Skocz do zawartości

Masa dzidziusia w ciązy | Forum o ciąży


k@siulek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Dodi_W napisał:
a ja sie pochwalę w poniedziałek bo ide na wizytke 🙂 tak wogole jeszcze ani razu mi lekarz nie podal wagi, ciekawe dlaczego ??


mi też jeszcze mój lekarz nie powiedział wagi dzidzi, na ostatniej wizycie gin powiedział, że ważyć będziemy od następnej wizyty, czyli mqalutka zostanie zważona dopiero dzisiaj w 23 tygodniu.
Wagę i płęć poznałam u innego lekarza na usg połówkowym 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 575
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Ola73 ja w 18stym tyg + 3dni (a nie +4dni jak myslalam wczesniej) Synus wazyl 242g a powinien wg ksiazek ok 130g- 150g wiec jak widzisz nie ma sie co sugerowac 🙂 najwazniejsze ze Dzidzia rosnie prawidlowo 🙂 ja mam w sobote usg polowkowe wiec zobaczymy jak urosla ta Nasza Kruszynka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 3 tygodnie później...
dziewczyny zbytnio sie nie sugerujcie usg.... 🤢 dzien przed porodem mialam robione usg wyszlo ze maly wazy 3800...a tu nastepnego dnia sie urodzil i wazył 4470...wiec usg zanizylo... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Mamusia
Sibi napisał:
moja malutka w 35 tg wazyla tylko 2332g

Moja ponoc w 36tyg 2300 a mojej kumpeli strasze o kilka dni 2200 wiec to nie jest powiedziane. Ja nie patrze na te wykresy wszystkie sa chybione. Dziecko nabiera takiej masy na sam koniec. A i nie obliczysz z usg czy jest zbite czy nie to wszystko wychodzi z pomiarow błednie. Ta moja kumpela co niby miala mniejsze dziecko urodzila synka 3300 wiec tak normalnie 😉 a urodzila w koncowke 38tygodnia. Wiec jaki moral hehe czekac az sie urodzi i zwazyc hehe 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...