Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
HAHAHAH, Goska rozwalilas mnie 😁 jestes bardzo doslowna hahahaha
Monia czemu masz rezygnowac ? Idz i miej ja gdzies. Pewnie na siebie nie wpadniecie jak sie bedziesz starac 🙂 Albo bedzie do pogadania, jej napewno lyso daj jej odczuc to co dla niej niewygodne,a co?! Dorosle jestescie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosia zastrzyki bralam po cesarce, przeciwzakrzepowe... Monia idz na koncert, a nawet jak spotkasz siostre to ja zignoruj, albo podejdz do ochrony i powiedz, ze ta pani wniosla narkotyki 😜
u nas dzisiaj kupy nie bylo, ale nic dziwnego skoro maryla zjadla dzisiaj chrupka i wypila 120ml przez caly dzien - zeby ida znowu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też codziennie czyszcze malcowi uszka tymi specjalnymi patyczkami pogrubionymi i też sa zólte 😉 malym szybciej sie uszka brudza jak doroslym!
Monia,a czemu nie chcesz isc na ten koncet,bo Twoja siostra bedzie?
bylam dzisiaj w przychodnii ,bo chcialam Go zapisac,bo pesel juz mamy no,ale okazalo sie ,ze do tego jeszcze maly musi byc ubezpieczony w Polsce...co za masakra jakas! no i mama moja weźmie malego na swoje ubezpieczenie..a chce zeby byl w przychodni zapisany ,bo roznie bywa no i chcialam Go teraz zbadsac,kontrole zrobic! ale w Polsce wszedzie jest pod gorke... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien dobry :*
Maju ,ale babka mi mówiła,że na tej karcie to jakby się coś stało może mnie przyjąć,Jakby dziecko zachorowało itp. ale na ogólne badanie takie kontrolne nie ma co liczyć. I tak jak pisałam chcę,żeby Milanek już był zapisany w tej przychodni na przyszłość jak będę przylatywać do Polski. Np. teraz to się przyda,bo przynajmniej dostanę recepte na mleko na ta skaze bialkowa,bo tak jest cholernie drogie.A gdyby Milan nie mial peselu i nie byl zapisany w przychodni to nici z recepty 😉
Zrobiłam wczoraj z mamą Milkowi zupke ze świeżej marcheweczki z działki i pietruszki 🙂pychotka....troszkę zdjadł ze skwaszoną miną ,bo to coś nowego hehehe 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doberek.A ja sie przespalam z mysla o koncercie i uznalam ze nie ide.Po pierwsze bedzie tam siostra i naprawde nie mam jej ochoty ogladac,a do tego nie mam z kim isc.Tzn Piotrek chce isc ze mna,ale on Kazika za bardzo nie lubi.Juz raz byl ze mna,to w zasadzie caly koncert przestalam..A co to za przyjemnosc isc na Kazika i nie moc isc w mlyn?Trudno,moze za rok 😞 Sylwia z karta masz racje,ona jest tylko na emergency.I dzieki za namiary,ze moge ja pod czyjes ubezpieczenie podpisac.Bo chcialam isc w styczniu z nia na badania kontrolne,ale nastawilam sie na to,ze wszystko zrobie prywatnie..Nusia bo ta pani z rekamy chce 100%bawelny 😁 😁 Piotrek az usiadl,jak to 1 raz zobaczyl i do teraz ja przezywa.Aaaaa i moje dziecie ma dzis 7 miesiecy i 8 godzin 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziendobry 🙂 ........moglam to w sumie juz o 1 - 2-3 i 6stej napisac 😁
Sylwia szkoda,ze zdjec nie masz jak jadl ta zupke 🙂 a to nie wiedzialam sama ,ze ta karta jest emergency...dobrze wiedziec i z tym ubezpieczeniem na kogos tez..
Monia sen zawsze pomaga rozwiazywac problemy, masz racje isc na koncert i stac to serce peka.... 😉 a do tej poradni w zwiazku z operacja,ktora czeka Juleczke??
[color=red]Juleczko kochany promyczky rosnij zdrowo i nie trac energii po drodze zycia 😁 bo ona zawsze jest 🙂[buziakow 7 od nas 🙂[/color]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...