczywiscie pozniej to smiksuje i poleje kasze. Moj maz szaleje jak mu daje takie papki hehehhe 😁 a szpinaku nie lubil a teraz mu sie uszy trzesa 😁 i nawet musli zaczal jesc, bo nie wiedzial,ze ziarna takie dobre sa 😁 a u mnie to na porzadku dziennym tylko koniecznie z rodzynami (uwielbiam rodzynki).
No i 😁 .....Monia zaczelam w koncu lekkie cwiczenia, mialo byc po 15 minut a zanim sie zorientowalam juz 30 minut zlecialo, wiec chyba bedzie latwiej niz myslalam wrocic do formy, bo tak mi doskwiera bol plecow,ze koniec swiata po spacerze 2h padam, raczej krzyz niz kregoslup:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja dam ci dobra rede-nie cwicz jeszcze!!To jest zdecydowanie za wczesnie..Pamietasz jak ja ciagle skakalam przed psp i tyle lazilam??Teraz mi to wyszlo....I dopiero za tydzien mam umowiana wizyte do mojego lekarza,bo do innego isc nie chce.Powiem ci tylko,ze cholernie boli mnie to miejsce,blizny dotkac wieczorem nie moge i mam wrazenie,ze mi ktos igly wbija od srodka,zwlaszcza jak siedze.A z zewnatrz wyglada jak ladna,rozowa blizna.Wczoraj rozmawialam o tym z polozna.Od razu zapytala,czy sie oszczedzalam i kazala mi to z lekarzem skonsultowac,bo caly czas na tabl przeciwbolowych przez to chodze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
😁 Sylwia nie wyczujesz szpinaku wcale w tym mowie Ci 🙂 tylko go nie przypal 😁
Dziewczyny ale to nie sa ciezkie cwiczenia, troche rozciagajacych na nogi a zwlaszcza na plecy i rece, ramiona, brzuch omijam jak tylko moge. Serio serio 😉 i tak robie to wolniej moze dlatego 30 minut a nie 15.... a Ty Monia to pojechalas nacalego codziennie skakalas przed Tv wiec to musialo byc za ciezkie... biedactwo, nic nie mowilas,ze cos Ci dolega myslalam,ze to tylko ten podly nastroj....:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To ladnie 🙂 ta masc jakas cebulowa Cepan, znajomki mi mowia,ze po niej bardzo blizna jasnieje i wyglada jak niteczka, ja sobie kupie ja napewno bo moja blizna mi sie nieeeeee podoba, jest czerwona przynajmniej narazie i nierowna,jakby w kilku miejscach sie wbijali 🥴
Czy to mozliwe,zebym miala juz okres? polog przeciez trwa 6 tygodni, a tu juz okres? bo tamto dziwne krwawienie sie skonczylo i taki bol jak na okres i znow jazda 😁
Pamietam jak Gosia cos pisala,ze szybko okres miala, ale nie pamietam kiedy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja po porodzie mam juz 3 raz okres dzis znow dostalam 😠
kupilam dzisiaj kaszke brzoskwiniowa bobovity i chcialam od jutra dawac vanessce na sniadanko a tu tatus sie oburzyl, ze nie! pierwszy raz musi byc jak on bedzie czyli w niedziele bo w tygodniu zanim bym go miala wybudzac po nocce to i tak by nic nie pamietal 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dzisiaj jade na lotnisko odebrac Nusie i Marylke, juz sie wyurlopowaly i wracaja. Maryla to pewnie cioci taty nie pozna, ostatnio spedzala cale dnie z babciami i nowymi ciociami.
Ciesze sie ze juz nasz maluch wraca, tesknilismy za nia bardzo. Mama mi mowila ze Maryla sie wczoraj nauczyla sama z pleckow na brzuszek przekrecac, 1 miesiac a dziecko tak sie zmienilo i rozwinelo.
Moja Iza to tylko fika w brzuszku. wczoraj bylam u midwife, serduszko dzidzi bije, cisnienie u mnie w normie, mocz tez, 7 minut wizyta i po wszystkim.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mia tak to wlasnie wygladaja te wizyty 🙂 na poczatku bylam zdziwiona :P
Usciskaj mocno od nas Nusie i Marylke a one niech brzusio cmokna bo Ty sie nie zegniesz 😁 To sie wywakacjowaly dziewczyny, nooo 🙂
A ja sie nudze! Mala spi i spi, pokarmie ja i znow spi. Zaraz tata wroci i pewnie ja obudzi 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...