Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
aha,to bardzo dobre rozwiazanie my wiecznie mielismy problem bo albo auto Michala taty albo mojego a oboje rano do pracy wiec trzeba bylo rano wstac, zawiezc do pracy pozniej o okreslonej godzinie odebrac, to bylo okropne uziemnienie!!
Dooopa, wszystko mamjuz do formularza oprocz....dlugopisu czarnego, fuck....moge niebieskim wypelnic??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no Twoj klocus to niteczka 🙂 hehe
Wrocilysmy , pospacerowalysmy jeszcze troche ,zrobilam zapas w bootsie sloiczkow kupiam marcheweczke z ziemniakiem i bananowe mixy, nic wiecej bo reszta z miesem!!!!! masakra jakas ...
Malutka bardzo plakala, baaardzo i dlugo, pozniej poszlysmy do doktora zeby zobaczyl jej gardelko i czysciutko pokasluje jak sie slini bo teraz sie bardzo slini tak powiedzial i obejrzal ja i jest ok 🙂 i zrobilam sobie powtorzenie recepty na anty tabsy bo mnie sie koncza..... 🙂 zeby nie bylo jeszcze rodzenstwa bo Michalowi sie sni,ze Zuzia ma braciszka i ze 2ke jeszcze adoptujemy!!!!!!!!! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kaasiaak napisał(a):
jestesmy juz po wazeniu. Kaya wazy teraz 8440, przez ostatni miesiac przytyla dokladnie 300g.
tak wiec bardzo dobrze 🙂 zauroczyla panie od wazenia, popisywala sie, smiala, tanczyla, spiewala...
panie stwierdzily, ze Kaya jest bardzo szczesliwym dzieckiem 😁

i oby tak dalej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaa21 napisał(a):
kaasiaak napisał(a):
jestesmy juz po wazeniu. Kaya wazy teraz 8440, przez ostatni miesiac przytyla dokladnie 300g.
tak wiec bardzo dobrze 🙂 zauroczyla panie od wazenia, popisywala sie, smiala, tanczyla, spiewala...
panie stwierdzily, ze Kaya jest bardzo szczesliwym dzieckiem 😁

i oby tak dalej 🙂


z waga czy szczesciem 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kaasiaak napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
kaasiaak napisał(a):
jestesmy juz po wazeniu. Kaya wazy teraz 8440, przez ostatni miesiac przytyla dokladnie 300g.
tak wiec bardzo dobrze 🙂 zauroczyla panie od wazenia, popisywala sie, smiala, tanczyla, spiewala...
panie stwierdzily, ze Kaya jest bardzo szczesliwym dzieckiem 😁

i oby tak dalej 🙂


z waga czy szczesciem 😜 😜 😜 😜

szczesciem 😜 i z waga tez moze byc 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
MajaCh napisał(a):
widzisz i zabawki nie potrzeba, Gosia kupilam banana organic dla malej , moge juz jej dac sprobowac nie?? A i podgrzewasz te sloiczki?? bo na nim jest napisane,zeby zdjac folie przed podgrzaniem.....ja marchewki nie podgrzewalam i nic sie nie stalo.

ja sloiczek przekladam do miseczki i podgrzewam w wrzatku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No,w koncu mam chwilke.Spotkalam sie dzis z moja kolezanka.Ma 2 miesiace mlodsza coreczke od Julki.I tak sobie mysle,ze zycie sie czasem chujowo uklada..Planowali z Darkiem slub,a jak sie dowiedzial,ze tata bedzie,to go to przeroslo.Zostawil Dorote na lodzie w 2 miesiacu ciazy....Wykastrowalabym go normalnie!!! 😠 😠 😠
A tak z innej beczki,to ciagle ktos do mnie wpada.Kurde,chyba sie normalnie przeprowadze i adresu nie podam,bo nigdy na nic nie mam czasu hahaha.Nie,no zarcik glupi 😁 Bo humora dobrego mam.Kumpela podeslala mi dzis stare,dobre fotki.Czesc z nich na fb mozna podejrzec,ale te lepsze mam dla siebie hahaha.Ide bo mi sie taki maly lepek wystaje znad lozka,patrzy na mnie i chyba wyzywa po swojemu,ze przed kompem siedze,bo leci wiazanka:bebebe,ble,bebe,ga.... 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny odezwe sie dopiero pewnie w czwartek wieczorkiem,bo jutro wracam w nocy ... i caly dzien bedzie zalatany same rozumiecie o co chodzi :* mam nadzieje,ze Milek dobrze zniesie podroz,boje sie strasznie 😞 buziaki :*:* jakoś Was nadrobie ,nie rozpisujcie sie za mocno :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...