Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Dobrerek.A nam szefowa wstala na mleczko dopiero o 5 😁 😁 Szkoda tylko,ze poszlam spac dopiero o 23,bo sie z Piotrkiem rozgadalismy 😁 Podobno w sobote zabiera mnie do jakiejs fajnej knajpki na obiadek 🙂Kurde i jak go tu nie kochac 🙂 Maja pospac dluzej nie pospi,bo zawsze wstaje rano z tatusiem i go do pracy szykuje hihi.A zabka wrzuce jak sie kiedys uda zajrzec w paszcze lwa 😁 Bo narazie to widzialam go tylko ja i 3 znajomych.Piotrek nie mial jeszcze takiego szczescia,bo ona w paszcze nie daje sobie zagladac 😜 Kurde,musze dzis Juli ciuchy przejrzec,bo wczoraj wyjelam spodnie i bodziaki do ubrania a to za male 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bry 🙂 umieram... tak mnie polamalo, ze szok. gardlo, katar wszystkie miesnie. jak ubieralam mala rano to musialam przerwac i isc sie ochlapac zimna woda bo myslalam ze zemdleje 😮 u nas szok- Maryla nie pila w nocy mleka 🤪 nie wiem, czy nie chciala czy to przez zatkany nos. budzila sie na smoka a jak jej dawalam mleko to sie wkurzala:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc z rana 🙂
Kasia duzo zdrowka oby Ciebie nie zarazil i malutkiej....
Nusia to pewnie grypsko Cie dorwalo......wspolczuje, zdrowka Wam zycze, przyda sie 🙂
Monia wlasnie nusia niedawno pokazywala nam seans filmowy malej hehee ale Julka to az raczkami dotyka hhehehe 🙂
My nocka jak zawsze ..... bez komentarza i tak ja kocham 🙂 ma laskotki na brodzie i szyii jak ja tam cmokam to ona buzie otwiera i sie smieje 🙂
Milego dnia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam poludniowa pora...
Maja- Zuzia przeurocza i jak wysoko juz glowke podnosi 🙂
w dzien karmie piersia, czasem co 2 godz, czasem przez 2 godz 😁 na noc daje SMA i w nocy butle rowniez.
Dobra zmykam prasowac.
Wszystkim zasmarkanym i zagrypionym zycze duzo zdrowka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witac! 🙂
kupilam jej niekapka z TT mala butelka 150ml i zrobilam jej herbatke i sama jakims cudem 10ml upila 😁 ale wogole nie chciala mi oddac butelki tak jej sie spodobała 🙃
a Monisia te raczki od niekapka to pasuja tez do tych butelek od mleka 🙂 jak sie nauczy pic z niekapka to raczki wezme zainstlauje do butelki i mleko sama bedzie pic - marzenie 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No wlasnie koncert jest w Londynie 😞Graja w HM Forum,czyli ok 4omin autobusem 😞Daloby sie,ale sama przeciez nie pojde.A bilet jest imienny i sprzedac nie moge..Z reszta co tu gadac o sprzedaniu jak ja kocham Kazika..znaczy sie to,co koles tworzy!!Od 10 lat jestem mu wierna 😜 Tylko,ze siotra bedzie na tym koncercie..Fuck..I co ja mam zrobic???Maz chce ze mna isc,bilet mu by sie kupilo,kolezanka sie zobowiazala Jula zajac,ale siostra mnie przeraza...Pewnie jutro tam zadzwonie,zeby komus innemu bilet dali 😞Dol na maksa!
Nudata cukrzyce masz insulinozalezna?Super,ze nie musisz juz sobie robic zastrzykow,bo wiem jaka to masakra.Moja niedoszla tesciowa sie z tym meczy.Masakra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...