Skocz do zawartości

Masa dzidziusia w ciązy | Forum o ciąży


k@siulek

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 575
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
sloneczko85 napisał:
czesc dziewczyny,zazdroszcze Wam.Jestem w 9 tygodniu ciazy i moje Malenstwo to miniaturka.Tak nazywa Je lekarz.W 8 tygodzni mialo 11mm 😞Tak bardzo sie o Nie boje... 😞


Słoneczko Ty sie niczym nie martw- Twoja dzidzia ma jeszcze czas urosnac. Uwazam, ze 11 mm na 8 tydz. ciazy to jeszcze norma- nawet tez to pisze tu na tej stronie w 8 tygodniu.Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
moja córcia dwa tygodnie temu ważyła 2400.Będzie malutka jak to powiedział mój gin.Ale na usg nigdy dokładnej wagi wam nie powiedzą to jest +,- 400g. W tym tygodniu idę na kontrolę i zobaczymy ile będzie ważyła. U mnie zostało się 16 dni do końca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no to ja jestem troszke niespokojna, ale może to normalne,
Maja ma około 23cm i jak to nazwali: przypuszczalna masa płodu obliczona na podstawie BPD + AC wg. Sheparda (o ile cos to znaczy) wynosi 753g.

Pani gin powiedziała że duża.. a poza tym wszytsko OK.

Przecież niebawem ma podwoic wagę.. przerażona jestem troszkę..jak tak dalej pojdzie to chyba zostanie "cesarka"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
W czwartek byłam u lekarza , i okazało się że moje Maleństwo waży już prawie jak kg cukru 🙂
dokładnie 850g.

Synyś mój - Piotrek jak sięurodził (10 lat temu 🙂) to ważył 3.650 i 54 cm był długi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...