Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Tego jeszcze nie byla..Ale dalam czadu..O 16 poszlam uspic Julcie i nie wiem,kto kogo uspil,ale wlasnie Piotrek wrocil i nas obudzil 😁 😁 Przespalysmy 1,5h..nawet obiadu nie zdarzylam zrobic 😉 No nic,dzis biedak sie kebabem zadowolic musi,bo ja jeszcze nieprzytomna jestem.Brawa dla mnie
Nudata faktycznie spory chlopak..no ale moja kolezanka urodzila teraz synka o wadze 4,75.To jest dopiero bydle hehehe.Nosi ciuszki na 3-6 😁 Kaska mi teraz robila plombe pomiedzy 2-3.Zrobila mi biala bez zadnej doplaty i do tego bedzie mi jeszcze jak opuchlizna zejdzie koronke na 1 robic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nudata mój Milek też waży dużo...już 10kg ,a ma dopiero 4 miesiące i tak samo się cieszę !W koncu chłop to chłop! 😁
Maja wierze Ci ,że farba była wszędzie do okoła...faceci! Chociaż są i baby lebiody,znam taką jedną... 😁 😁 😁
Aaaa Gosia Vanesska zajebiaszcza jest 😜 haha ''ciamka'' ta pietke fajnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dobranoc Pipko:* A mi Piotrek farbuje wlasnie dlatego,ze robi to tak doskonale jak fryzjer.Wszystko czyste i nawet geba nie pochlapana 😁 Maja ja kiedys dalam siostrze wlosy pofarbowac czarna farba...i potem mialam az strupy na czole i szyi,bo nie szlo tego zmyc i szorowalismy 😁 😁 Wiec teraz albo mezulek,albo fryzjer 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kolesiowi,od ktorego mieszkanie wynajmujemy urodzily sie blizniaki.I dzis z nim gadalam...Chlopaki maja 1,5 miesiaca,a on juz postarzal sie o 20 lat,posiwial,schudl i nieogolony chodzi 😁 Mowi,ze on,zona i tesciowa nie daja rady,bo dzieciaki w dzien spia a w nocy od 19 do 5 rano szaleja.I jak jedno sie uspokaja,to drugie zaczyna plakac i tak w kolko 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MonisiaD napisał(a):
Kolesiowi,od ktorego mieszkanie wynajmujemy urodzily sie blizniaki.I dzis z nim gadalam...Chlopaki maja 1,5 miesiaca,a on juz postarzal sie o 20 lat,posiwial,schudl i nieogolony chodzi 😁 Mowi,ze on,zona i tesciowa nie daja rady,bo dzieciaki w dzien spia a w nocy od 19 do 5 rano szaleja.I jak jedno sie uspokaja,to drugie zaczyna plakac i tak w kolko 😜

ja tez bym z blizniakami nie dala rady ;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sylwia juz wyczytalam,ze nawet jak mnie zlapie przeziebienie to i tak mam karmic bo mala ode mnie antyciala lapie ciagle, czyli ja hartuje .....
Monia moja kolezanka ze studiow ma blizniaki i schudla hehehehehhehe, maluchy sa szalone maja powera, jedno drugie zaczepia sie bawia caly czas, zreszta Wam wrzucalam linka na youtubie jak gadaja 🙂 Ja sama myslalam,ze moze blizniaki bede miala bo u Michala w rodzinie duzo jest, no ale moze trafi na jego siostre jesli sie zdecyduje na dziecko kiedykolwiek...
Zuzia zasnela uffffffffff, teraz juz nie piszczy tylko robi uuuu uuuuu w roznych dlugosciach ale dzis piszczala do taty az go uszy bolaly 😁 szaleniec maly 🙂 licze na to,ze nocka bedzie podobna do poprzedniej, obym sie nie przeliczyla. ..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
a tak jedlismy piętke od chleba http://www.youtube.com/watch?v=HQxR9lXM_kk

a jak dyskutuje 🙂)))) ale fajnie ona juz trzyma i swiadomie do buziaka wklada papu.....nie moge sie doczekac tego u nas. To chwila i bedzie Ci pila mleczko sama z butli z tymi raczkami od kubka niekapka..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MajaCh napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
a tak jedlismy piętke od chleba http://www.youtube.com/watch?v=HQxR9lXM_kk

a jak dyskutuje 🙂)))) ale fajnie ona juz trzyma i swiadomie do buziaka wklada papu.....nie moge sie doczekac tego u nas. To chwila i bedzie Ci pila mleczko sama z butli z tymi raczkami od kubka niekapka..

narazie jest na etapie samodzielnego picia herbatki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzien doberek 🙂)
Tak Maja możesz karmić,ale jak już zachorujesz to nie możesz za bardzo lekarstw brać!
A co do bliźniaków to jak rodziłam to w jakieś sali obok była właśnie babka i tak się niesamowicie darła jakby ze skóry ją obdzierali i się pytam położnej czemu ona sie tak strasznie drze,czy juz rodzi czy co ,bo az mnie to przerażalo ,a polozna mowi ,ze wlasnie rodzi blizniaki......i sobie pomyslalam o nieeee bliźniaki to juz za duzo 😉 😉 😉 😉
Kurde ide bo mam mega kupe na dzien dobry,lezy wlasnie ten moj maly koles obok i tak cisnie i az czuje takie wibrejszyn na lozku hahaha do pozniej :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia, twoja mala, juz taka wlasnie bardzo ruchliwa (w sensie ze wstaje....), powiedz, nie masz problemow, zeby pampera jej zmienic? Kayi zmienic pieluche, to jakas masakra.... ucieka, wstaje, nie chce lezec ..... na siedzaco ja trzeba przebierac i to w ekspresowym tempie, bo drze sie zaraz..... bo ona caly czas jest "w drodze", a zmiana pieluchy, to ograniczenie jakies... 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
SKS hahahahhahha jestes mistrzem Sylwia!!!!! mam podobne objawy, tyle,ze mnie kolana bola!!!!! i po tych cholernych cwiczeniach wiesz ktorych jeszcze bardziej.......
Sylwia wiem,ze nie mohe brac lekow jak ja karmie, popijam jej paracetamol ten dla dzieci i mam prenalen syrop jeszcze z ciazy. I duuuzo herbatki cieplej ,zeby gardelko rozgrzac.
Moje dziecko namietnie oglada bajki i robi do nich uuuu uuuuuuu uuuu hehehehe 🙂
o co chodzi z czkawka??slyszalyscie kiedys ,ze jak dziecko ma czkawke to znaczy ,ze jest mu zimno? 🤪 ja to niedawno uslyszalam od znajomej to mi rece opadly bo dla mnie to brednie....

Milego dniaaaa, a my wstalysmy o 8smej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam porannie 🙂
hihi-ja jak bylam w ciazy to przed pierwszym scanem wkrecilam mojegoT ze to moga byc blizniaki 🙂, jak wyszlismy z gabinetu to on otarl pot z czola i weschnal "ufff na szczescie pojedynczy egzemplarz" taki byl chlop przerazony 😁
Patrick nie jest gruby tylko dlugi i duzy 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...