Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dobry 😁 Szefowa tradycyjnie budzic w dupce o 6:30 zalaczyla i tyle ze spania 😉Maja gdzie te obiecane filmiki?Nusia jakbym takie sniadanka jadla,to bym 3 razy tyle wazyla i przez drzwi napewno bym nie wchodzila 😁 Zazdroszcze przemiany materii.I wez juz buduj nam te chaty,bo sie ciasno robi 😉Catrina moja kolezanka w zeszlym tyg urodzila syna 4,75silami natury.Idioci nie zrobili jej cesarki!!Maly rozerwal jej cala skore pomiedzy pipka a odbytem i do tego jeszcze pol odbytu 😞4godziny ja zszywali 😞Miejmy nadzieje,ze dobrze.I do dzis boi sie isc do kibelka..wcale jej sie nie dziwie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Dobry 😁 Szefowa tradycyjnie budzic w dupce o 6:30 zalaczyla i tyle ze spania 😉Maja gdzie te obiecane filmiki?Nusia jakbym takie sniadanka jadla,to bym 3 razy tyle wazyla i przez drzwi napewno bym nie wchodzila 😁 Zazdroszcze przemiany materii.I wez juz buduj nam te chaty,bo sie ciasno robi 😉Catrina moja kolezanka w zeszlym tyg urodzila syna 4,75silami natury.Idioci nie zrobili jej cesarki!!Maly rozerwal jej cala skore pomiedzy pipka a odbytem i do tego jeszcze pol odbytu 😞4godziny ja zszywali 😞Miejmy nadzieje,ze dobrze.I do dzis boi sie isc do kibelka..wcale jej sie nie dziwie


Monia ,a my dzisiaj do 7 pospaliśmy :P coraz lepiej nam to wychodzil...
Biedna dziewczyna,ale wiem co to znaczy ,bo też bardzo dużo mnie nacięli i 3 godziny byłam zszywana i na dodatek łożysko nie odeszło do końca,więc musieli mnie czyścić jeszcze. A co do załatwiania się to tak samo minęło 10 dni za nim się opróżniłam 🤢 masakra,ale teraz już o tym nie pamiętam.Poza tym kobieta ma tyle siły w sobie,że wszystko przejdzie dla swojego Malenstwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Dobry 😁 Szefowa tradycyjnie budzic w dupce o 6:30 zalaczyla i tyle ze spania 😉Maja gdzie te obiecane filmiki?Nusia jakbym takie sniadanka jadla,to bym 3 razy tyle wazyla i przez drzwi napewno bym nie wchodzila 😁 Zazdroszcze przemiany materii.I wez juz buduj nam te chaty,bo sie ciasno robi 😉Catrina moja kolezanka w zeszlym tyg urodzila syna 4,75silami natury.Idioci nie zrobili jej cesarki!!Maly rozerwal jej cala skore pomiedzy pipka a odbytem i do tego jeszcze pol odbytu 😞4godziny ja zszywali 😞Miejmy nadzieje,ze dobrze.I do dzis boi sie isc do kibelka..wcale jej sie nie dziwie



oj biedactwo wiem co czula 😞 ... mnie tez zszywali ... w dodatku stracilam 4,5 litra krwi ...niesamowity ból a z drugiej strony ogromna nie do opisania RADOSC 🙂 🙂 czego sie nie robi dla dziecka ... 🙂 🙂

Dzien Dobry Wszystkim 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heheheh tematy oprozniania na dziendobry 😁 No to i ja dolacze hehhee pierwszy raz po porodzie jak poszlam sie zalatwic to myslalalm,ze mi duuuupe rozerwie wielki czarny klocek hahhahaha 🤪

I pytanie na sniadanie 🙂 moge juz mala do lezaczka dawac? bo wlasnie lezy sobie i oglada bajeczki 😁
zaraz Wam dam linka do youtuba tylko 3 filmy zaladowalam ale za to jeden prosto po porodzie jak ja waza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 🙂
A moj Patyczak spal w nocy!!!!!Yupiiiii co prawda przebudzal sie jakies 20 razy 😁 no ale spal 🙃, tak sie tym spaniem zmeczyl ze teraz.....znowu spi 😁
A wczoraj wieczorkiem zaczal wydawac dzwieki nie zwiazane z placzem 🙂i sobie z tatusiem tak pogadal ze hoho, az bylam zazdrosna ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nudata kopiuj ten fod forum pod spodem to bedzie nam sie od raz zdjecie wyswietlalo 🙂
Jaki Patrys jest rozkoszny..... 🙂 wczoraj rozmawialismy z mezem co by bylo gdyby.......no i gdyby wpadka byla bo Zuzia jest planowala pieczolowicie,ale gdybym teraz zaszla w ciaze.......i wiecie co, uspokoilam sie bo rade bysmy dali tylko przemeczenie byloby ogromne!!!
Co sie dzieje z ta pogoda, duzo dzieciaczkow teraz choruje......Zuzanna wrzeszczala na mnie od rana zebym ja uspila i juz mi zabraklo pomyslow bo cyca nie chce, lezec nie chce, chodzic na raczkach nie chce......bajeczki jej wlaczylismy wyogladala sie i dopiero na rekach przysypiala, zmienilamjej szybciutko pampka i dalam butle ,w polowie zasnela, troche ja ponosilam do odbekniecia i spi jak nietomna.....oby ze 2h!!!!
A w nocy po wieczornej porcji kleiku uwaga o 12 pobudka i o 6.30!! gdyby jeszcze tylko w srodku nocy sie nie budzila bylabym przeszczesliwa. 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Teraz nie wiadomo czy Marylka zlapala wirusa ode mnie czy ja od niej. Wspolczuje jej bo mnie ten kaszel wykancza, czasami czuje ze zaraz urodze tak mnie kaszel rwie jakby na wymioty i brzuch mnie strasznie boli juz kilka dni-miesnie od kaszlu.
W koncu udalo mi sie nadrobic co naskrobalyscie od poprzedniej srody, ja po chorobie to nie mialam czasu na czytanie, gosci tez mam w domu, zrobili mi remont wiec z trudnoscia znajde chwile zeby czytac brzuszka.
Gratuluje wszystkich wyczynow Waszych dzieciaczkow.
Julia juz prawie chodzi, chlopcy rosna jak na drozdzach a dziewczynki pieknieja w oczach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mia no bo ty naprawde niedlugo bedziesz rodzic,nawet i bez kaszlu.Zdrowka zycze i tobie i Marylce.Maja ja tez uzalezniona jestem 😉 😉Nudata zdjecie pierwsza klasa 😁 My jutro na grila idziemy i ostro w kuchni walcze 😁 Julia kilka dni miala temp podwyzszona,wczoraj krecila jazde,a dzis patrze,a ten zab co go tylko jako kropke bylo widac wyszedl juz ostro i jest ostry jak igielka 😁 😁 To by tlumaczylo,czemu ona ciagle ten jezor wywala hihi.A oto czego sie Julia nauczyla 😁 😁
http://www.youtube.com/watch?v=No1u1DcJLQ8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...