Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Monia jestes jedyna! nieliczylam nigdy na tak dokladny opis to prawie jakbys to za mnie zrobila 😉 powiedz mi jeszcze agdzie znajde adres mojego paypala? i jak to jest z kasa ,ktora wplywa na paypal? czy to znaczy jednoczesnie na moje konto? tzn. czy tylko moge nia placic z paypala ,a nie moge wyjac w banku? bo paypal i moje konto bankowe to nie to samo prawda, to juz sie jakies opcje na koncie paypala zaznacza? heheh c.d. nastapi heheheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MajaCh napisał(a):
Monia jestes jedyna! nieliczylam nigdy na tak dokladny opis to prawie jakbys to za mnie zrobila 😉 powiedz mi jeszcze agdzie znajde adres mojego paypala? i jak to jest z kasa ,ktora wplywa na paypal? czy to znaczy jednoczesnie na moje konto? tzn. czy tylko moge nia placic z paypala ,a nie moge wyjac w banku? bo paypal i moje konto bankowe to nie to samo prawda, to juz sie jakies opcje na koncie paypala zaznacza? heheh c.d. nastapi heheheh

ja wiem 🤪 jak Ci niby kto wpalaca przez pypala to jednoczesnie na Twoje konto bo masz powiazane 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A wlasnie,ze nie Gosiaczku.Pieniadze wpalcone przez kupujacego wplacane sa na twoje wirtualne konto paypal.Mozesz z tych pieniedzy placic za pomoca paypala.A jesli chcesz je na konto przelac na konto bankowe,to musisz sie na paypala zalogowac i wybrac opcje transfer to bank account.Jak cos jeszcze to pytaj smialo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ahaaa, bo ja Monia jak place paypalem to automatycznie mam to wpisane tylko hasla wpisuje to musze sprawdzic jaki mam, dzieki 🙂
Gosia ona powinna byc nauczycielka zycia dla doroslych hehehe,Monia chcialabym miec taka madra mame jak Ty, nie ublizajac mojej mamie,ktora kompa nie potrafi wlaczyc 😜 😉
Nudata ciesz sie,ze jeszcze nie maja zapaszku hehehehe
Bo Vanesski kupka napewno bedzie aromatyczna po takim obiadku 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nudata nie za wczesnie 😉Sliczny awatarek 🙂A kupsko takie rano mialam..tyle,ze tak walilo,ze musiala, od razu smieci wyniesc.Julia ma 7 miesiecy a ja dalej mam ciezarny brzuch 😞 😞A ja mam hard core-dzis caly dzien krzyk i tylko raczki mamusi uspokajaja.Kurde,ale bede miala muskuly.Ale z niej maruda,ale i tak ja kocham 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia to sa akurat ciuszki od dobrych cioteczek z pracy, troche tego jest ,a chce zeby chociaz raz zalozyla 🙂 a przed zalozeniem jej pokazuje, jak sie usmiechnie to zakladamy 🙂

Nudata.... ja zaczelam bardzo wczesnie ale bardzo lekkie, na nogi cwiczenia, brzuch niestety potrzebuje czasu,zebu po pierwsze odpuchnac, po drugie sie sciagnac. wiec cwicz sobie wymachy ramion, zeby klate miec ww dobrej kondycji to i brzuch sie podciagnie i nogi ale nie obciazajac brzuszka. ja w spodnie juz wlaze prawie wszystkie i luzno zapinam ale i tak co wisi na brzuchu to nie chce przestac wisiec 😜 ja juz macham ostrzejsze cwiczenia. A Ty baardzo uwazaj na brzuch. Mowie Ci, ze niczym nie przyspieszysz gojenia,a to najwazniejsze.seeeerio.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
co do tych porodow to dziwnie jest... bo sie mowi ze jak masz cc to Cie dupka, pipka tak nie bola, ale jednak szwy bola i ciagna... a za to jak rodzisz naturalnie to szwow na brzuchu nie masz ale dol boli jak cholera... ciekawe czy kiedys wymysla bezbolesny porod i bezbolesnosc po porodzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...