Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Kaasiaak - SAM zrobil to 2 razy. pierwszy raz to myslalam ze cos mi sie przewidzialo,ale po kilku dniach znow przekrecil sie 😮 poprostu tak jakby rozbujal sie i przewrocil 🙃 wiem ze to brzmi nieprawdopodobnie ale naprawde tak bylo, wrecz sie martwie czy to normalne w tym wieku... 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no bez jaj nie. Ja tu sie ciesze,ze Zuzia z 3cim miesiacem sie na plecki przekreca z brzuszka,a Patryk juz hahaha, on bedzie nazdzwyczajny Nudata....
Ide w takim razie zaraz do polskiego sklepu szukac kleiku 😁
I tak ja otwieram pampka bo zasiusiany trzeba zmienic ,a tu zaczyna sie produkcja haha, ale dalalm rade 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nudata brawa dla Patryczka 🙂 Milan też już jak miał miesiąc to głowkę podnosił wysoko,a przewracał się jak miał dwa!No,ale też duży jest to i silny 😉
A teraz tez jestem w szoku,bo jak kładę go na brzuszku to już dupkę do góry podnosi i się nózkami odpycha tylko nie wie jeszcze co z rączkami zrobić 😉
Maja śmigaj po kleik ,a ja lecę się szykować,jedziem na jakieś zakupy zimowe... 😜 Nadrobie wieczorkiem Was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no wlasnie widze, dalam jej po 16 stej, to dosc geste jest, z butli nie pociagnie bo sie zatyka i to 2ka. ale dalam jej z kubeczka tego co mi w szpitalu dali do karmienia i wyloila 60 ml na 90. i co........pospala 20 minut i dalej guga,brak mi slow na nia, a to bardzo geste jest wlasnie, Sylwia to jak Ty dajesz Milkowi takie proporcje to musi rzeczywiscie sie kleic hehe, ona by nie zjadla takiego gestego bo by sie dlawila i to jej dawalam ostroznie.A teraz pieeeerdzi po tym.......jakby kapusty sie najadla heheh.

Sylwia ja tez sie zbieram ,zeby konto zalozyc na youtubie ,a do tego trzeba chyba maila miec na google?
Moniaaaaa,gdzie sie podziewasz???? Wszystko gra?????????
Dziewczyny ,a jak chce cos zamowic z ebaya usa to tez musze oddzielnie konto zakladac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kaasiaak u nas zmiana pampersa to jest hardcore i duzo nerwow,bo panienka mi ucieka 😉I tak jak u ciebie,pampersa trzeba ekspresowo zakladac,a reszte ubieram na siedzaco
Nusia mam jeszcze do wystawienia desperacje Kinga.Pewnie w weekend ja wystawie,bo ostatnio nie mialam czasu
Nudata brawa dla Patrysia 🙂Silny z niego chlopina.Normalnie cud miod 😁
Maja a Zuo to uwielbiam!Dawajcie dziewuchy wiecej fotek.A u mnie dzis kolezanka od rana byla,a potem u czarnej z dolu na kawce bylam 😁
Sylwia ja tez mam SKS 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
matko to ja widze,ze my wszystkie tu juz stare jestemy tak :P
podajcie mi swoje nicki na youtubie to powpisuje ,zebyscie mogly filmik ogladac bo daje prywatny ,zeby nikt inny nie widzial :P W KONCU JAKIS FILMIK DODAM :P
no a co do kleiku Maja to Milanek ciagnie takie geste ,ale rozpuscilas w gorącej wodzie??zeby nie bylo zadnych grudek 🙂 no i zapomnialam wlasnie napisac,zebys dziurke powiekszyla troszke 😉 a Milan ciagnie mleka 210 i dodaje 4 miarki kleiku :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...