Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
gratuluje Julii pierwszego zabka 🤪
Kaya z niekapka pije, ale tylko z takiego z miekka koncowka, te twarde tylko gryzla.
probowalam tez jej dawac pic z butelki "z dziubkiem" i jakos sobie radzi, uwielbia pic z takich dziubkow. pila tez juz napoj w kartoniku ze slomki i bardzo jej to sie podobalo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziekujemy z Julka za gratulacje 😁 Maja my do Polski dotychczas jezdzilismy astra petrol 1,4silnik.Srednia predkosc to bylo 150km i autko spalalo jakies 120-130f w jedna strone.Na swieta pierwszy raz bedziemy jechali mondeo.Ono jest w dislu i ma silnik 2.0 tdi wiec zobaczymy ile nam spali 😉 😉Nusia ja nie cierpie latania..a jeszcze bardziej od latania nie cierpie sie wciskac w mala walizke 😜 Wole jechac autem,bo moge spokojnie wziasc co mi sie podoba.Jak ostatnio lecialam to mialam prawie cala torbe..Julii ciuchow hihi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Co do soczkow ze slomka to Marcin ostatnio dal taki soczek Vanessce i ona ciagla za ta slomke 🤢 alez miala mine jak pila ten soczek, na szczescie nic jej pozniej nie bylo. Aaa i ostatnio jadlam sernik i dalam jej pociumkac troche tego sera i tez jej smakowalo 🤪 ona jest wszystko jadalna 😁 (jak tatus 😎 )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
My plynelismy z Dover czasem do do Dunkierki i jechalismy do Lodzi.Prom kupujemy z tej strony:
http://www.norfolkline.com/ferry/
Mozecie tez zobaczyc eurotunel:
http://www.eurotunnel.com/uk/home/
A ile wyjdzie na dieslu to ci po swietach napisze 😜 Ja tam nie lubie ograniczen,dlatego wole auto 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To sie Jula wybawi 🙂 pewnie gadajacy 😜 kurde czekaj az ona zacznie mowic nie zamknie jej sie buziak hehehe. Tak mysle ,ze autem zabieram co chce i ile chce i w koncu bym przewiozla teleskop bratu..... 🙂 chociaz nasz passek nie ma aztak wielkiego bagaznika, wozek wchodzi i z jedna walizka reszta musialaby byc jakos rozlozona.... eh, ale jeszcze ponad pol roku 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobry 🙂Goska zgadzam sie z toba-tez bym go utopila 😁 Maja ty wez mnie nie strasz.Niech ona jeszcze nie mowi.Wystarczy,ze czasem sie drze 😉A ja tu sobie pisze,a ona obrazek ze swojej ksiazeczki wyrwala i je.Kurde,z nia trzeba miec ciagle oczy dookola glowy.Teraz coraz czescniej sie na czyms podciaga i staje i trzeba ciagle pilnowac,zeby sie nie zachwiala i gleby nie zaliczyla 😉Maja my na szczescie bagaznik mamy duzy,ale w astrze zawsze caly tyl byl zawalony 😉Bo ja mam tak,ze zawsze wole wziasc za duzo,niz zeby mi czegos braklo.Dobra ide szefowej sniadanko robic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...