Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Sylwia dalam rade, a jak zobaczylam,ze na moja godzine koles wszedl przede mna to mnie kiszki wykrecily hehehehe ale jakos sie rozeszlo po kosciach hahaha. Ale w brzuszku mi jezdzi do tej pory.
Dobra trza butle dla malej przygotowac 😁 a pozniej idziemy do Asdy szukac czegos dla malego Adasia, jesssu ten dzidzius urodzil sie z waga 2480 czy cos kolo tego!!!! taki okruszek 🙂 a w Asdzie maja sliczne ciuszki 🙂
I juz szukam czegos na swieta dla Zuzi do ubrania bo zdecydowalam ukrasc nusi pomysl na kartki z jej wizerunkiem 🙂 😜 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no co Ty Kasia!!! przeciez mi w przychodni juz midwife powiedziala,ze mam zembologa za free!!!!
Zmien dentyste koniecznie bo to za free jest benefitem do roku po ciazy z ta biala maternity certificate card. A ona powinna Ci kase zwrocic, To on mi zrobil cos co kosztuje normalnie okolo 800 funtow tak mi powiedzial,zeby wykorzystac dobroc sluzbu zdrowia angielskiej......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MajaCh napisał(a):
no co Ty Kasia!!! przeciez mi w przychodni juz midwife powiedziala,ze mam zembologa za free!!!!
Zmien dentyste koniecznie bo to za free jest benefitem do roku po ciazy z ta biala maternity certificate card. A ona powinna Ci kase zwrocic, To on mi zrobil cos co kosztuje normalnie okolo 800 funtow tak mi powiedzial,zeby wykorzystac dobroc sluzbu zdrowia angielskiej......


juz za pozno na zmiane - w grudniu koniec 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Spróbuj dodawać Gosia małej kleik ryżowy,wtedy mleczko będzie bardziej zagęszczone i może będzie się bardziej najadać i dłużej spać. Gdybym nie dodawała Milanowi kleiku to w życiu by się nie najadł tak mleczkiem i nie spał by całej nocy... 😉 tylko,że Milan to głodomor jest...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja znow caly dzien przelatalam.Jak wyszlam o 11 tak wrocilam dopiero teraz.Kaska w asdzie sa takie rzeczy i w tesco tez.Wiem,bo Julia miala 2.6kg jak ze szpitala wyszlismy i tez musialam co nieco dokupic 😁 Aaa w mothercare prawie wszystkie zabawki sa na half price i mloda znowu sie oblowila 😁 Kaska mamy dopiero pazdziernik.W 2 miesiace to ci dentysta zdarzylby sztuczna szczeke zamontowac 😁 Idz do innego dentysty! Gosia ja bym wiele dala,zeby do 8 pospac..a co do kaszki i kleiku to Jucia po nich gorzej spala niz bez...To juz taki wiek,ze nasze dzieci mniej spia 😁 Dobra ide cos zjesc bo mi w brzusiu burczy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maja, a moze sprobuj juz zageszczac malej mleczko kleikiem ryzowym? tak niewiele na poczatek, np. 1 lyzeczke...
Gosia - Kaya bila brawo Vanesce 🤪
Monia - moze i bym sie przeniosla, ale jaka mam gwaracje, ze u innego dentysty nie bedzie tak samo? tu jest mala wiocha.... 😠 jest na to jakis przepis co oni maja robic bezplatnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wiem, ze jest darmowe, ale oni powiedzieli, ze tylko jakies podstawowe sprawy sa darmowe.
jak np. plomba, ale do 4 ki biala, a potem daja ciemna, chyba ze doplacisz, ja doplacalam 70f. usuneli mi w szpitalu te nieszczesne 8mi tez za darmo i za miesiac mam jeszcze isc na konsultacje,ale ze moja 2ka jest jakas ciemniejsza, powiedziala, ze to juz jest zabieg kosmetyczny, ehhhh....
chyba faktycznie sprobuje poszukac czegos gdzies...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...