Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
nusia27 napisał(a):
Marylka lubi 🙂

http://www.youtube.com/watch?v=-MWMb1GmJ0w

Boooooskie!!!!Tez czasem Jule tak sadzam,bo to najlepsza tv,no poza reklama plusa.Ja tez sie dzis niezle opalilam 🙂Moje slonko spi,a ja zamiast sie klasc,to uzupelniam jej pamietniczek.Dzis moje slonko samo stanelo przy stole i tak fajnie stala przez kilka sekund.A ja tylko powtarzalam "o ja,o ja"Potem zalowalam,ze tego nie nagralam,ale bylam w takim szoku,ze nawet o tym nie pomyslalam.Moze nastepnym razem sie uda.Mia to ja sie pisze na wazenie,bo wybieram sie w czwartek.To zamiast do children centre wpadne do ciebie hihi.A ja mam jutro pierwsze wyjscie bez mojego dziecia 😜 😜 Ide z siostra i kolezanka do baru sie piwka napic,a panowie zostaja w domu z dziecmi hihi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jestem 🤪 mojemu genialnemu mezczyznie zachcialo sie malowac przedpokoj i pol dnia poszlo sie je... ale za to jaka czerwien na wejsciu bije po oczach 🤪 wzial sobie dzis wolne zeby pograc na ps a od godziny ze znajomym na dworzu jest, jaki ja mam spokoj 🤪
dalam dzis Vanessce ciasteczka z mlekiem z glutenem z HEINZA i jak ona to fajnie jadla 😁
a Nusia ja sie od poniedzialku opalalam prawie codziennie 😁
Milanku wszystkiego nacudowniejszego od tesciowej i narzeczonej 😘 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiaczku ja te ciasteczka tak w mleku dukane czesto daje Julce na sniadanko.I czasem dodaje do tego jogurt 😁 A tak w ogole witam sie we wspanialym humorze.Wyspalam sie dzisiaj!!!!Przespalam 8 godzin ciagiem,potem o 5 szybkie karmienie i kolejne 2 godziny snu.Jejku,jak czlowiek sie wyspi,to zycie sie wydaje takie piekne 😜 😜 I jeszcze ten wypad dzisiaj 😁 Male rzeczy,a ciesza 😁 Maju dlatego wlasnie ide,bo wiem,ze on sie nia dobrze zajmie.Jakbym miala jakies watpliwosci,to bym jej nie zostawila.A my wczoraj wieczorem z mezem przegladalismy Julci pamietniczek..tam byly zdjecia z usg,porodu i jakos tak nam sie milo na serduchu zrobilo,jak to wspominalismy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hehe Majeczko widze,ze ty tez nie masz szansy sie biedna wyspac.A Zuzia to niezla aparatka jest hihi.No ja dzis mam wyprawe do...okulisty.Bo nigdy nie mialam problemu ze wzrokiem,a od ciazy cos gorzej z daleka widze.Mam nadzieje,ze nie na tyle,zeby nosic okulary.Troche sie boje,bo u mnie w rodzinie wszystkich meczy dalekowzrocznosc 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No i dupa.Wizyta u okulisty dopiero w poniedzialek o 10:30 😞 My wlasnie z zakupow wrocilismy.Jestem zadowolona,bo kupilam Juli pampersy na promocji i za ponad 220 pampersow zaplacilam 28f 😁 😁 Dobra,lece sie ubierac,bo o 18 jestesmy umowieni na wypad do knajpy.Nudata z kazdym dniem bedzie coraz lepiej.Tule na poprawe humorku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja na dobranoc scielam sie z mezem, az Zuzia sie rozplakala i nie moglismy jej uspokoic z pol godziny 😞 teraz zasnela po tuleniu i butli, trzy razy ja do lozeczka odkladalam, a zaraz otwierala oczy zaspane..
Bylam znow na solarium znow 8 min i znow jestem ostro zjarana tylko kawalek dupki mnie piecze jak narazie 😜 plus opalenizna ze slonca wczoraj i dzis. Moze w koncu na jesien zdobede jesienne barwy na ciele hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia ładnie macie mieszkanko pomalowane 🙂 I Vanesska sliczna jak zawsze 🙂:*
Maja też bylam znowu na solarium i sie troche spieklam ,tylko ze wskoczylam juz na 10 minutek !
A ja dalej dietka pelna para... jakos sie trzymam poki co 🙂
Milej niedzielki dziewuszki :* :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc 🙂
Gosia sliczne zdjecie na facebooku!!! nie wygladasz wcale jakbys miala w brzuszku kiedys dziecko!!!! (zazdroszcze :P) a dywan ten gruby wlasnie wylukalam, fajny, fajny pewnie tylko ciezko go odkurzac , znam ten bol bo sama mam taki wlochaty salonie.... 🤨
Sylwia to powzielas juz widze decyzje i ja podtrzymujesz z dieta 🙂 i dobrze, trzeba sie do kultury podoprowadzac (mowie o sobie:P) ja wczoraj nie cwiczylam bo mielismy goscia ale byly dwa bardzo dlugie spacery 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam.Gosia ja mam pierdolca na punkcie czerwieni.Kolor jest mega!!!I zgadzam sie z Maja,wygladasz rewelacyjnie.Sylwia gratuluje samozaparcia.A co do wczoraj,to wole sie nie wypowiadac..powiem tylko,ze o 21:30 wrocilismy z Piotrkiem i mala do domu,bo moja siostra skrecila gruuuba jazde...Przeplakalam pol wieczora..Znowu pol roku sie do siebie nie odezwiemy.Bo po tym,co odjebala,to ja sie napewno nie odezwe,a ona jest za bardzo honorowa.Fuck,czemu ludzie sa tak pojebani???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...