Skocz do zawartości

Mamusie i przyszłe mamusie;) rocznik 89:D | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Zuzia cudowna!!!! Miałam pisać na nk ale czasu brakło;p

ja nie zaglądam bo kończyłam licencjat pisać 🙂

Asiula podpisuję się pod Zuziakiem 🙂 zapraszamy do nas!! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Doberek ;*

Aniu za duzo kup to też nie dobrze a może ją czyści po czymś moja Zuzka miała biegunke jak jej zęby wychodziły nie szykują się u twojej jakieś ząbki?

moja Zuzka jeszcze kupki nie robiła do nocniczka ale siusiu juz z 5 razy 🙂 hehe moja ma za małą pupcie i jej wpada do środka 😁 strasznie komicznie wygląda 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam cudowny rocznik 🙂
kochane ja dopiero spodziewam sie maluszka 😉 a te wasze skarby są takie słodkie...eh już sie nie moge doczekac swojej kruszynki 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki i te przyszłe też 😉
Moja dzisiaj Maruda po szczepionce 🤔
A ja leżę i nic nie mogę zrobić bo nerka strasznie boli 😞
Moja robi kupę i siusiu ale w papmersa hahaha 😁 😁
Fajnie macie, że już Wasze chcą na nocniczek coś robić. Ach... kiedy moja będzie na tyle duża, że Ją posadzę na nocnik 😁
Ale już za dwa dni kończy 3 miesiące 🙂 Moment zleciało 🙃
Idę głosiki oddać 😁 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniusiuniuniawins napisał(a):
bry! wchodzę przypadkiem na inne forum patrze a tam co? Gosia prosi o głosy... a mówiła ze nie umie tego robić... ze się wstydzi no prosze jak sie wszytsko zmienia 🙂)))



hmmm... z czym masz problem? bo od początku mnie negujesz... zależy mi, źle? nie stać mnie na taką chustę...
nikogo nie zmuszam do głosowania...
nie chcesz - nie musisz...
nie rozumiem...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejku dziewczyny, ile pracy to wszystko kosztuje. Czytam Wasze posty i podziwiam. Mam nadzieję, że ja tez znajdę w sobie tyle siły i podołam temu wszystkiego. Najgorsze jest to, że przede mną jeszcze jeden rok studiów (jestem na IV roku) i chciałabym je ukończyć jakoś w terminie. pewnie dziennie się nie uda. Mam nadzieje, że miłość do maluszka da mi mnóstwo, mnóstwo siły.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Uff, to fajnie, że ktoś podołał. Ja mam tylko troszkę bardziej skomplikowaną sytuację, bo ani moi ani rodzice narzeczonego nie mieszkają w Krakowie i będziemy sobie musieli radzić sami, więc pewnie dziennie mi się jednak nie uda skończyć... A to znowu kaski mniej przez to... :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki 😉
Asiulka dasz sobie radę 😉 Sama nie raz się zdziwisz ilę siły jest w Tobie i determinacji 😉
Ejjj Dziewczyny tylko się nie kłucic 😉 😘
Gosiu nie wtrącam się, ale myślę, że Ani chodziło o to, że bałaś się prosić o głosy a jednak się przełamałaś i dałaś radę. Raczej nie chciała uchybić Twojej osobie 🙂
Ja też idę oddac głosiki a póxniej piec serniczek 🙂
😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co przez to chciała powiedzieć.. wiem jak to odebrałam...
nie ważne...
dla mnie osobiście jest to korzystna zmiana... przełamałam się tu a potem jakoś udało się schować tę "blokadę", wstyd i przełamać gdzie indziej...
ale nie piszę szczegółów bo nie chcę potem czytać podobnych komentarzy - nie wiem co miało to znaczyć i chyba wolę się nie zastanawiać...

o.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
:*
widze że Asiula dzisiaj tylko zajrzała... ;* ohhh pamiętam te początki ja nie wymiotywałam ale było mi strasznie niedobrze 😲 😲 😲 nie mogłam otworzyć lodówki :P ale minie to uwierz 🙂

tak tu cichutko kobitki moje 😘 😘 😘

życze dobej nocki ;*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...