Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wstawac spiochy,szkoda dnia 😜 😜 😜 Dzisiaj Piotrek wstawal o 4,wiec pomyslalam,ze sobie dluzej pospie..Ale moje dziecko ma zegarek w dupce 😉I tak zarzadzila pobudke o 6:30.Pewnie myslala,ze tatus do pracy zaspal hihi. Goska moze nie bedzie zle.A jak cos,to zawsze Vaneska moze siedziec w gondolce 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc 🙂
U mnie od rana piski i okrzyki radosci, kolejno do scian, do tv, do radia i bog to wie jeszczwe do czego hehehe, znow szalenstwo nocne wiec nie ma sie czym chwalic, rano wyciagnelam malej ciuszki, ktore byly kiedys za duze.........teraz beda wszystkie dobre oby nie za male!!!!! wlasnie sie piora.......jeju ona przed chwila byla taka malenka a teraz te ultradzwieki.... 😮 😁
Nusiaa nie zaskoczylas mnie panna mloda tez sledze pudelka heheh
Gosia jak tak dlugo kombinowaliscie,zeby zlozyc spacerowke to moze jednak sie da na plasko ale nie wiesz o tym jeszcze 😜 😉 moja ma mnostwo poziomow, a co do gondoli to wiem.......ja mam to szczescie,ze mala jak spi to nogi w gorze albo podkulone ma, bo na prosto juz sie nie miesci....no ale to jeszcze z miesiac i na spacerowke sie przerzuce tez, tyle ,ze na plasko wlasnie.chociaz z kolei ona nie bedzie chciala lezec jak bedzie tyle widziala......bo to ciekawskie nasienie.......... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja zaraz jade do ikei,bo chce pieluszek nakupowac.Ciekawe,co jeszcze jej przytargam 😁 Maja ja wczoraj pudlo 80 litrowe ciuchow zdjelam,zeby zobaczyc co nastepne bede miala wyjac,a tu 3/4 pudla dobre jest 😁 A jak to tam odkladalam,to takie wieeelkie sie wydawalo.No i 2 reklamowki za mlych ciuchow tez sie zebralo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tez mi sie tak zdawalo ale po tym jak Gocha napisala,ze dlugo sie motali ze spacerowka, ja bez instrukcji w reku to bym ze 3 lata z gondola jezdzila hehehhe
Wiecie co albo to moja wyobraznia albo rzeczywiscie bo gdzies przeczytalam o wypadaniu wlosow po ciazy, wszedzie zbieram swoje wlosy,az mnie szlag trafia ,a mam dlugie i geste poki co, wiec wydaje sie ,ze gubie ich cale mnostwo........hmmmmmm bede lysa? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MajaCh napisał(a):
tez mi sie tak zdawalo ale po tym jak Gocha napisala,ze dlugo sie motali ze spacerowka, ja bez instrukcji w reku to bym ze 3 lata z gondola jezdzila hehehhe
Wiecie co albo to moja wyobraznia albo rzeczywiscie bo gdzies przeczytalam o wypadaniu wlosow po ciazy, wszedzie zbieram swoje wlosy,az mnie szlag trafia ,a mam dlugie i geste poki co, wiec wydaje sie ,ze gubie ich cale mnostwo........hmmmmmm bede lysa? 😁


maja normalka, u mnie lecialy jak po chemioterapii 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam sie przedpoludniowo 🙂
U nas nocka super....pierwszy raz sie mega wyspalam 😁 Maluch tylko na 5 min na butle sie budzil o 2 i 5 a potem na cycucha o 9 wiec naprawde super 🤪 teraz lezy i spina sie na kupe nr2 😁
Mi cala ciaze grozil przedwczesny porod,wiec nagromadzilam mnustwo ciuchow dla takiego tyciego malenstwa.....a malenstwo nie takie malenkie 🙃 i w ten sposob w weeckend musimy zrobic nowe zakupy ciuszkowe. ..dobra zmykam bo juz zapaszki zaczynaja sie pojawiac...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sylvianka3 napisał(a):
haha Nudatka ja tez do szpitala ciuszków nabralam,a Milan jak sie urodzil to okazalo sie ,ze wszystko za male ! i wzielam jedne wieksze spioszki na szczescie w razie W 😉 moj R musial mi dowozic hih 😉
a dzisiaj zważyłam Milka i waży mój chłop 10kg!! 😆


przestan, Maryla wazy 10 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia.....jak tak dalej pojdzie to i spioszkow na niegonie dostaniesz 🤪
To ja sie dziwilam,ze 9cio miesieczne dziecko wazy 10kg, a tu Milek ...... 😮 zdrowyyyy chlopak 😁 moja krolowa to gdzies ponad 5,5 teraz wazy.
Nudata zazdroszcze, ja i na poczatku nie mialam lekko hehe
A my sobie kroniki spiderwicka obejrzalysmy spokojnie z jedna przerwa na sen Zuzi 🙂 i udalo mi sie posprzatac ta lazienke , niecierpie jak sa zacieki na lustrach ,a ja mam nad wanna na cala sciane prawie lustro!!!!!! i szalu dostaje po kazdym prysznicu ....taki moj bzikmalutki 😜 i po obiadku, polubilam kasze gryczana po ciazy, bo wczesniej mi zawsze smierdziala..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nazwalam dzisiaj mala Huba bo caly czas na moim biodrze wisi, taki pasozyt maly 😜 a tu sie okazalo, ze marud jest bo idzie 4 zabek. mowie rano do Jacka ze wczoraj zagladalam i ma biala plamke i tak do tygodnia bedzie pekniecie i zab, a tu dzisiaj zagladnelam w paszcze a tam pekniecie i z pekniecia zab wystaje 🤪 co 2 tygodnie nowy zab, szok 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...