Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Biedna niunia! I w koncu nie wiesz co tam jej wpadło do tego buzialka! Obie sie wystraszylyscie porzadnie. Ale dobrze,ze szybko do tej przychodnii pobiegłaś,na Twoim miejscu tak samo bym zareagowała pewnie.
Gosia ma coś podbnego od takiej jednej koleżanki no i w sumie ładnie świeci na suficie,tylko Milanek był jeszcze malutki i nie zwracał tak na to uwagi,a teraz wrócimy to pewnie go to zainteresuje 🙂
Kasia krzesełko świetne 🙂
Aaaa mój Synu już spańka wykąpany,najedzony i mamuśka ma wieczorek dla siebie... 🙂 Jakieś piwko się napije moze...:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Halo 🙂
Monia szok 😲 dobrze, ze jej przeszlo...
mala lezy w lozeczku i przed chwila zawolala zeby smoka jej podac, jak przyszlam to lapki w gorze zeby ja wyciagnac 😜
gosci mam jutro i upieklam ciacho marchewkowe - pycha tylko slabo mi uroslo
a krzeselko do karmienia mamy mamas and papas z regulowanym oparciem. Maryla siedziala w nim tuz przed wyjazdem do polski czyli cos kolo 6 miesiaca. na pewno sama jeszcze wtedy nie sidziala stabilnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nusia dawaj przepis 🙂Padam na ryj,a tu dopiero czas szefowa kapac...I jeszcze tona prasowania na mnie czeka,Julci obiadki juz sie gotuja,Piotrka spaghetti na jutro do pracy tez.Ja nie wiem,codziennie cos robie a i tak sie nie wyrabiam 😜 Sylwia a no niezle sie stracha najadlam.poplakalam sie w tej przychodni,a pielegniarki mnie uspokajaly.I nie mam pojecia co to bylo.sorki,ze ostatnio mniej pisze,ale czasu mi na wszystko brakuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nusia dziekuje i w piatek napewno zrobie 🙂Uwielbiam to ciasto 😁 A ja wczoraj za rada znajomej dalam Julce czpek paracetamolu na noc..i spalysmy bez przerwy do 4:30 🤪 🤪Mala jeszcze pewnie by sie nie obudzila,ale wstalam siku i podloga zaskrzypiala..Ale dla mnie 7,5 godziny snu to juz jest mega wypas 😁 😁 Piotrek sie ze mnie smial,ze tak to narzekam,ze nie daje mi spac,a jak wstalam siku,to pierwsze co,to juz na lozeczku wisialam i na nia patrzylam 😁 😁 Hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziendobry 🙂
Bo to tak jest Monia jak Zuziek wiecej spi to ja sprawdzam czy oddycha bo to podejrzane,ze ona spi hehe, wlasnie!!!!!!!! cala noc w lozeczku z 2ma polgodzinnymi przerwami na cycka!!!!!!!!!! uwierzcie lub nie, ja do tej pory nie wierze, a ona teraz dalej lezy w lozeczku i grucha do scian, dziecko obudzilo sie z usmiechem na buzi!!!!!!! 😁
A ja zaraz smigam do zembologa oby to byl juz ostatni raz, beda mi wstawiac pol sztucznego zeba, bo korone mam tylko gora sie spierd...........sto lat temu 🙂
A ciasta nigdy nie jadlam, Goska fajnie je zarekomendowalas hahahha 😁 Michal kiedys mowil,ze jest smaczne, wiec chetnie skorzystam z przepisu 🙂
Milego dnia czubki moje kochane!!!!
AAAA i jeszcze sraczke mialam w nocy hahahahha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć mamuśki! :P
Monia ciesze sie ,ze w koncu sie wyspalas 🙂
Haha Maja sraczke mialas,a co zjadlas na noc?:P
A ja sie z rana poparzyłam wrzątkiem znowu ,masakra! Na spiaco jeszcze mleko robiłam...mój syn dzisiaj spał do 8 rano!!!Rekord 🙂 jedynie około 4 się przebudził ,ale smoka Mu dalam i zasnal znowu ,aniołek mój kochany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka Maja ciasto smakuje troche jak piernik 🙂
To sie wreszcie wyspalyscie mamuski 🙂
Maryla bawi sie na podlodze i przed chwila na brzuch upadla jak sie nic nie odzywalam to bylo dobrze a jak tylko sobie przypomiala ze mama patrzy to zaczela jeczec jak jej zle malpa jedna 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ach co to byla za noc...: 🥴
Pat cal czas plakal, a jak nie plakal to spinal sie i stekal......tylko na rekach troche sie uspokajal.....masakra. dopiero teraz ucial sobie drzemke. Babelek moj 😘
Tak wiec zazdroszcze wszystkim wyspanym 😁 ale co tam niejedna noc przde mna 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja to moze przed wizyta cie goni 😁 😁 Kaasiaak przez rok od porodu masz darmowego zebologa,wiec nic sie nie placi 😁 A ja wlasnie dokoczylam wczorajsze prasowanie.Julia spi,wiec lece lazienke posprzatac.Chcialam wczoraj,ale piotrek mi nie dal,bo kazal mi usiasc i odpoczac.A ja nie umie z dupskiem usiedziec hihi.Sylwia ktory to juz raz sie parzysz? 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Maja to moze przed wizyta cie goni 😁 😁 Kaasiaak przez rok od porodu masz darmowego zebologa,wiec nic sie nie placi 😁 A ja wlasnie dokoczylam wczorajsze prasowanie.Julia spi,wiec lece lazienke posprzatac.Chcialam wczoraj,ale piotrek mi nie dal,bo kazal mi usiasc i odpoczac.A ja nie umie z dupskiem usiedziec hihi.Sylwia ktory to juz raz sie parzysz? 😁


moja dentystka powiedziala, ze tylko czesc rzeczy jest za darmo, a za kosmetyke trzeba placic 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia ja nic nie place za tego zabka, zembolog powiedzial,ze zrobimy go tak wypas, bo przeciez i tak jest za free i zeby z tego skorzystac 🙂 takiego mam fajnego lekarza 🙂 i pasty na wrazliwe szkliwo mi przepisuje na recepty 🙂 swoja droga swietna pasta polecam colgate duraphel.
i przezylam jestem szczesliwa bo to narazie wszystko 😁
Nudata no z brzuszkiem dzidziusia nie jest latwo. musisz poprobowac metoda prob i bledow, niestety.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...