Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MajaCh napisał(a):
Gosia ja tez sie balam jak pierwszy raz zamieszkalismy na swoim 😁 sie ogladalo filmy,to sie teraz wyobraznia budzi i robi najgorsze scenerie z mozliwych 😜 😉


ja na szczescie nie mam samotnych nocek, ale..... jak ide w nocy na dol, to wszystkie swiatla po drodze wlaczam 😜 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MajaCh napisał(a):
Pytalam GP czy moze zmienic mleko to mi kategorycznie zabronila, bo dla zoladka to niby za duzo. Jutro kupie jej ze dwa kartoniki cow and gate bo pije aptamila ciagle, moze podziala.Obyyyyy. Dobranoc Sylwia .


gp sie znaja - jak pokazalam mojej gp powiekszone wezly chlonne marylki to mi powiedziala, ze to jej czaszka 🤪 - ot co 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nadrabiajac chcialam sie pochwalic,ze malej chyba sie jelitka unormowaly 🙂 co 2gi dzien piekna wielka kupka, nie jestem pewna czy to nie zasluga kminku, podaje jej dwa razy dziennie troszke naparu i chyba wlasnie to dziala, bo wieczorem jej daje i rano jest pelny pampersiak 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o brzusio powrocil 😜
pierwsza nc jak sama bylam w nocy to spalam tylko godzine bo reszta to na czuja o pukniecie to oczy otwarte 😜 teraz juz spie normalnie prawie 😜
a moja zrobila dzis kupe po 3 dniach i takie zatwardzenie miala ze sie dziwie skad jej to wyszlo le jak wypryslo to cale plecy posrala i body do kosza bo kupa nie chce zejsc 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ogladam "oszukac przeznaczenie 5" ale mam stresa jakbym sama brala w tym udzial, hehehe
Moje dziecko wyzlopalo az 90 ml mleka!!!!!!!!!!!! i po godzinie od tego zasnela. Oby w nocy spala.......a niedlugo kapiel 🙂to co tygryski lubia najbardziej 😁
Monia daj mi prosze ten przepis na ciacho cytrynowe, bo w necie znajduje takie z masa tylko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...