Skocz do zawartości

Ciazowki w UK :) | Forum o ciąży


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • nusia27

    1457

  • MonisiaD

    2339

  • gosiaa21

    1542

  • MajaCh

    1981

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nudata napisał(a):
hejka. Rosna Szkraby jak na drozdzach 🙂
Milanek przystojny chlopak 🙂
A ja melduje ze u nas remont powoli dobiega konca, ufff....Gosia rozumiem twoja niechec do pakowania, ja to samo mialam w zeszlym tygodniu...wszystko musialam zniesc do piwnicy, a w tym tygodniu wszystko z tej piwnicy musze wyciagac 😮
Ale sypialnia juz zrobiona i lozeczko skrecone 🤪
Pozdrawiam wszystkie Mamusie, Dzieciaczki, Brzuchatki, i Dziewczyny ktore mamusiowanie maja w planach 😁

Nudatko Ty pogoń męża ,żeby wynosił wszystko z tej piwnicy! Nie dźwigaj za dużo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ech Sylvianka on juz powynosil wszystko co ciezkie, tylko to co lekkie to tego jest wiecej wiec jak taki maly otyly zuczek chodze w te i spowrotem i nosze po 2 rzeczy.... ufff kuchnie juz odchaszczylam 😁 tylko kregosup od schylania mi zaraz wyskoczy i stanie obok 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kolorowych Maja :*
Gosia myslę,ze na jakiś miesiąc polecę.Chociaż nie jestem pewna ,bo Milan powinien mieć 5 września następną szczepionkę i muszę się dowiedzieć czy w razie W możemy ją w Polsce zrobić,albo zmienić datę...a Radecki na dwa tygodnie :-)
Nudata to dobrze,że nie dźwigasz 🙂 a kręgosłup wierze,że boli strasznie...! 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam sie po bezsennej nocy.Jesli spalam dzis 2 godziny lacznie to jest max.Mala cala noc sie rzucala i co chwile jej zelem smarowalam,a o 4 to przez sen z bolu plakala i wsypalam jej teetha na spiacego..I dzieki temu pospalysmy do 5:45 😞 😞Dzis od razu dam jej na noc paracetamol,bo 2 nieprzespane noce to za duzo 😞 Sylwia szczepionke mozesz przelozyc.Ja lecac na urlop o 2 tygodnie ja przesunelam,a potem po powrocie jeszcze o tydzien,bo mala chora byla.Gosiu niestety musisz dzwonic.Ale mozesz isc do job centre i tam sa telefony i mozesz z nich bezplatnie skorzystac.I musisz miec national insuracne number i twoje dochody.Ale dziwne,ze chca ci dac,bo mi powiedziano,ze mimo iz dochody mam niskie,to nie dostane,dopoki na macierzynskim jestem,bo macierzynski jest licznone jako 39godzin pracy tygodniowo.No,ale moze jak masz przez job centre placone to jest inaczej.W koncu Monia nie wie wszystkiego hihi:P A mnie dzis nie bedzie caly dzien,bo jade do siostry.Bede wieczorem.Milego dnia kochane!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewuszki!
Dziś pochmurno... 🤨
Kurczę Monia współczuję Wam strasznie,szkoda mi Julci 😞 Najgorsze jest to ,że nic się nie da zrobić (prócz środków) trzeba się jakoś przemęczyć...w sumie to dupa z nami tylko te maleństwa biedne nie rozumieją nawet czemu tak je tam coś boli!
A my nocka też taka sobie,bo Milana brzuszek bolał.Kupki nie robił wczoraj cały dzień i w nocy cały czas się prężył i tak rzucał dziwnie,ale na szczęście właśnie teraz leży na bujaczku i ciśnie...,więc idę Mu dotrzymać towarzystwa,bo to ciężkie zadanie jest 😜 😜 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a u mnie vanesska 4 razy sie z placzem strasznym budzila w sumie nie budzila tylko przez sen plakala jakby cos jej sie zlego snilo 😞 pogoda do dupy a musze isc pochodzic po lumpach moze cos do domu znajde i pokupowiac srodki czystosci itd 😮 kiedy moge dac juz vnessce kaszke na mleku z proporcjami jaka jest na opakowaniu i dac w mieseczce? bo naazie pije lekka z butelki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...