Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wiesz co Majeczka zawsze było tak ,że mamy ciuchy były na mnie za duże,a teraz jest na odwrót,wiec nici z pozyczania ciuchów od mamy :P No i nawet bez ubierania Jej ciuchów mylą nas czasami na ulicy hihi tak jak kiedyś moja mama szła ulicą ,a kolega myślał że to ja i stał i czekał aż niby ja dojde do Niego a jak podeszła mama blizej haha to mine zdziwiona zrobil powiedzial dzien dobry i poszedl mama mowila mi ,ze jak burak sie czerwony zrobil hihihi a potem w szkole mi opowiadal,ze byl przekonany ,ze to ja szlam i chcial na mnie zaczekac... 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylvianka3 napisał(a):
ja Ci Gosiak nie powiem :P cisza dzisiaj taka....
lece głosować zaraz dziewuchy :P
a chodziki złe na bioderka?hmmm nie slyszalam! ale przeciez gdyby byly zle to by ich chyba nie produkowali?
Boooosz jak ja sie stesknilam za moim Radosławem!!!!!!

na kogo gloszujesz? ja bym glosowala na PO albo SLD 🤨
jak sie dorwiesz do Raka to Milanek siostrzyczke bedzie mial 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia, to nie jest prawda ,ze wszystko co produkuja jest dobre, wielkie koncerny maja wladze nad umyslami ludzi i bardzo nimi manipuluja oczywiscie dla zysku....przykra prawda,ale lepiej choc troche byc swiadomym swoich wyborow . Duze pieniadze sa przelewane np.zeby malo osob wiedzialo o slodziku - aspartamie, nie wspomne o malo istotnych innych sprawach, ale z tych malych spraw sie sklada nasze zycie, nasze czyli konsumentow.. to temat rzeka..... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Goska cisza,bo mnie nie bylo.Dopiero do domu wrocilam.Mleczko 2 jest od poczatku 6 m-ca,ale mi np polozna kazala dawac wczesniej 😉A chodziki naprawde wykrzywiaja bioreka i podobno uposledzaja osrodek ruchu,bo pozycja w takim chodziku nie jest naturalna,dlatego ja mlodej pchacz kupilam.I ma dziewczyna teraz radoche,bo moze sobie guziki podusic 😁 😁 Na pchanie przyjdzie jeszcze czas 😁 Sylwia oj biedny ten Radek,jak sie dorwiesz 😁 A jak go puscisz to 10kg lzejsza z lozka wstaniesz hihihi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tez slyszalamm zla opinie o chodzikach i nie kupujemy... gosia mala dostala 2 jak miala skonczone 6 miesiecy 🙂 roznica jest taka, ze w 2 substancje odzywcze sa w wiekszych ilosciach 🙂
Miesiaczek i Niedojadlo - dwa masakryczne nazwiska i oni sie pchaja do szowbiznesu hahahha 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nusia a przeszli?Bo nie ogladalam od poczatku.Wlaczylam dopiero od kolesia z kenii.Przegapilam kogos ciekawego?A mi sie ten Czerniawski podoba.I wizualnie i za muze jaka spiewa 😁 A ja wlasnie zamowilam znowu baterie,tym razem 3 op po 4 sztuki...matko czy teraz wszystko dziala na baterie? 😁 Dobrze,ze mam ladowarke,bo bym z torbami poszla 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MajaCh napisał(a):
Sylwia, to nie jest prawda ,ze wszystko co produkuja jest dobre, wielkie koncerny maja wladze nad umyslami ludzi i bardzo nimi manipuluja oczywiscie dla zysku....przykra prawda,ale lepiej choc troche byc swiadomym swoich wyborow . Duze pieniadze sa przelewane np.zeby malo osob wiedzialo o slodziku - aspartamie, nie wspomne o malo istotnych innych sprawach, ale z tych malych spraw sie sklada nasze zycie, nasze czyli konsumentow.. to temat rzeka..... 😉


maja tez to przerabiam - korporacje rzadza swiatem, jestesmy spoleczenstwem nastawionym na konsumpcjonizm. ale wydaje mi sie ze to niedlugo sie skonczy, bo przeciez nic nie trwa wiecznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Nusia a przeszli?Bo nie ogladalam od poczatku.Wlaczylam dopiero od kolesia z kenii.Przegapilam kogos ciekawego?A mi sie ten Czerniawski podoba.I wizualnie i za muze jaka spiewa 😁 A ja wlasnie zamowilam znowu baterie,tym razem 3 op po 4 sztuki...matko czy teraz wszystko dziala na baterie? 😁 Dobrze,ze mam ladowarke,bo bym z torbami poszla 😁


monia dopiero beda spiewac, a przegapilas tylko gorolski zespol 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia zagłosowałam na PO.
No może i faktycznie chodzik odpuścimy,a najlepiej by było gdyby sam zaczął śmigać bez pomocy 😜 ale kiedyś nie było takich ''pchaczy'' i większość śmigała dzieci też w chodzikach własnie 🙂
Nooo Radziu bedzie biedny...i bedzie 10 kg mniej na pewno Monia, oj bedzie hahaha 😜 😜 😜
A sa pierwsze wyniki... Platforma zaraz za nimi PiS no i RP 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde,gorale tez fajni 😁 😁 A my wlasnie mloda wykapalismy i teraz scene robi.Tatus z nia walczy.I przy kapaniu doszlismy do wniosku,ze dziecko jest najlepsza metoda antykoncepcji 😉Bo dzieki Julii nie mam na sex sily ani czasu,a jak czasem mam to ona nie spi 😜 😜
P.S.Od 3 ostatnich nocy spie po 2 goziny na dobe..mloda rzadzi 😁 Ciekawe ile jeszcze pociagne:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Kurde,gorale tez fajni 😁 😁 A my wlasnie mloda wykapalismy i teraz scene robi.Tatus z nia walczy.I przy kapaniu doszlismy do wniosku,ze dziecko jest najlepsza metoda antykoncepcji 😉Bo dzieki Julii nie mam na sex sily ani czasu,a jak czasem mam to ona nie spi 😜 😜
P.S.Od 3 ostatnich nocy spie po 2 goziny na dobe..mloda rzadzi 😁 Ciekawe ile jeszcze pociagne:P


monia pociagniesz tyle ile trzeba 🙂 my kiedys chcielismy z mezem pobaraszkowac i maryla chyba cos wyczula bo byla bardzo spiaca i kladlam ja na drzemke a ta malpka zasnela po 1,5 godziny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...