Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
MajaCh napisał(a):
o nie Monia!!!!!! ja w tym czasie pisalam dluzsza wiadomosc 😁

Ale moja pojawila sie wczesniej 😁 😁 Kurcze,ten proszek co Nusia mi polecila bede mogla odebrac dopiero w czwartek..bo nie chcialam dostawy do domu,bo mnie nigdy w nim nie ma 😉 😉Ale jak tak dalej pojdzie,to do czwartku oszaleje.Kurwa,kto to widzial,zeby dzicko tak sie meczylo???My dzis 3 pobudka na karmienie,4 placz przez zabki,5 to samo,6 pobudka i potem tylko drzemka od 8-8:30 i juz znowu placz sie zaczyna 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Doberek :* to ja 3 jestem dziś! 😜
Szkoda mi Juleczki strasznie! Tak często się budzi ,biedna się męczy teraz 😞 i mamuśka przy okazji też! mam nadzieje,ze szybko te zabki wyjda :*
co do leżakowania na macie to żeby mój Milanek leżał spokojnie to muszę tymi miśkami wymachiwać na wszystkie strony :P jak do bujaczka Go dam to owszem spokoj jest ,bo grzechotki ma przed nosem i sam rączkami grzechocze sobie 🙂
No nic ja odezwe sie dopiero wieczorkiem ,bo idziemy na to szczepienie 😞 jeszcze musze zajsc do bootsa po paracetamol w razie W 🥴 3majcie kciuki za mojego syna! mam nadzieje ,ze dzielnie to zniesie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc dziewczyny. Bylysmy wczoraj z Nusia na carbootsie i obkupilysmy nasze dziewczyny, pozniej jeszcze na basen, nastepnym razem poplywamy dluzej, najwazniejsze ze sie Marylce podobalo.
Dzis powtorka pogody z weekendu-upal, az sie do pracy nie chcialo isc.
W koncu sie zaopatrzylam w ciazowe koszule i az mi sie milo pracuje, tak duzo miejsca i wygodnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o jeju padam na ryj 🤔
bylismy w manchesterze ten paszport wyrobic.. .masakra jakie kolejki i ile czekania ponad 2 godz 😮 ale mala byla spokojna, nie plakala a w samochodzie spala 🙂
maja kaszke kupilam Bobovity brzoskwiniowa i do 150ml mleka dalam 3 lyzki ale te od mleka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej dziewczyny!
Mam pytanie - czy oprocz standardowego zestawu badan/testow krwi/spotkan z midwife/skanow robicie/robilyscie cos dodatkowego? np dodatkowe testy, prywatny ginekolog? nie chce niczego przegapic... a ponadto zaczyna martwic mnie ten brytyjski zakaz badan ginekologicznych. Opowiedzcie jak to jest/bylo u Was, dzieki wielkie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MartaMay ja sobie zrobilam prywatnie usg 4D na pamiatke u polskiego lekarza i przy okazji mialam badanie.To bylo w 29 tyg ciazy.Potem mialam maly problem,w 32 tyg wyladowalam w szpitalu z podejrzeniem wczesniejszego porodu i tam mialam tez badanie ginekologiczne zrobione.Ale na szczescie okazalo sie,ze wszystko ok 🙂Moge ci powiedziec z wlasnego doswiadczenia,ze jesli nie robia ci zadnych badan,to mozesz sie tylko cieszyc.Bo gdyby cos bylo nie tak,to napewno by o ciebie zadbali.Ja od 22 tyg ciazy mialam 2-3 razy w tyg ktg,raz w tygodniu krew,usg co 2 tygodnie i wizyta u lekarza tez co 2 tygodnie.Do tego tony lekow,ale zadbali o nas wspaniale i moje slonko urodzilo sie zdrowe i bogu dzieki zywe 🙂 🙂Wiec jak widzisz,skoro nic ci nie robia,to znaczy,ze wszystko jest dobrze i nie musisz sie zamartwiac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia wierze Ci 😞 moje male lezy i wrzeszczy juz chyba z 10 minut a ja chce,zeby sie sama uspokoila bo ona teraz na rece chce, jestem pewna 😞
MartaMay ja jak bylam w Polsce zrobilam USG3D dla pewnosci,ze wsyzstko ok, i bylo ok, a tak standardowe badania tu. Ginekologiczne dopiero jak sprawdzali czy wody odeszly.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...